Pizza Paradicsom Budapest

Pizza Paradicsom Budapest
Pizza Paradicsom BudapestPizza Paradicsom Budapest
Pizza Paradicsom BudapestPizza Paradicsom Budapest

Pizza Paradicsom Budapest bemutatkozása

A Pizza Paradicsom a III. kerületben található („Óbuda Legjobb Vendéglátóhelye” díj győztese). Különlegessége, hogy éjjel-nappal várja éhes vendégeit, 0-24 óráig tart nyitva.
A sokféle pizza mellett különféle mediterrán fogások közül tudnak választani, sőt a diétázók és a vegetáriánusok sem maradnak éhen, az ő számukra is igen széles választékot állítottunk össze.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Pizza Paradicsom Budapest vélemények

Kiváló 2017. január 18.barátokkal járt itt
Baráti körrel pizzáztunk a Pizza Paradicsomban. Annak ellenére hogy egy sima szerdai késő délután volt, nagyon zsúfolt volt a pizzéria, egymásba értek a székek, alig lehetett megmozdulni. Ennek ellenére finomat ettünk, a kiszolgálás kicsit kapkodós volt, de nem volt mit tenniük a sok vendég miatt. Kicsit bővíthetnék a helyet hogy ne legyen ennyire zsúfolt.
Kiváló 2017. január 12.egyedül járt itt
Sokat kell utaznom a munkám miatt. A városokban, ahol megfordulok már megvannak a megszokott helyeim kávézásra, evésre, fagyizásra stb. Ezt a helyet eddig nem ismertem, most is csak a véletlennek volt köszönhető, hogy itt kötöttem ki: lerobbant az autóm, és túl hideg volt odakint, inkább náluk vártam a segítségre.
Kiváló 2016. december 22.a párjával járt itt
A közelben lakunk, így elég sokszor megfordulunk az étteremben. Az ételekkel, ízekkel, a kiszolgálással elégedettek vagyunk. Mindig elhatározzuk, hogy ma este már tényleg máshol eszünk, de végül újra és újra itt kötünk ki - szóval, biztos tudnak valamit. . .
Kiváló 2016. november 7.barátokkal járt itt
Először voltam itt, de biztosan jövök még. Pizzát ettem, és nagyon finom volt. Nagyon jó, hogy mindig nyitva vannak, így buli után is be lehet ugrani, ha megéheztél. (Mi így voltunk itt. Haza akartunk menni, de aztán megláttuk a csalogató fényeket és beugrottunk, hátha jobb lesz, mint otthon egy szendvics. ) Szívesen ajánlom, tényleg jó kis hely. A barátaim is elégedettek voltak.
Kiváló 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Az egyik legjobb etterem,azok kozul,melyekben eddig jartam Budapesten!
Nagy otlet,hogy non-stop! :)
Finom etelek-italok,nagy valasztek, jo aron!
Csak ajanlani tudom!Nem hiszem,hogy barki csalodni fog ebben az etteremben!
A pincerek illemtudoak,keszsegesek,tudnak ajanlani!
Az illemhelyiseg is kulturalt.....
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Bár csak rendelni szoktunk Tőlük, de a Vadász kedvence, a tárkonyos csirkeraguleves felülmúlhatatlanok. A saláta koktél lehetősége (magadnak válogatod össze az összetevőket) zseniális, nagyon jó, hogy ilyenre is van lehetőség, szoktam is élni vele.
Kiváló 2016. június 10.barátokkal járt itt
Általában esténként jövünk. Szeretem, hogy bármikor beugorhatunk, hiszen mindig nyitva áll. 100% ételgaranciát vállalnak, bár én még sosem használtam ki ezt a lehetőséget, mindig ízlett, amit ettem. Eddig az Erdei steak és a Lazac derék volt a kedvencem, mostantól viszont a bárány ételeket is felveszem a listámra. A Plyeskavica nagyon finom volt.
Átlagos 2016. június 7.a párjával járt itt
Alapvetően nem rossz ez a hely. Az óbudai lakótelepen, egy panelház mellett van kialakítva, tehát az adottságok miatt eléggé zsúfolt a hely. Emiatt meghitt beszélgetésekhez, romantikus randihoz nem ideális. Hiába voltunk hétköznap, az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le, és akkor is majdnem összeérta a székünk a szomszéd asztalnál ülőkkel.
2016. február 27.egyedül járt itt
Többször ettem itt, amikor arra jártam és volt egy kis időm beugrani. Pizzákat, levest, salátákat ettem/ettünk. Minddel meg voltunk elégedve. Viszonylag gyors, de nem kifejezetten udvarias volt a kiszolgálás. Az ennivalók viszont finomak voltak mindig. Néhányszor rendeltünk is a munkahelyre - nem csalódtunk. Árfekvése közepes...
Gyenge 2015. december 5.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, és igen ajánlanám a helyet, de csak azért, mert a pizza tényleg finom! Azonban a kiszolgálás eléggé hanyag, volt, hogy háromnegyed órát vártunk egy számlára , és többször szóltunk, hogy távozni szeretnénk. A helynek hangulata nem nagyon van, a belső rész egyenesen olyan mint egy fóliakalitka, viszont a terasz egészen jó.
Pizza Paradicsom Budapest a térképen
1035 BudapestVörösvári út 13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • reggelizési lehetőség
H-V
olasz, mediterrán