Pizza Paradicsom Budapest

Pizza Paradicsom Budapest
Pizza Paradicsom BudapestPizza Paradicsom Budapest
Pizza Paradicsom BudapestPizza Paradicsom Budapest

Pizza Paradicsom Budapest bemutatkozása

A Pizza Paradicsom a III. kerületben található („Óbuda Legjobb Vendéglátóhelye” díj győztese). Különlegessége, hogy éjjel-nappal várja éhes vendégeit, 0-24 óráig tart nyitva.
A sokféle pizza mellett különféle mediterrán fogások közül tudnak választani, sőt a diétázók és a vegetáriánusok sem maradnak éhen, az ő számukra is igen széles választékot állítottunk össze.

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Pizza Paradicsom Budapest vélemények

2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem frekventált helyen található, kialakítása követi az évszakokat, hiszen rendelkezik zárt és fűtött, valamint kerthelyiséggel is. Az ételek finomak, az adagok nagyok, az árak ideálisak. Több mint 6 évig ez volt a törzshelyem, azonban ez évben változott a személyzet összetétele és a kiszolgálás már nem a régi.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 24.a párjával járt itt
Többször elsuhantam már autóval a Vörösvárin és mindig feltűnt, hogy ez a hely állandóan tele van. Én hiszek benne, hogy ahol sokan vannak, az nem lehet rossz hely(néhány kivételt leszámítva. . . . ). Nagyon barátságos és vidám a személyzet, ami nekem őszintén szólva legalább annyira fontos, mint a jó étel.
Kiváló 2015. július 23.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen megfordulok itt családdal, mindig elégedetten távozunk. A konyha kiváló, az árakat meghazudtolóan pompás ételek kerülnek ki a szakács kezéből. Gyakran még munkahelyre is innen rendelünk. A kiszolgálás nagyon jó, a pincérek mindig vidámak, barátságosak és készségesek. Van javaslatuk, akar ételről, akar italról van szó.
Kiváló 2015. március 19.családjával járt itt
A napokban foglaltunk helyet az étteremben ami nagyon jó döntésnek bizonyult. A családdal együtt érkeztünk és nagyon jól éreztük magunkat. Kellemes a kiszolgálás,az ételek pedig nagyon finomak voltak. Egy joghurtos csirkemellet választottam ami anyira ízlett,hogy otthon is megpróbálom elkészíteni. Ha nem sikerül akkor pedig már tudom hová térek vissza:)))
Kiváló 2014. július 23.a párjával járt itt
Kedvesemmel jártam ebben az étteremben,(én most voltam itt először)egy szombati napon. Személy szerint finnyás vagyok és nem tudtam mit várhatok a helytől,de nagyon kellemesen csalódtam a Pizza Paradicsomban. Én egy szalámis pizzát, kedvesem pedig cézár salátát rendelt, hozzá házi limonádét ittunk.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. május 27.a párjával járt itt
Egy péntek délutáni napon esett a választásunk erre az étteremre, mivel párommal korábban már jártunk itt és tudtuk, hogy jól főznek. A parkolás a közelben szerencsére megoldható és ingyenes. Maga a hely hangulatos, mi a fedett belső részben ültünk, de jó időben kint is lehet a teraszon, bár az éttermet körülvevő tájban nem igazán lehet gyönyörködni és elég nagy a forgalom is a vele szembeni úton.
Kiváló 2014. április 27.barátokkal járt itt
Lassan már törzsvendég vagyok mióta Óbudán élek. Nagyon szetetem a helyet eddig sosem csalódtam. Jó a terasz is bár most a villamos vonal rekonstrukciója miatt egy kicsit zajos. Mindíg friss az étel és az alapanyag. A pizza nagyon jó ilyet kevés helyen lehet enni. A tészták is finomak és kiadósak.
Kiváló 2014. február 5.családjával járt itt
Hétvégente, hogyha nem akarjuk anyut terhelni a főzéssel, előfordul, hogy rendelünk pizzát, viszont kizárólag a Pizza Paradicsomtól, mert még sosem csalódtunk bennük. A 45 cm-es pizza 4-5 extra feltéttel együtt is csak 3. 000 Ft, ami mellé még ajándék desszertet is küldenek. Igazán vékonyra készítik a tésztát, és bőségesen megpakolják feltétekkel.
Pizza Paradicsom Budapest a térképen
1035 BudapestVörösvári út 13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • reggelizési lehetőség
H-V
olasz, mediterrán