Royal Étterem - Cinkotai út Budapest

07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Royal Étterem - Cinkotai út Budapest vélemények

Átlagos 2014. április 14.családjával járt itt
A hely jól megközelíthető, parkolási lehetőség korlátozott, ennek ellenére mindig tudtam parkolni. Az étterem tiszta, az asztalok kényelmesek. Többféle leves, és kész étel mellett lehetőség van grill fogyasztására is. A választék lehetne nagyobb. Szimpatikus a 40 perces ajánlat, korlátozott időtartam de igen kedvező ár. Ideális egy gyors ebédre, de a kedvesemet nem ide vinném.
Gyenge 2016. november 1.barátokkal járt itt
A honlapon feltüntetett információk hiányosak. Megérkezéskor kiderült, hogy az egész csoportunknak egyformán kell döntenie, hogy korlátlan étel vagy étel-ital opciót kéri. Ráadásul a 3790. - helyett 3990. - kell fizetnünk és nem 150 perc áll rendelkezésre, hanem csak 120. Ital rendelésnél pedig azt az, hogy a hirdetett 5 féle sör helyett, csak két fajtából választhatunk.
Gyenge 2014. január 29.a párjával járt itt
Belépve nem volt semmi gond a recis hölgy kedves volt, helyet is választhattunk. Odamentünk az ételekhez és az első csalódás akkor ért. Csak sertés meg csirke hús a választék? Rántott csirke mell, csirkeszárny, ananászos csirke, chilis csirke, stb. Marha, pulyka, kacsa, liba, halak? ? ?
Szörnyű 2017. augusztus 24.barátokkal járt itt
Mi egy egész nagy csapat vagyunk. [Moderálva - a szerk.] Ide a Royálba meg mostantól fogva nem járunk, az árak miatt. Nagyon elszálltak az árakkal.Pedig a kiszolgálás és a kaja jó. Finom
Mi olyan 40-45 fős brigád vagyunk. Általában nem egyszerre szoktunk betévedni, de mostantól fogva már ide se megyünk. [Moderálva - a szerk.]
Szörnyű 2015. szeptember 1.a párjával járt itt
A mai napon a párommal vacsorázni mentünk a helyre, amit kívülről szépnek találtunk. A recepciós hölgy nagyon kedves volt, még asztalt is mi választhattunk. És ezzel vége is van a pozitívumoknak. A húsok között 2-3 félét is találtunk ami ehetetlenül száraz volt (kacsacomb, borzas csirke), a köretnek csúfolt ropogósan száraz rizsről nem is beszélve.