Royal Étterem - Cinkotai út Budapest

Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Royal Étterem - Cinkotai út Budapest vélemények

Szörnyű 2017. augusztus 24.barátokkal járt itt
Mi egy egész nagy csapat vagyunk. [Moderálva - a szerk.] Ide a Royálba meg mostantól fogva nem járunk, az árak miatt. Nagyon elszálltak az árakkal.Pedig a kiszolgálás és a kaja jó. Finom
Mi olyan 40-45 fős brigád vagyunk. Általában nem egyszerre szoktunk betévedni, de mostantól fogva már ide se megyünk. [Moderálva - a szerk.]
Szörnyű 2015. szeptember 1.a párjával járt itt
A mai napon a párommal vacsorázni mentünk a helyre, amit kívülről szépnek találtunk. A recepciós hölgy nagyon kedves volt, még asztalt is mi választhattunk. És ezzel vége is van a pozitívumoknak. A húsok között 2-3 félét is találtunk ami ehetetlenül száraz volt (kacsacomb, borzas csirke), a köretnek csúfolt ropogósan száraz rizsről nem is beszélve.
Gyenge 2016. november 1.barátokkal járt itt
A honlapon feltüntetett információk hiányosak. Megérkezéskor kiderült, hogy az egész csoportunknak egyformán kell döntenie, hogy korlátlan étel vagy étel-ital opciót kéri. Ráadásul a 3790. - helyett 3990. - kell fizetnünk és nem 150 perc áll rendelkezésre, hanem csak 120. Ital rendelésnél pedig azt az, hogy a hirdetett 5 féle sör helyett, csak két fajtából választhatunk.
Gyenge 2014. január 29.a párjával járt itt
Belépve nem volt semmi gond a recis hölgy kedves volt, helyet is választhattunk. Odamentünk az ételekhez és az első csalódás akkor ért. Csak sertés meg csirke hús a választék? Rántott csirke mell, csirkeszárny, ananászos csirke, chilis csirke, stb. Marha, pulyka, kacsa, liba, halak? ? ?
Átlagos 2014. november 7.családjával járt itt
Az ételek majdnem mindig ugyan azok. Vannak olyan ételek amik a sok állástól a melegen tartón ehetetlenül szárazak. (Persze ki van írva hogy ha olyant szedsz ki amit nem eszel meg akkor azt pluszban felszámolják) de hogy egyem meg ha elrágni sem tudom? ? A másik a higénia előttem álló tüsszentett majd azzal a kézzel fogta meg a kanalat az étel szedéshez majd vissza az ételbe.
Átlagos 2014. július 13., csoporttal járt itt
Régóta járunk ide, jól érezzük magunkat, az ételek finomak, a kiszolgálás barátságos, de sajna most nem jött össze a dolog. talán késői időpontban mentünk, talán a szakácsnak volt rossz napja, ki tudja. . . De a lényeg. Szokás szerint telefonon kértem asztalt, meg is kaptam.
Átlagos 2014. április 14.családjával járt itt
A hely jól megközelíthető, parkolási lehetőség korlátozott, ennek ellenére mindig tudtam parkolni. Az étterem tiszta, az asztalok kényelmesek. Többféle leves, és kész étel mellett lehetőség van grill fogyasztására is. A választék lehetne nagyobb. Szimpatikus a 40 perces ajánlat, korlátozott időtartam de igen kedvező ár. Ideális egy gyors ebédre, de a kedvesemet nem ide vinném.
2016. augusztus 21.családjával járt itt
Vasárnap délidőben voltunk ott, közel 2 órára (1 óra 40) lehet maradni és addig eszegetni, már aki győzi a kínálatot végigkóstolni. Széles a választék, ebből is kiemelem a látványgrill konyhát és a fagyi kínálatot. Kiszolgálásnál csak az italt kellett rendelni (nem kértünk italcsomagot előre), ezt azonban kicsit lassúnak, nehézkesnek tartottam, valamint azt is, ahogy a használt tányérokat leszedték.
2016. február 11.családjával járt itt
Nagy családdal, 13 fős ebédre jöttünk össze. Sokszor jártunk már itt, néha csak egy gyors ebédre, de inkább ünneplés alkalmával kisebb vagy nagyobb társasággal. Volt már nagyon jó és kevésbé jó tapasztalatunk is, de a színvonal elég stabil ahhoz, hogy ne hagyjuk el őket. Most sajnos egy nagy bakiba futottunk bele.
2014. június 6.gyerekekkel járt itt
Az éttermet kellemes hangulat jellemzi. Az ételek nagyon finomak, és változatosak. A személyzet rendkívül készséges és udvarias. Ezek miatt állandó visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. A gyermek fogyasztásnak az árát sokallom. Nem korra vagy magasságra kéne osztályozni a gyermek fogyasztását, hanem súlykategóriára.