Puli Étterem Budapest
1061 Budapest, Andrássy út 34.

Puli Étterem Budapest a térképen

Puli Étterem Budapest értékelése:

étterem

Puli Étterem Budapest bemutatkozása

Tradicionális magyaros étterem Budapest belvárosban, az Opera, az Oktogon és a Liszt Ferenc tér között, az Andrássy úton. Az étterem autentikus, barátságos hangulata magáért beszél, mindemellett igyekszünk mindent megtenni a legkifogástalanabb kiszolgálásért.

Magyaros ízvilág: gulyásleves gazdagon, roston libamáj, csirkepaprikás, marhapörkölt, túrógombóc. Bőséges italválaszték: magyar borok (Badacsony, Tokaj, Villány, Eger, Szekszárd), kézműves sörök, minőségi pálinkák.

Éttermünk autóval és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. A 4-es és 6-os villamos és 1-es metró Oktogon megállójától vagy az 1-es metró Opera megállójától pár perc séta.

Puli Étterem Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Puli Étterem Budapest vélemények

zene47 TOP szállásértékelő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kevés időm maradt az előadás után a vonat indulásáig. Ezt mondtam a felszolgáló kedves fiatalembernek. Ő nagyon készséges és rugalmas volt. Pillanatok alatt kiszolgált. A kuponomért bőséges és finom ebédet tudtam elfogyasztani. Örülök, hogy a kuponomat jó helyen váltottam be. (Felújítás miatt nem az Andrássy úti étteremben, hanem a bazilikához közeli helyen vettem igénybe)

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Színházi matiné után ebédeltem itt kuponnal : 3 fogásos menü + ital. A sütőtök krémleves igazán kitűnő , a marhapörkölt tarhonyával jó, átlagos. Jól esett hozzá a rozé. Desszertnek somlói galuska, ami a mutatós látvány ellenére csalódás. Piskóta helyett valami kemény, grízes tésztája volt. A felszolgáló lány kedves , udvarias, összességében igazán megéri ilyen áron eljönni.

adriatic TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A bb-n találtam egy jó lehetőséget , úgyis a névnapunkra étterembe akartunk menni , de ne mindig ugyanoda . Első olvasásra kicsit hihetetlenül hangzott , hogy 1990 Ft-ért ennyi mindent lehet enni , de igaz ! Az étterem honlapjára is felmentem , és megnéztem az étlapot is , hogy mi a választék . Megvettem a kupont , és augusztus 20-ára foglaltam egy asztalt .

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Magyaros étterem, hagyományos és új ízekkel is. A klasszikus magyar ételek íze az otthonira hasonlít, leginkább a gulyásé, a paprikás csirke kicsit talán pikánsabb. A rosé kacsamel és mellé a saláta fantasztikus. Borkínálat is jó. Összességében egyszer érdemes kipróbálni, de magyar konyha tekintetében ne számítsunk hatalmas kulináris élményre, viszont külföldi túristák legalább az igazi hazai ízzel találkozhatnak.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 14.
Látom, a kritikák nem mind a legjobbak, szerintem vállalható a hely, egy jót megérdemel. Azért bírom, mikor a kuponos emberek 3 fogás plusz italt kapnak 2000 Forintért az Andrássyn (mennyi lehet a helybérlet? ! ), és panaszkodnak, hogy nem 20 ezer forintos fine dining szint volt. Nyilván ha alapproblémákat vet fel valaki vagy a kiszolgálással volt baja, az más.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 7.
A Pulit főleg turisták látogatják. Az étterem amolyan tipikus „magyaros” vendégcsalogató. A teraszon piros kislábasból kanalazzák a gulyást, az Andrássy úton korzózók pedig lelkesen fényképezik a magyaros kellékeket, a paprikafüzéreket meg a szárazkolbászt. Talán azért olyan közönyös és unott a személyzet, mert tudja, úgyse jön vissza a vendég, mindegy, meg volt-e elégedve, vagy sem.

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 17.
Finom volt a gulyásleves és a kávé. Gyors a kiszolgálás, bár a szemkontaktuson még lehetne javítani. És a negatívok: Különböző méretű asztaloknál többféle székek, nem annyi főre van megterítve ahány szék van az asztaloknál. Abrosz nincs, csak csomagolópapír alátétek. A gombakrémleves hihetetlenül sűrű, még gombafőzeléknek is és langyosan tálalták fel.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek kiváló minőségűek, nagyon finom volt minden, amit kóstoltunk, különösen a roston libamáj és a kacsamell salátával. A ház bora is kitűnő volt. Az étlap átgondolt, 4-5-féle elő - és főétel, 3-féle desszert közül választhattunk. Nekünk nagyon szimpatikus volt, hogy nem egy túlzsúfolt és átláthatatlan étlappal kellett megküzdenünk, hanem egy jól megtervezett menüsorral készültek.
Cegléd
Gyöngyös

2014. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 13. - 9 látogató hasznosnak vélte
Amit előzetesen olvastam az étteremmel kapcsolatosan, pontosan azt kaptam. Tradicionális magyaros étterem, elérhető áron. Valóban ezt nyújtották. Egy akció keretében 1990 Ft-ért lehetett elfogyasztani egy 3 fogásos menüt, amelyhez egy pohár bor is járt. Mivel vezettem, így a bort lecserélték egy üdítőre.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.465 - 12.779,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364 - 17.537,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.22. - 2020.12.23.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
2020.02.21. - 2021.02.22.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 24.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 21.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétahajózással, kerékpár kölcsönzéssel, éjszakai fürdőzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.06.01.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.22. - 2021.02.22.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.22. - 2021.02.22.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.22. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

Puli Étterem BudapestX