Puli Étterem Budapest

Puli Étterem Budapest
Puli Étterem BudapestPuli Étterem Budapest
Puli Étterem BudapestPuli Étterem Budapest

Puli Étterem Budapest bemutatkozása

Tradicionális magyaros étterem Budapest belvárosban, az Opera, az Oktogon és a Liszt Ferenc tér között, az Andrássy úton. Az étterem autentikus, barátságos hangulata magáért beszél, mindemellett igyekszünk mindent megtenni a legkifogástalanabb kiszolgálásért.
Magyaros ízvilág: gulyásleves gazdagon, roston libamáj, csirkepaprikás, marhapörkölt, túrógombóc.

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre - Napi árak reggelis ellátással
2024.11.16-ig
Tisza-tó Apartmanpark Kisköre

Puli Étterem Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 28.családjával járt itt
Kevés időm maradt az előadás után a vonat indulásáig. Ezt mondtam a felszolgáló kedves fiatalembernek. Ő nagyon készséges és rugalmas volt. Pillanatok alatt kiszolgált. A kuponomért bőséges és finom ebédet tudtam elfogyasztani. Örülök, hogy a kuponomat jó helyen váltottam be.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. november 27.egyedül járt itt
Színházi matiné után ebédeltem itt kuponnal : 3 fogásos menü + ital. A sütőtök krémleves igazán kitűnő , a marhapörkölt tarhonyával jó, átlagos. Jól esett hozzá a rozé. Desszertnek somlói galuska, ami a mutatós látvány ellenére csalódás. Piskóta helyett valami kemény, grízes tésztája volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
2017. szeptember 11.családjával járt itt
A bb-n találtam egy jó lehetőséget , úgyis a névnapunkra étterembe akartunk menni , de ne mindig ugyanoda . Első olvasásra kicsit hihetetlenül hangzott , hogy 1990 Ft-ért ennyi mindent lehet enni , de igaz ! Az étterem honlapjára is felmentem , és megnéztem az étlapot is , hogy mi a választék . Megvettem a kupont , és augusztus 20-ára foglaltam egy asztalt .
Puli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/ital
2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Magyaros étterem, hagyományos és új ízekkel is. A klasszikus magyar ételek íze az otthonira hasonlít, leginkább a gulyásé, a paprikás csirke kicsit talán pikánsabb. A rosé kacsamel és mellé a saláta fantasztikus. Borkínálat is jó.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 14.a párjával járt itt
Látom, a kritikák nem mind a legjobbak, szerintem vállalható a hely, egy jót megérdemel. Azért bírom, mikor a kuponos emberek 3 fogás plusz italt kapnak 2000 Forintért az Andrássyn (mennyi lehet a helybérlet? ! ), és panaszkodnak, hogy nem 20 ezer forintos fine dining szint volt. Nyilván ha alapproblémákat vet fel valaki vagy a kiszolgálással volt baja, az más.
Gyenge 2016. szeptember 7.a párjával járt itt
A Pulit főleg turisták látogatják. Az étterem amolyan tipikus „magyaros” vendégcsalogató. A teraszon piros kislábasból kanalazzák a gulyást, az Andrássy úton korzózók pedig lelkesen fényképezik a magyaros kellékeket, a paprikafüzéreket meg a szárazkolbászt.
Puli Étterem Budapest - Külső képPuli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/ital
Gyenge 2015. december 17.családjával járt itt
Finom volt a gulyásleves és a kávé. Gyors a kiszolgálás, bár a szemkontaktuson még lehetne javítani. És a negatívok: Különböző méretű asztaloknál többféle székek, nem annyi főre van megterítve ahány szék van az asztaloknál. Abrosz nincs, csak csomagolópapír alátétek. A gombakrémleves hihetetlenül sűrű, még gombafőzeléknek is és langyosan tálalták fel.
Kiváló 2015. június 30.a párjával járt itt
Az ételek kiváló minőségűek, nagyon finom volt minden, amit kóstoltunk, különösen a roston libamáj és a kacsamell salátával. A ház bora is kitűnő volt. Az étlap átgondolt, 4-5-féle elő - és főétel, 3-féle desszert közül választhattunk. Nekünk nagyon szimpatikus volt, hogy nem egy túlzsúfolt és átláthatatlan étlappal kellett megküzdenünk, hanem egy jól megtervezett menüsorral készültek.
2014. október 13.egyedül járt itt
Amit előzetesen olvastam az étteremmel kapcsolatosan, pontosan azt kaptam. Tradicionális magyaros étterem, elérhető áron. Valóban ezt nyújtották. Egy akció keretében 1990 Ft-ért lehetett elfogyasztani egy 3 fogásos menüt, amelyhez egy pohár bor is járt. Mivel vezettem, így a bort lecserélték egy üdítőre.
Puli Étterem Budapest - Étlap/itallapPuli Étterem Budapest - Külső képPuli Étterem Budapest - Külső képPuli Étterem Budapest - MosdóPuli Étterem Budapest - MosdóPuli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - Étel/italPuli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - BelsőPuli Étterem Budapest - Étlap/itallapPuli Étterem Budapest - Külső képPuli Étterem Budapest - Külső kép