Szlovák Söröző & Étterem Budapest

Pihentető wellness napok
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron

Szlovák Söröző & Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2024. január 6., kollégákkal járt itt
A juhtúrós sztrapacskát tehéntúróval keszítették. A fizetéskor legyetek óvatosak, ugyanis többen voltunk, és nem engedték a bontott számlát majd elég b. nkón beszéltek velünk. Hivatkoztak egy nem létező szabályozásra. A hely 10 éve még jó volt de mára sajnos a tipikus magyar mutyi, hogy lehúzzák a turistákat.
Szörnyű 2023. december 20., csoporttal járt itt
A kiszolgálás borzasztó volt, többször átültettek minket. A z ételek borzasztóan íztelenek. A fizetés nagyobb társaság esetén esélytelen. SZÉP kártya akkora probléma, hogy kizavarják a vendéget.
Szörnyű 2022. szeptember 8.barátokkal járt itt
A sörkínálat erősen hiányos volt. Egy ilyen helyen elvárható lenne, hogy az üveges sör kínálata teljes legyen
A pincér kérés nélkül kihozta a számlát, mint ha már nemkívánatos vendégek lettünk volna. Pedig még fogyasztásban voltunk.
Fizetéskor közölték, hogy nem lehet bankkártyával fizetni, pedig ott volt a terminál.
2022. január 8.barátokkal járt itt
Évtizedek óta működő söröző- vendéglő, meleg konyhával, nyáron a járdára kitelepülős terasszal. Elvileg 2 szintes a söröző-étterem, de a felső szintet jelenleg nem használják. Az alsó rész szombaton estére gyakorlatilag megtelt, mi is előzetes foglalással, nagyobb társasággal voltunk, születésnap ünneplésére.
Szlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étlap/itallapSzlovák Söröző & Étterem Budapest - EgyébSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - BelsőSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Étel/italSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső képSzlovák Söröző & Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. május 23.a párjával járt itt
Nagy adagokat lehet kapni, egy részét el is csomagoltattuk. Biztos, hogy egy nagyétkű vendég is jól tud itt lakni, baráti áron. A személyzet ellen sincs kifogás, rendesek, kedvesek voltak. A mosdó is - ahogy emlékszem - tiszta, rendesen felszerelt. Kint ültünk le, a bejárattól nem messze.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. december 2.barátokkal járt itt
Az utcáról belépve egy erősen lelakott,kopottas berenendezésű helyiségben találja magát a vendég,ami sokkal inkább hasonlít egy elhanyagolt sörözőre,mint étteremre. De ha a balsors az emeleti helyiségbe száműzi a vendéget,egyből rájön,hogy tulajdonképpen a földszinti rész ehhez képest eszméletlenül reprezentatív.
Kiváló 2018. augusztus 23.barátokkal járt itt
Régi jó, megbízható hely

Voltunk már itt párszor az évek során.

Most elég nagy szünet után tértünk vissza:még mindig rendben

Persze váltott az itallap, újabb vendégsörök.

A konyha továbbra is OK. az adagok mérete se hagy maga után kívánnivalót.

A személyzetis kedves,söt szakértő.
Az árak se túl elszálltak, még ne belvárosiak!

Aki arra jár, térjen be!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 23.barátokkal járt itt
Ma újra elmentünk ebbe a vendéglőbe,ahol ugyanaz fogadott bennünket mint eddig mindig. Röviden: jó sör, finom ételek, gyors kiszolgálás, udvarias, ám nem tolakodó személyzet.
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Feltétlenül előre foglalni kell, mert nem mindig van szabad hely. Ha bármit nem eszel meg, szívesen elcsomagolják. Egyszerű, de nagyszerű.
2017. április 25.barátokkal járt itt
Mar sok eve jarunk ebbe a vendeglobe es mindeg tudjuk mire varunk. Az enninalo jo minosegu es nagyok az adagok. A pincerek szepen szolgalnak ki es kellemes a kinti asztaloknal ulni. Ami igaz van sok alkalom hogy bent ulunk es ott is jo a hangulat es tiszta a vendeglo. Minden alkalommal mikor Pesten vagyunk el latogatunk a Slovak Etterembe. Az arak is normalisak ugy hogy ajanlom masoknak is eszt a vendeglot.
2017. április 14., kollégákkal járt itt
28 éve jártam először a Szlovák Étteremben, sok minden azóta sem változott. A sörkínálat kézműves sörökkel bővült, ezek egész baráti áron kaphatók, 6-700 Ft-ért. Az ételválaszték a 20 évvel ezelőtti idézi, főleg disznó húsból és főleg jó vastagon panírozott ételek alkotják a kínálatot, az adagok jó laktatóak, nehéz fizikai munkát végzőknek való.