Tandoori Indiai Étterem Budapest

Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Tandoori Indiai Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. július 9.a párjával járt itt
Pár havonta meg szoktunk fordulni az étteremben, legutóbb 3 és fél éve írtam róla, így eljött az idő az újabb értékelésre. A környék picit szépült, az étterem előtti útszakaszt lezárták a járműforgalom elől, és padokat, asztalokat helyeztek ki.
Tandoori Indiai Étterem Budapest - EgyébTandoori Indiai Étterem Budapest - EgyébTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. október 11.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk az étteremben, legelőször 4 éve, a Ráday utcában. Azóta új helyre költözött, a 32-esek tere meglehetősen lepukkadt benyomást kell. Itt is jártunk már többször legutóbb egy októberi péntek este. A kiszolgáló pincér nagyon profi volt, szakszerűen segített a választásban, az ételek csípősségét a vendég igényei szerint szabályozták.
2018. január 1.egyedül járt itt
Több mint 2 évvel ezelőtt, a korábbi Ráday utcai helyszínükön ettem már náluk, akkor annyira nem győztek meg, az étel nem volt emlékezetes. Autentikus indiai ételeket készítenek, a séf indiai, viszont a pincér hölgy magyar. A 32-esek tere meglehetősen lepusztult, nem túl illusztris környék, mellettük szebb időket látott söröző.
Tandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - Étel/italTandoori Indiai Étterem Budapest - Étel/italTandoori Indiai Étterem Budapest - Étel/italTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - MosdóTandoori Indiai Étterem Budapest - MosdóTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - Külső képTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - Étlap/itallapTandoori Indiai Étterem Budapest - Külső képTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - Étel/italTandoori Indiai Étterem Budapest - BelsőTandoori Indiai Étterem Budapest - Külső kép
2016. április 12.a párjával járt itt
Elköltözött, mint utólag kiderült a Ráday utcából. Több indiai étteremben jártunk, de a Tandoori mellett maradtunk. Az új hely sokkal barátságosabb, bár nekem a hangulatként meggyújtott füstölők nem igazán jöttek be és a földszinti helyiség egy kicsit hideg volt. Tetszik, hogy közösségi oldalon is vannak és a weboldalukon lehet asztalt foglalni.
Átlagos 2015. november 30.családjával járt itt
Máshová készültünk, és egy hirtelen programváltozás miatt keveredtünk ide. Próbáltunk kulturált, de nem túl flancos, nem a turisták lehúzására szakosodott éttermet találni a divatos utcában, és megláttuk a Tandoorit. Az étterem kicsi, de helyes, néhány jellegzetes „indiai” dekorációval és a klasszikus ételeket kínáló étlappal.
Átlagos 2015. október 6.egyedül járt itt
Az itt olvasok pozitív vélemények és az indiai konyha szeretete vezérelt el a Ráday utcai Tandoori étterembe egy ebédre. A 2 alkalmazott (egy fiatalember és egy középkorú hölgy) a bejárat előtt álldogált vagy nézelődött, vagy talán vevőre vártak.
Kiváló 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Hétköznap este tértünk be az étterembe, ami viszonylag stílusosan berendezett, kivéve a fekete-fehér sakk-táblát idéző padlót, ami az étterem többi részéhez nem illik, egy szőnyeggel érdemes lenne letakarni. A kiszolgálás precíz, szakszerű, jól jött az ételek kiválasztásában.
2015. május 3., kollégákkal járt itt
Ez egy jó indiai étterem, csodát persze nem kell várni.
A Ráday utca miatt érthető, hogy az árak nem lesznek alacsonyak, így az ár/érték arány közepes.
Az ételek íze nagyon jó (kivéve a desszertek, azokhoz valószínűleg szokni kell :), a tisztasággal sincs semmi gond, bátran ajánlható!
(Többször is voltam már itt.)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 20.a párjával járt itt
Ezt a helyet szoktam választani, ha a férjemmel van időnk együtt ebédelni (munkanap, ebédidőben). Menüt választunk ilyenkor, ez mindennap más, de mindig áll egy kis adag főételből, rizsből, és egy zöldséges ételből áll. Nem óriási adag, nekem pont elég, órákig élvezem még utána a finom ízeket, valahogy megmarad az összhatás.
Gyenge 2013. szeptember 16.a párjával járt itt
2013. szeptember. 13-án voltunk a Tandoori étteremben. Délután felhívtam őket, hogy asztalt foglaljak 2 főre. Azt mondták, hogy a konyha 23:00-ig nyitva van, ezért megkérdeztem, hogy fél 11-re mehetek-e. A válasz az volt, hogy inkább 10re menjünk, érezhetően a hangján, hogy minél előbb beakarnak zárni.