The Big Fish Seafood Bistro Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

The Big Fish Seafood Bistro Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. június 27.családjával járt itt
Hangulatos de dràga hely. Friss ételek. Elöttem halászták ki a homárt. Iszonyú drága. Grillezve fogyasztottam izlett. Kagylóban csak osztrigát láttam. Volt pár féle hal, scampi, kaviár, óriásgarnéla. A helyiség kissé sőtét volt a bárszék kényelmetlen. A személyzet kedves segitökész.
Kiváló 2016. december 6.barátokkal járt itt
A Big Fishról azért is fontosnak tartottam, hogy ismét írjak, azon túl, hogy a paradigmatikusnak mondható helyeket jó figyelemmel követni, mert a második látogatásom sokkal meggyőzőbb volt. A helynek abszolút egyértelműen meg lehet adni az 5 szívecskét mind az összteljesítmény, mind pedig az étel/ital rovatra.
The Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - BelsőThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. december 5. járt itt
Könnyed, üde a belsőépítészet stílusa. A benti rész amolyan bisztró jellegű, nincsenek hátradőlős székek, magas bárszékeken ülünk az ízléses fa asztaloknál. Nagy választék van a látványkonyhában. Rengetegféle friss hal és tengergyümölcsei. Frissen készítik el a halat, melyet a pultnál kiválaszthatunk.
Kiváló 2016. szeptember 14.barátokkal járt itt
Először francia barátokkal jártam itt, ismerősök ajánlották és tényleg megérte eljönni! Tetszik a rendszer is, ahogy a kiszolgálás folyik. Azóta ahányszor csak lehet, útba ejtjük. Nagyon-nagyon finom minden! Az egyik barátom azt mondta, hogy a szüleit is el fogja hozni ide Franciaországból.
The Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/ital
Kiváló 2016. április 13.barátokkal járt itt
Sajnos kevés hely van Budapesten ahol finom halételeket lehet kapni, de ez egyike azoknak! Ördöghalak kértem grillezve mellé pedig sütőtökös rizottót, kísérőnek egy pohár rozé. Az étel zseniális volt, a bor átlagos. Kedves kiszolgálás, hangulatos hely, az Andrássy út környéke pedig szívmelengető. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki színvonalas halételekre vágyik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. március 2.a párjával járt itt
Nem tudom, más hogy van ezzel, nekem rögtön megtetszett a hely. Jó, hogy kedvesen fogadnak. Jó, hogy megkérdezik, jártam-e már itt. Jó, hogy leadhatom a rendelést, nem kell arra várnom, amíg bárki odacsoszog. . . de itt nem csoszognak, sőt! Mindenki udvarias, mosolyog, kedves, amolyan tényleg "nyugati" típusú, legutóbb sajna valóban csak külföldön láttam ilyen hozzáállást.
Kiváló 2015. november 26., kollégákkal járt itt
A címet nem én találtam ki, ezt Big Fish-ék mondják magukról. Trendi, minimalista a dizájn. Valóban bisztró, félig önkiszolgáló, a rendelést a pultnál kell leadni, a választáshoz segítséget nyújt a hűtőpult kínálata (friss nyers tengeri herkenytűk a jégen), valamint a táblára krétával kiírt kínálat.
The Big Fish Seafood Bistro Budapest - MosdóThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - BelsőThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étlap/itallapThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - BelsőThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Étel/italThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - MosdóThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - BelsőThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - BelsőThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső képThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső képThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső képThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső képThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső képThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső képThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső képThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső képThe Big Fish Seafood Bistro Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. május 5.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt, már készültem rá jó ideje, úgy tudtam, hogy kiváló étterem, ennek megfeleltek az elvárások is. A tapasztalatok viszont ellentmondtak.
Mivel nem eszem fehérlisztet, megkérdeztem a pénztáros hölgyet, hogy van-e gluténmentes rántott bármi. A válasza egy nézés volt, amitől kb. ufónak éreztem magam.
Az ár-érték arányt nem mondanám túl jónak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 3., üzleti partnerrel járt itt
Üzleti ebédet költöttünk el belga partnerrel. Az asztalfoglalás kapcsán volt egy kis félreértés, ám ez hamar tisztázódott. Késői ebédidő gyanánt volt még rendesen kínálat. A készségesség alap volt, a fogások kiválóak (előétel kiváltképp). A belső (kisebb) tér plafonja és a falak magasabb részén pereg le a vakolat, partner csodálkozott is.
2013. október 19.barátokkal járt itt
Ha valami a halról szól, nálam már félig nyert ügye van. A Big Fish a budaőrsi halpiac kirendeltsége Budapest szívében az Andrássy út és a Jókai tér sarkán. Sokféle gyönyörű haluk van, jellemzően jó drágán. De lehet ésszerűen is rendelni. Meglepően erős a desszertfront, legalábbis az általam rendelt panna cotta-ból kiindulva.
The Big Fish Seafood Bistro Budapest a térképen
1061 BudapestAndrássy út 44.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető
H-V
mediterrán