Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest

4,2
étterem
Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest
Új Tündérkert Étterem & Kávéház BudapestÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest

Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest vélemények

Átlagos 2018. március 10., üzleti partnerrel járt itt
A napokban harmadik alkalommal jártam az étteremben. Pár év eltelt az utolsó látogatásom óta. Most kisebb társasággal voltunk, több generáció vacsorázott együtt. A nagyteremben kaptunk asztalt, csak mi voltunk. A felszolgáló fiatalember rendkívül segítőkész és udvarias volt.
Átlagos 2017. október 23.a párjával járt itt
A hely belülről elegáns, de nem áraszt melegséget, rideg.
Az ételekből egy pici fűszerezés hiányzik. A vöröslencse leves zseniális, azonban a mascarpones almatorta, nagyon rossz (zselatindarabokkal van teli a krém, az alma nyúlós, rágós).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Megkapó környezetben egy csendes kis liget közepén található az étterem, kellően elegendő parkolási lehetőséggel.

Nyáron a kerthelyiség különösen hangulatos tud lenni.

Az ételek-italok minősége kiváló. Nem először és remélhetőleg nem is utoljára jártunk ezen a helyen.

Ár-érték arány megfelelő, a pincérek figyelmesek. Ajánlom a helyet Mindenkinek!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. február 1.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek. Mikor mi mentünk, az étterem teljesen kihalt volt, rajtunk kívül még 1 asztalnál ültek vendégek, ehhez képest a kiszolgálás borzasztó lassú volt. Legalább fél óra eltelt, mire az első fogást megkaptuk, utána szintén még minimum ugyanannyi idő kellett, hogy a főételt kihozzák - pedig 3 pincér is volt, igaz, nem tudom, mire, amikor vendég nincs, így csak ácsorogtak.
Kiváló 2014. május 7.a párjával járt itt
Egy régi villában kialakított kellemes hangulatú étterem szép környezetben, finom ételekkel. A pincérek nagyon udvariasak, figyelnek a vendégre. A marhapofa leves forró és finom, a Pármai pulykamell salátával, grillezett burgonyával bőséges mennyiségű és egyenesen isteni! A desszertben (Somlói gombócok tejszínhabbal) sem találtam semmi kivetnivalót, nagyon ízletes volt.
Új Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÚj Tündérkert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/ital