Vári Cukrászda Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Vári Cukrászda Budapest vélemények

Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Kerületi lakosként - amikor a pénztárcám megengedi - gyakran járok ide. Mind a fagylaltok, mind a sütemények terén gondolnak a cukorbetegekre is. És ez nem megy a minőség rovására, sőt! ! ! !
Tény, nem olcsó hely, de az árért minőséget kapok. A pálmát nálunk a parfé torták viszik. Kevés hely van - nem csak a fővárosban -, ahol ennyi íz között válogathatsz. Ami nem jött be (nekem) a "szarvasgomba fagyi"
2013. április 22.egyedül járt itt
Több ismerősöm is ajánlotta a cukrászdát,hát elmentem. Nem bántam meg. Annak ellenére,hogy nem vagyok "fagyi-fun" a pult láttán bevallom kissé összezavarodtam. Rendkívül ínycsiklandóan tálalva mint látványra ,mint elnevezésre azok a fagyik,vagy 40 külömböző féle.
Vári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 12.barátokkal járt itt
Régebben hozzánk a Vári Cukrászda volt a legközelebb. Kis koromban mindig ide jöttünk fagyizni a családdal. Már akkor is voltak különleges fagylaltjaik és süteményeik, de azóta olyannyira kinőtték magukat, hogy még kecskesajtos fagyi is van. Ami nekem gondot okoz az az áruk. Még a drágánál is drágábbak a fagyik, torták, sütik.