Vári Cukrászda Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Vári Cukrászda Budapest vélemények

Átlagos 2013. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Magyarország legdrágább fagyizója. Sokféle íz közül lehet választani de a legtöbb egy átlag vásárló számára igencsak bizarr ízű. 280ft/ 4 dkg fagyi legalábbis ez van ki írva, a tölcsérben mégis sokkal kevesebbnek látszik, és ügyelnek arra hogy a kanalat mindig jó alaposan lehúzzák, mondhatni mikroszkóppal mérik.
Átlagos 2013. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Több mint 10 éve járunk a Vári fagyizóba, bár az utóbbi években egyre ritkábban az évről évre 10 forinttal emelkedő árak miatt! egy gombóc ára idén 280 ft, és ez nem egy nagy gombóc hanem milliméter pontosan lehúzott kanál. Rengeteg féle fagyit találunk a kínálatukba, amiből van egy jó pár ami szinte ehetetlen a bizarr íze miatt.
2013. augusztus 3.a párjával járt itt
A fagyik nagyon jók, állítólag bio alapanyagból készítik. Általában hosszú sor áll, de gyors a kiszolgálás. Nekem csak egyetlen bajom van a hellyel, hogy nagyon drága. Rengeteg féle fagylalt van, leginkább különlegességek. Érdemes kipróbálni.
2013. július 23.a párjával járt itt
nagyon boseges a fagyi valasztas, sokszor voltunk ott mar, a karacsonyi bejglit is ott rendelem meg . Akiszolgalas gyors, figyelmesek az eladok. tiszta jo hely. nagyon gusztusosak a sutemeny pultok. Az uzlet lehetne , kicsit nagyobb, foleg hetvegen erezheto,mindenkinek csak ajalani tudom. egy jo kirandulas a varosbol.
Kiváló 2013. július 9.barátokkal járt itt
Hihetetlen mennyiségű és fajtájú fagyi ( nem mind a kedvencem, de ez izlés dolga ), és nagyon finom egyéb édesség, rendszeresen megállok előtte egy fagyizásra, sütit is sokszor viszek haza innen. A kiszolgálás azért kapott egy kicsit kevesebbet, mert a nagyon hosszú sor néha akadozva halad, és időnként sokat kell várni. A családi fagyizás, ha sokan vagyunk drága lehet.
Kiváló 2013. július 3.a párjával járt itt
Alkalmam volt szinte végigkísérni a fejlődését ennek a cukrászdának, ahogy kis üzletből "nőtte ki magát", köszönhetően a rendkívül figyelmes, vendégbarát kiszolgálásnak, és folyamatos új ötleteknek, ugyanis szinte rendszeres látogatója vagyok.
Vári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étel/italVári Cukrászda Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2013. június 24.barátokkal járt itt
A belvárosban élek és tanulok, így ez a cukrászda tőlem elég messze van. A híre azonban hozzám is elért, és mióta a barátaimmal először voltunk itt, rendszeres visszajárók lettünk! Ajánlom minden kísérletező kedvében lévő embernek, mert a már jól megszokott vanília-csoki kombó helyett lehetőség van chilis-kókuszos, mentás-mogyorós, vagy épp' sose-tudjuk-meg-mi-van-benne Balatoni Nyár nevű díjnyertes(!
2013. június 18. járt itt
Többször jártam már ebben a cukrászdában. A fagyik kiválóak, igaz nem épp olcsóak. Sütemények, torták között akad olyan, amiben csalódtam. A Rigó Jancsit én is sajnálom, h nem készítik. Valamint ami nagy hibája, hogy kevés a hely, ha le szeretnénk ülni. Összességében azonban a fagyi isteni. Kikérem sétáló kehelyben és meg is van oldva :-)
Kiváló 2013. május 13.barátokkal járt itt
Többször rendeltünk már innen születésnapi tortát, ha valamit ki kéne emelnem, akkor a csokoládétortát ajánlanám mindenkinek! Igazi, telt csokoládéíze van, egyszerűen tökéletes :) A fagylaltok is igazán különlegesek, a választék is kielégítő. Elsőre talán kicsit drágának tűnhet a hely, de az ár/érték arány tényleg kiváló! Bár nem lakom túl közel, de így is időről-időre ellátogatunk ide.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2013. május 6.a párjával járt itt
Díjnyertes fagylaltok és az Ország tortái mind megtalálhatóak. Parfé kínálat egyedülálló szenzációs. Sajnos Rigó Jancsit nem készítenek. De annyi más nagyon finom sütemény, torta van a repertoárban, nem csalódtunk még. Mindenkinek bátran ajánlom. A cukrász eladók mosolygósak kedvesek és gyorsak. Mindig sor van és mindig hamar kiszolgálnak.