Vörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest

bisztró, gastropub
Vörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest
Vörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár BudapestVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Vörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest vélemények

2019. november 28.egyedül járt itt
Egyik hétköznap délután 2 óra körül tévedtem a piac környékére, és miután már régen terveztem a hely kipróbálását, kései ebédemet itt költöttem el. Ekkorra már kiürült a piac, a többi étterem is elég üres volt. Tejszínes, zöldséges hallevest ettem ( ez az egy féle leves volt a kínálat ) ami nagyon jól sikerült, utána grillezett lazac következett rizzsel és majonézes zöld algával, ez is finom lett.
Szörnyű 2019. február 10.gyerekekkel járt itt
A hely sokáig elég jó volt, de nemrég elment a kiszolgáló-pultos-pincér Emese. Az új kolléga sajnos nem alkalmas a feladata ellátására. ELfelejti a megrendeléseket, mást készítenek vagy nem késztik el, amit kértél. A mellett, hogy alkalmatlan a feladata ellátására még önérzetes és sértődékeny is. Sajnos teljesen tönkre teszi a helyet.
Kiváló 2016. május 12.családjával járt itt
Szintén az anyám 41.születésnapján jöttünk ide a Steamboo után. Kértünk 2 darab óriás garnélát. Az étel finom volt. A tálalás ízléses volt. A rák hatalmas volt és jo fűszeres. Az árak nem olcsoak de ezért cserébe minőséget is kapsz. Aki egy jo halas.vagy rákételt akar enni annak itt a helye
2015. október 6.családjával járt itt
A belvárosi Vörös Homárral a kapcsolatom úgy kezdődött, hogy a Hegyvidék üzletközpontban működő egység tulajdonosa írt nekem is egy kör-e-mailt, mint a hírlevélre feliratkozott vásárlónak, hogy elhagyta a társa, aki az ő szaktudása nélkül nyitott egy hasonló boltot Pesten. Mindezt úgy fogalmazva meg, hogy „az Én szaktudásom nélkül”, így nagy é-vel.
Vörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Külső képVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kiváló 2015. május 6., kollégákkal járt itt
A Vörös Homár eredetileg egy halkereskedésként indult a 12. kerületben, 2012-ben, de azután úgy döntöttek, hogy gasztrobárként is kipróbálják magukat, s milyen jól tették! A Hold utcai piac emeleti része az elmúlt 1 évben teljesen benépesült, újjáéledt, számos kis étkezde, büfé, ételbár nyílt meg egymás mellett, köztük a Vörös Homár is (de velük párhuzamosan a piac földszintjén halkereskedés is működik).
Vörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Külső képVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Külső képVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Külső képVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - EgyébVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - EgyébVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - EgyébVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Étel/italVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - EgyébVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - BelsőVörös Homár Belvárosi Halpiac & Gasztrobár Budapest - Külső kép