Vörös Postakocsi Étterem Budapest

Vörös Postakocsi Étterem Budapest
Vörös Postakocsi Étterem BudapestVörös Postakocsi Étterem Budapest
Vörös Postakocsi Étterem BudapestVörös Postakocsi Étterem Budapest

Vörös Postakocsi Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem 1970-ben nyílt meg Krúdy Gyula emlékére, a nagy sikert aratott Vörös Postakocsi című regényéről elnevezve. 2002-ben egy teljes felújítás után november végen megnyitotta kapuit vendégéi számára egy régi "legenda" az újjá született Vörös Postakocsi étterem.

Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Vörös Postakocsi Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2013. november 29.barátokkal járt itt
Minap voltunk barátnőmmel az étterembe (Vörös Postakocsi), tömegközlekedéssel kíválóan megközelíthető a Kálvin térnél kell leszállni, mi is ugy mentünk ismerőseim ajánlották. Nagyon hangulatos,finomak az ételek,az árak is megfelelőek. A kiszolgálás első osztályú volt (kedves,fiatalos).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
Gyenge 2013. november 19.a párjával járt itt
Mi a párommal szeretjük kipróbálni a heti menüs kínálatait az éttermeknek, így kerültünk a Vörös Postakocsiba is. Először nagyon tetszett a hely, a pincér kedves volt. Az első negatívum az volt, hogy a nyakunkra hozták a fogásokat, még csak épp elkezdtük a levest amikor már kihozták a főételt.
Kiváló 2013. október 20.a párjával járt itt
Vacsoráztunk Vörös Postakocsiban a barátnőm születésnapján októberben, és azt kell mondanom, hogy nagyon jól éreztünk magunkat. Mi rendeltünk az étterem specialitásaiból (libamáj ételek), és nem tévedtünk. De nem csak a minőségű ételekről van szó, hanem az egész hangulatról.
Kiváló 2013. október 14.gyerekekkel járt itt
Márciusban/búcsúzkodós/ családi vacsorára voltunk hivatalosak. A kínálat, a mennyiség, a minőség kifogástalan volt. A személyzet vendég központú. Kicsit tartottam az áraktól, de kellemesen csalódtam. Az árak elfogadhatóak. Tiszta, kellemes, hangulatos hely. Szívesen vissza mennék bár mikor, de vidéki lévén marad a "mikor". Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
A legelső alkalommal elmentem a Vörös Postakocsi étterembe egy évforduló megünneplése elvárások nélkül. Megrendeltünk egy 3 fogásos vacsorát, de megkaptunk sokkal többet annál! Bal igazán lenyűgözött, nagyon ajánlom ezt az éttermet. Fantasztikus menü fantasztikus személyzet, egyszerűen fantasztikus!
Kiváló 2013. október 10.a párjával járt itt
Miután elolvastam a pozitív megjegyzéseket én szívesen, hogy ha az a hely, olyan jó. Nos . . . . El kell ismernem, hogy a várakozásokat messze meghaladta. A szolgáltatás és az ételek csodálatos kivételes. Rendeltünk 3 fogásos vacsorát, és nem csalódtunk. Azt hiszem, ez egy zseniális étterem egy különleges alkalomra, vagy ha azt szeretnénk, hogy egy kellemes meglepetést a házastársad részére.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 30., üzleti partnerrel járt itt
Belga üzleti partneremet vittem el vacsorázni. A hátsó részben foglaltunk helyet. Mások is voltak, de bennünket semmi zavart a beszélgetésben. A rendelt étel-ital NAGYON rendben volt, figyelmes volt a kiszolgálás is. Partnerem ízelítőt kapott a magyar borokból is, mely jó hatással volt rá.
Kiváló 2013. július 31.barátokkal járt itt
Szeretnénk pozitív visszajelzést küldeni az étteremről és szolgáltatásokról. Egy nyolc fős csapat nevében írok. A legtöbb felszolgálót szeretnék kiemelni különösen a csinos hölgy, fekete hajú és kanalas nyakkendőjű urat. Rendkívül boldog és fiatalos csapat és mindig szívesen jövünk ebédre. Csak pozitív dolgokat tudok írni az étteremről.
Vörös Postakocsi Étterem Budapest a térképen
1092 BudapestRáday u. 15.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • brunch • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar