Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út Budapest

4,4
étterem, sushi bár
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út Budapest
Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út BudapestWasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út Budapest

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Akciós tavaszi senior ajánlat
Thermal Hotel Balance Lenti

Wasabi Running Sushi & Wok Restaurant - Szépvölgyi út Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2015. március 10.családjával járt itt
A pincér, aki évek óta ott dolgozik, nagyon kedves, gyors,szívélyes, semmi negativum. Sajnos valóban a hal kevés, szegényes. Lazac, füstölt lazac, vörös tonhal, ez kevés. Persze tenger nélküli országban abból főzünk amink van. Ez csalódás volt. Persze lehet hogy ha az all you can , szalag mellett ettünk volna, több ételből tudtunk volna választani, de árban az sem éri meg. Nagyon drága.
Szörnyű 2015. január 20.gyerekekkel járt itt
Választék szegényes. Sok rizs kevés hal elv. Külön rendelést felveszik, de nem hozzák ki. Teljesen kihűlt "meleg" ételek. Értékelhetetlenül lassú és hibás kiszolgálás.
Pincér: A kávéhoz cukor a másik asztalon WTF ? Szemérmetlenül drága italok. Egy autentikus japán ember meg nem enné ezeket a japánnak kinevezett ételeket.
Kiváló 2014. október 9.a párjával járt itt
Nálunk ha ünnep, akkor Wasabi étterem, a Szépvölgyi úton. Nagyon szeretjük, annak ellenére, hogy az évek folyamán már kiismertük a választékot a running sushi résznél. Mindig elégedetten és jóllakottan távozunk. Nem teljesen autentikus japán ételek, de keleti különlegességek találhatók a szalagon.
Kiváló 2014. március 3.a párjával járt itt
A Wasabi éttermek közül ez a kedvencem. A kiszolgálás gyors és udvarias. Hangulata kiváló. Az ételekre különösen odafigyelnek , hogy csak friss gusztusos ételek menjenek körbe. Én nekem az egyik kedvenc éttermem. Aki szereti a Japán konyhát annak ajánlom. Fix összegért annyit lehet enni amennyit csak szeretnénk. Persze van a'la carte de mi mindig a running sushit választjuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Három alkalommal voltam két budapesti egységükben. Minden alkalommal jól éreztem magam. A kiszolgálás rendben van, odafigyelnek a vendég igényére, kérésre a legfinomabb falatokat hozták, ha nem található a szalagon. A zöld tea olyan, amilyennek lennie kell!
Gyenge 2013. augusztus 15.a párjával járt itt
Csodálkozva olvastuk a pozitív kritikákat a Wasabiról. A hely köztudottan (vagy nem? ) inkább csalódásra ad okot: a running rendszernek köszönhetően a legpörgősebb, folyamatos utántöltést biztosító időszakokon kívül mindig kicsit kiszáradt, némileg szottyos sushik, makik, nigirik (stb.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 17.a párjával járt itt
Minden évben készülök legalább egy Wasabi-látogatásra. (Több sajnos nem nagyon szokott beleférni. ) Merthogy imádom a running sushi-rendszert, szeretek várni egy-egy jó "fogásra". Az egyik soron a hideg készítmények jönnek (sushik, makik, édességek, levesek, egzotikus gyümölcsök), másikon a meleg ételek.
Kiváló 2013. április 26.családjával járt itt
Nagyon finomak az adagok mivel sok adagot is meglehet enni, nagyon jól laktunk és jól éreztük magunkat. Aki egy különleges helyen különlegeset akar enni az itt jó helyen jár. Briliáns. Máskor is elmegyünk, sőt minden héten egyszer ha tehetném, így sokáig is élünk, mivel sok antioxidánst tartalmaznak a japán ételek. A deszertek is briliánsan varázslatosak! ! !
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Az első sushi étterem élmény. A futószalag mellé foglaltunk asztalt, tehát a korlátlan fogyasztásra. Emiatt is érdemes lehet egyszer kipróbálni. Egyedi a megoldás. Amíg nem voltunk, el sem tudtam képzelni, hogy gyakorlatban hogy működik a "szalagozás"? ! De a falatkák csak jönnek, jönnek.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat
2013. április 10.a párjával járt itt
Életem első japán éttermes élménye volt, azért is nem valami autentikusba mentünk, mert hallottuk, hogy itt akkor is bőséges lesz a kínálat, ha én épp nem szeretem a nyers halat. A pincérlány nagyon kedves volt, szívesen hozott kést-villát a pálcikák helyett, és pontosan elmondta, hogy mi hol van és hogy működik.