Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest

16. helyezett
a 5420 budapesti étterem közül
Hely jellege
Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest
Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar BudapestWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest
45 fotó

3 vendég értékelése alapján

Kiváló
Gyenge
Szörnyű
4,7Kiszolgálás
4,3Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.07.05-ig
Vital Hotel Nautis Gárdony
119.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 17.barátokkal járt itt
Évek óta sikeresen működő hangulatos kis borbár a belvárosban, a Kossuth tér és a Szabadság tér szomszédságában. Már több alkalommal megfordultam itt, és arra is volt példa, hogy a telt ház miatt még egy pohár italra sem sikerült bejutni. A helyet az óriási plüssmackókról lehet megismerni, akik itt-ott felbukkannak, néha a teraszra ülnek ki, máskor egyik-másik asztalnál pihennek.
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallapWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - MosdóWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallapWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallapWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Külső képWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Egyéb
Még több kép (31 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. június 30.a párjával járt itt
Azóta szerettem volna elmenni ide, amióta olvastam a helyről itt egy budapesti borbár ajánlóban. Kép alapján nagyobbra tippeltem a helyet, de egyáltalán nem hátrány, hogy kisebb, mint amire számítottam, számomra ettől lett otthonos. Borbár és borbolt egyszerre.
5Kiszolgálás
5Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Külső képWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallapWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Külső képWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Külső képWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallap
Még több kép (8 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 370 városban járt márFelfedező - 2477 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26225 feltöltött kép
Kiváló 2020. november 16.barátokkal járt itt
Nemrég nyílt igényes borbár a Nádor utcában, a személyzet (egyelőre? ) amatőr, nem sokat értenek a borokhoz, a rendelés feladása sem megy simán, mivel a felszolgáló nem ismeri a saját készletüket, s amúgy sincs otthon a témában. De az igyekezetet és udvariasságot díjazva elmagyarázzuk szépen lassan, hogy mit kérünk.
4Kiszolgálás
3Ár / érték arány