Zing Burger - Széll Kálmán tér Budapest
1024 Budapest, Margit körút 105.

Zing Burger - Széll Kálmán tér Budapest a térképen

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jól meg is lepődtem magamon, milyen sűrűn járok én mostanában Zing burgerbe, de régen ez nem lehetett, miután nem volt. Most meg pl. a múltkori jó tapasztalat azt súgta, hogy jöjjek be ide, amikor nyolc másik evőhely is volt a környezetében. Ez azért nagyobb barlang itt a Széll Kálmán téren, mint a múltkori, emlékeztem rá, hogy ott mit ettem, ma kértem egy másik nevűt, nagyon nagy különbség nem volt.
Cegléd
Gyöngyös

2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
A Széll Kálmán téri ZING Burger már évek óta sikerrel működik, azóta nyitottak több újabb burgerezőt városszerte, de ez továbbra is nagy népszerűségnek örvend. Nagyon jó a megközelítése, forgalmas, kinti terasz nincs, viszont a belső kialakítása olyan, hogy a kinti zaj, forgalom egyáltalán nem zavaró. Ezt az egységet a Stifler Bárral közösen birtokolják.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 13.
Több helyen is ettem már Zing burgert, ez a hely annyiban más, hogy egy bárban van kialakítva, napközben le lehet ülni az asztalokhoz. Általában sokan vannak, ezért kb. 15-20 percet is kell várni a hamburgerre, de megéri, mert finom, főleg Angus marhahúsból. A házi krumpli is nagyon jó, az édesburgonyát még nem kóstoltam.

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Nem itt, hanem az Allee hátuljában lévő talponállónál próbáltam ki először a Zinget. Mivel még új voltam, meg is kérdeztem, hogy mit ajánlanának. Nem jöttek zavarba, hanem érdeklődtek az ízlésem felől. A BBQ jól hangzott meg persze az extra-féle marha, ha már ott vagyunk a plusz felár megéri a minőségi húsért. ÉS TÉNYLEG!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4. - 5 látogató hasznosnak vélte
Január elején ugrottunk be a Zingbe, mert több helyen is megjelent, hogy a rendkívül ritka wagyu marhából készült hamburgert is lehet kapni. Olvasva az erről írt gasztrocikkeket, még arra is gondoltam, lehet, hogy öltöny-nyakkendőt is kellene felvennem a látogatás alkalmából, olyan különlegességben lesz részem. . .
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Zing burgerrel az első találkozásunk pár éve volt, akkor igencsak darabosnak szétesőnek ítéltük a húst, bármennyire jó volt már akkor a hely sajtója. Utána ettünk e cégtől burgert a városligeti Sörfesztiválon ebben a hónapban, ez már sokkal jobb volt.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 1. - 3 látogató hasznosnak vélte
Megrendelőre várva – és nem Godot ra - beugrottam gyorsan enni valamit, és mivel nem akartam az MC-be menni ezt választottam, gondolván valaki tud valamit, ha ilyen közelségben bele vág egy ilyen vállalkozásba. Az árakat nézve kicsit sokalltamsokaltam
,de amikor meg láttam, hogy Angus marhából készült hússal is lehet kérni bizonyos hamburgereket,na akkor már mindent értettem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 16.110,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.11.30.
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, Medve Otthon belépővel, ajándék mézzel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.20.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 6.976,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2020.03.31.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 10.975,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.16. - 2019.11.16.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.124,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2021.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Last minute (1 éjtől)

Zing Burger - Széll Kálmán tér BudapestX