Várkert Bazár Budapest

Várkert Bazár Budapest
Várkert Bazár BudapestVárkert Bazár Budapest
Várkert Bazár BudapestVárkert Bazár Budapest

Várkert Bazár Budapest bemutatkozása

A budapesti Várhegy oldalában fekvő Várkert Bazár területén kiállító terek, multifunkciós rendezvénytér, neoreneszánsz kert, éttermek és kávéház található. Az épületegyüttes tervezője Ybl Miklós volt, s három szintes, 2000 négyzetméter alapterületű állandó kiállítás várja benne az érdeklődőket.

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Nyári élmények itthon
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Várkert Bazár Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Érdekes 2024. február 26.a párjával járt itt
Kicsit megkésve, febr. 24-én voltunk egy szervezett sétán a Várkert Bazárban, de még mindig a Valentin-naphoz igazodóan, Sisi szívügyeit némiképp megismerendő. Az építmény 1875-1883 között, Ybl Miklós tervei alapján épült neoreneszánsz stílusban.
Várkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Egyéb
Kihagyhatatlan 2022. november 5. járt itt
Egyik kedvenc helyem a városban. Emlékszem még rá valamennyire gyerekkoromból, amikor romos, elhanyagolt, funkcióját vesztett volt. A 90-es évek elején készítettünk róla egy francia barátommal egy fotósorozatot, már azon részeiről, amelyek nem voltak lezárva.
2082
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 2.egyedül járt itt
Gondolom, vagyunk páran, akiknek ez a hely inkább az ifipark maradt, mert mi más? Én 1968-ban voltam gimnazista, az ifiparkba tényleg csak öltönyben volt szabad a fiúknak bemenni, és fehér ingben, nyakkendőben, a lányoknak csak szoknyába, de rövid szoknyában nem, neves bűvész barátnőmet, aki még Japánban is fellépett, és ott vásárolt magának egy fekete selyem nadrágkosztümöt, nem engedték be vele.
Várkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - EgyébVárkert Bazár Budapest - Külső képVárkert Bazár Budapest - Külső kép