Light Art Museum Budapest

Light Art Museum Budapest
Light Art Museum BudapestLight Art Museum Budapest
Light Art Museum BudapestLight Art Museum Budapest

Light Art Museum Budapest bemutatkozása

A Light Art Museum egy független fényművészeti kiállítótér a Hold utcai Vásárcsarnokban. Számtalan művész által kreált alkotást találunk itt, de Moholy-Nagy László és Victor Vasarely alkotásait is megtekinthetik a látogatók.

Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Light Art Museum Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2023. augusztus 16.családjával járt itt
A "fény forradalma" című kiállításra sikerült még az utolsó hétvégén időt szakítanunk. Megérte, többségében kifejezetten érdekes fényinstallációkat láttunk a kb. 1,5 óra alatt, amíg körbejártuk. Az egyes installációk mellé elhelyezett információs táblák elméletileg segítettek volna megérteni a műveket, de számomra/számunkra túlbonyolítottak és erősen túlszaturáltak voltak néhol.
Light Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. február 15.a párjával járt itt
A Light Art Museum egy olyan hely, amit egyszer mindenképpen látnod kell, nem nagyon lehet elképzelni előre, hogy milyen lesz - legalábbis én nem tudtam. A belépőt én kissé drágának találtam, a felnőtt jegy 6000 Ft, a csarnok kb. 1-1,5 óra alatt kényelmesen körbejárható.
2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42606 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. október 13.egyedül járt itt
Kissé bizalmatlanul közelítettem a helyhez, ugyan már, mi ez, kikiürítik a Hold utcai csarnokot, aztán mindenféle világító izéket tesznek bele, na, azért én meg még fizessek is. . . de azért a kíváncsiság nem nagyon hagyja nyugodni az embert. Igen, aki véletlenül olvasná ezt, eltalálta. . . persze, hogy bementem.
Light Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - BelsőLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - EgyébLight Art Museum Budapest - Külső kép