Terror Háza Múzeum Budapest

Terror Háza Múzeum Budapest
Terror Háza Múzeum BudapestTerror Háza Múzeum Budapest
Terror Háza Múzeum BudapestTerror Háza Múzeum Budapest

Terror Háza Múzeum Budapest bemutatkozása

A maga nemében egyedülálló Terror Háza múzeum az épületben fogva tartott, megkínzott és meggyilkolt honfitársainknak kíván emléket állítani; a borzalmak kézzelfogható bemutatása mellett azonban azt is példázza, hogy a szabadságért hozott áldozat nem volt hiábavaló. A XX.

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Bükfürdői nyaralás
Bükfürdői nyaralás
2024.09.09-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Terror Háza Múzeum Budapest vélemények

2082
Átlagos 2022. május 27.egyedül járt itt
Nehéz nem szólni, vagy mit szólni erről. Meg nehéz leosztályozni is. Meg tudnék indokolni egyestől ötösig bármit. Jelzem, nem először mentem el a Terror Házába, és lehet, hogy nem is utoljára. Ma az a helyzet, hogy szóval, időszaki kiállítás is van, Slachta Margitról, úgy van meghirdetve, hogy a legmodernebb magyar nő, aztán van egy terem, ahol tele van a fal Slachta Margit idézettekkel, egy kőkemény, vaskalapos republikánus szól ki belőle.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. május 25.barátokkal járt itt
Mivel érdekel a történelem, ezért ide is eljutottam. A belépő nem olcsó, de már lassacskán sok helyen ez az alap. A belépésnél óriási tank fogad, elég meghatározó és emlékezetes szimbólum. Több szinten tematikusan a kiállítás, az alagsor számomra ijesztő volt, de azért kipróbáltam a szűk méretű kalodát és még az ajtót is rám csukták, hangsúlyozom ijesztő volt.
Időpazarlás 2016. szeptember 11.egyedül járt itt
Az Andrássy úton lévő rossz emlékű épületből kialakított Terror Háza Múzeumba saját elhatározás alapján biztos, hogy nem mennék el, és ha külföldi turista lennék, akkor sem szerepelne a Budapesten feltétlenül - vagy akár csak opcionálisan - meglátogatandó objektumok között. A 2000 Ft-os felnőtt belépőjegyet nem tartom indokoltnak, túlságosan drága.
Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest - Terror Háza Múzeum Budapest -