Kolodko: Breki miniszobor Budapest

Kolodko: Breki miniszobor Budapest
Kolodko: Breki miniszobor BudapestKolodko: Breki miniszobor Budapest
Kolodko: Breki miniszobor BudapestKolodko: Breki miniszobor Budapest

Kolodko: Breki miniszobor Budapest bemutatkozása

Mihail Kolodko (Kolodkó Mihály) ukrán-magyar szobrászművész, aki apró szobrairől ismert, melyekkel számtalan helyen találkozhatunk a városban.
Az 1970-es években futó Muppet Show sztárjának állít emléket a Szabadság téren üldögélő Breki.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Kolodko: Breki miniszobor Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2023. július 23. járt itt
Breki a volt MTV székház előtti parkban található, a Szabadság téren. Felfelé ágaskodva a Muppet Show szélesszájú sztárjának állít emléket ez a kis béka szobor. A feje már fényes a sok simogatástól.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 25.egyedül járt itt
Talán ez volt az első Kolodko Mihály miniszobor, amit láttam élőben. A Muppet Show Breki békáját ábrázolja, ez is pici, elfér egy emberi tenyérben. Helyileg a Szabadság tér középtájékán, a mélygarázs lejárata vonalában ül az egyik korlát mellett.
Kolodko: Breki miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Breki miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Breki miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Breki miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Breki miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Breki miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Breki miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Breki miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Breki miniszobor Budapest - Egyéb
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2234 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42642 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 16.egyedül járt itt
Valahol a Szabadság tér közepén ott ül Breki. Mióta Kolodko jó érzékkel iderögzítette. Jól látható rajta, hogy hogyan simogatják, akik észreveszik. Bizalommal néz fel minden arrajáróra. Igazán üde kis színfolt egy ilyen szobor. Néha sálat köt a nyakára egy-egy jóakarója.
Kolodko: Breki miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Breki miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Breki miniszobor Budapest - Egyéb