Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő

9740 Bük, Bükfürdő, Termál körút 22.

Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő a térképen

Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő értékelése:

2. helyezett a 16 büki, bükfürdői étterem közül
43. helyezett Nyugat Dunántúlon - 776 étterem közül

Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Sajnos sem a korábbi tapasztalatainknak, sem a korábbi véleményknek nem találtuk nyomát az étteremben. A kiszolgálás ugyan gyors talán túl gyors is, nem tudom miért kell a főfogást még a leves fogyasztása közben felszolgálni. A hús rágós, a pincér barátságtalan és kioktató, az ételek erősen átlagosak.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Már évek óta visszajárunk Bükfürdőre,de eddig még nem jártunk ebben az étteremben. Most valahogy mégis betévedtünk,és nem bántuk meg. Az étlap alapján kellemes vacsorára számítottunk,és nem is kellett csalódni. Az étel finom,a kiszolgálás semmi kívánni valót nem hagy. Sőt,még nem hallottam olyant felszolgálótól,hogy majd akkor fogja hozni a következő innivalót,ha ez elfogyott,nehogy megmelegedjen addig.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5.
Évről évre visszatérő vendégek vagyunk Bükfürdőn. Az évek alatt kipróbáltuk szinte az összes éttermet a környéken. Az ételek itt egyszerűek, magyarosak, jó adagok. A vendéglő hangulatos (főleg jó idő esetén a teraszon ücsörögve). A kiszolgálás gyors, kedves és rugalmas. Évek óta hozzák azt a színvonalat amit várunk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 12.
Tegnap, 2017. április 11-én nejemmel délután mentünk be vacsorára. Belépve azonnal feltűnt, hogy az étterem - szerénynek tűnő külseje ellenére - rendkívül otthonos, barátságos. Frissen elkészítendő ételeket rendeltünk, melyeket a mosolygós,kedves felszolgáló kislány nagyon rövid időn belül szervírozott. Az ételek mennyisége, ízük, hőfokuk és a tálalás esztétikája is nagyon rendben volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeres, visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. A környéken a legjobb ár-érték arányú helynek gondoljuk. A kiszolgálás kedves, udvarias, segítőkész és gyors. Az ételeik egytől egyig nagyon finomak. Menüt is többször ettünk, és mindig kifogástalan volt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4.
Sajnos csak a nyaralás végén akadtunk a vendéglőre,de nagyon finom menüt ettünk 650(!!!) forintért.Ha legközelebb Bükfürdőn járunk,csak itt eszünk!

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legszuperebb étterem Bükfürdőn! Udvarias,gyors kiszolgálásban volt részünk majd egy héten keresztül. Azt hiszem,amikor este 8 órakor,telis tele étteremben 20 perc után már eszünk,az igen csak dicséretet érdemel. Az ételek finomak,és laktató mennyiségűek voltak. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Örülünk,hogy rátaláltunk! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!

Legnépszerűbb csomagok Bükön, Bükfürdőn és környékén
Greenfield Hotel Golf & Spa
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 42.250,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Willis Hotel Business & Wellness
Zalaegerszeg
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, köntös és wellness tea bekészítéssel, parkolással
2020.10.07. - 2020.10.21.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 33.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2021.08.31.
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 7.630,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Napvirág Vendégház
Zsira
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.15. - 2021.10.15.
Thermal Panzió Sárvár
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.15. - 2021.10.15.
Éden Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, teafogyasztással, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.20.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, privát jacuzzi használattal, infraszauna használattal, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.24. - 2020.12.20.

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Wolf Panzió Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Bük, Bükfürdő
Hotel Wolf Bük, Bükfürdő
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

Sasfészek Vendéglő Bük, BükfürdőX