Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő

9740 Bük, Bükfürdő, Termál körút 22.

Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő a térképen

Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő értékelése:

2. helyezett a 16 büki, bükfürdői étterem közül
43. helyezett Nyugat Dunántúlon - 776 étterem közül

Sasfészek Vendéglő Bük, Bükfürdő vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 29.
Már évek óta visszajárunk Bükfürdőre,de eddig még nem jártunk ebben az étteremben. Most valahogy mégis betévedtünk,és nem bántuk meg. Az étlap alapján kellemes vacsorára számítottunk,és nem is kellett csalódni. Az étel finom,a kiszolgálás semmi kívánni valót nem hagy. Sőt,még nem hallottam olyant felszolgálótól,hogy majd akkor fogja hozni a következő innivalót,ha ez elfogyott,nehogy megmelegedjen addig.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5.
Évről évre visszatérő vendégek vagyunk Bükfürdőn. Az évek alatt kipróbáltuk szinte az összes éttermet a környéken. Az ételek itt egyszerűek, magyarosak, jó adagok. A vendéglő hangulatos (főleg jó idő esetén a teraszon ücsörögve). A kiszolgálás gyors, kedves és rugalmas. Évek óta hozzák azt a színvonalat amit várunk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 12.
Tegnap, 2017. április 11-én nejemmel délután mentünk be vacsorára. Belépve azonnal feltűnt, hogy az étterem - szerénynek tűnő külseje ellenére - rendkívül otthonos, barátságos. Frissen elkészítendő ételeket rendeltünk, melyeket a mosolygós,kedves felszolgáló kislány nagyon rövid időn belül szervírozott. Az ételek mennyisége, ízük, hőfokuk és a tálalás esztétikája is nagyon rendben volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeres, visszatérő vendégei vagyunk az étteremnek. A környéken a legjobb ár-érték arányú helynek gondoljuk. A kiszolgálás kedves, udvarias, segítőkész és gyors. Az ételeik egytől egyig nagyon finomak. Menüt is többször ettünk, és mindig kifogástalan volt.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 4.
Sajnos csak a nyaralás végén akadtunk a vendéglőre,de nagyon finom menüt ettünk 650(!!!) forintért.Ha legközelebb Bükfürdőn járunk,csak itt eszünk!

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legszuperebb étterem Bükfürdőn! Udvarias,gyors kiszolgálásban volt részünk majd egy héten keresztül. Azt hiszem,amikor este 8 órakor,telis tele étteremben 20 perc után már eszünk,az igen csak dicséretet érdemel. Az ételek finomak,és laktató mennyiségűek voltak. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve! Örülünk,hogy rátaláltunk! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Sajnos sem a korábbi tapasztalatainknak, sem a korábbi véleményknek nem találtuk nyomát az étteremben. A kiszolgálás ugyan gyors talán túl gyors is, nem tudom miért kell a főfogást még a leves fogyasztása közben felszolgálni. A hús rágós, a pincér barátságtalan és kioktató, az ételek erősen átlagosak.

Legnépszerűbb csomagok Bükön, Bükfürdőn és környékén
Apartman Szanyi
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Thermal Panzió Sárvár
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Brigitte Apartman
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.200 - 6.100,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.844 - 10.626,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2021.01.01.
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2022.09.26.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: válaszható ellátással, ajándék borral, fürdő és infraszauna használattal, játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2020.12.22.
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 12.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.29. - 2020.12.23.
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Bük, Bükfürdő környékén
Wolf Panzió Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Bük, Bükfürdő
Hotel Wolf Bük, Bükfürdő
Pár száz méterre található a sárvári Gyógy és Wellnessfürdő az ízlésesen kialakított...
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Napi ár (1 éjtől)
Karácsonyi varázslat (min. 2 éj)

Sasfészek Vendéglő Bük, BükfürdőX