Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Bük, Bükfürdő és környéke
4,7
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2013. július 26.a párjával járt itt
Köszönjük, nagyon jól éreztük magunkat, kiváló volt az ellátás. Sok helyen jártunk már, de az ételek sokszínűsége, kiváló ízvilága lenyűgözött bennünket. A pincérek nagyon figyelmesek volta, de ugyanez mondható el a személyzetről is. Fontos, hogy előre köszönnek a szállodásban. Igazán lenyűgöző volt.
Kiváló 2013. július 23.a párjával járt itt
A szívecskékből is kitűnik, hogy nagyon elégedettek voltunk mindennel. Tudom ajánlani minden kedves pihenni vágyónak. Nagyon oda figyel a személyzet mindenre, kedvesek segítőkészek. Nagyon jó a konyha, finom ízek, változatos ételek. Az ígért lehetőségek betartva, nagyon tiszta környezet úgy az épületen belül mint kívül. Biztos, hogy visszatérő vendége leszek ennek a helynek !
2013. július 15.a párjával járt itt
Kellemes környezet, kitűnő ételek, jó választék. Medencék tiszták, a mellékhelyiségek majdnem mindenhol. A személyzet kedves, segítőkész. Mi ottfelejtettünk két dolgot, és utánunk postázták:-). A minibár az üres volt, de legalább befért a hűtendő víz a hűtőszekrénybe.
Kiváló 2013. július 5.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedett voltam. Amit kiemelnék az az ételek minősége,mennyisége és a bő választék. Amit hiányoltam az hogy napközben a medencéknél nem szólt a zene,vagy nagyon halk volt. A vizi tornánál sem lehetett hallani. Külföldön szinte egész nap vidám zene szól,ami a hangulatot megalapozza. Este a vacsoránál is hiányoltuk az élőzenét.
Kiváló 2013. június 24.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttünk a büki hotelben. A párommal és a kisgyermekemmel utaztunk, de mind a felnőttek, mind a kis- és nagygyermekes családoknak ideális kikapcsolódást nyújthat ez a hotel. A személyzet tagjai rendkívül udvariasak és kedvesek voltak. Az ételek fenomenálisak voltak, gratula a szakácsnak.
2013. június 23.gyerekekkel járt itt
A tisztasággal kapcsolatos hiányérzetet a szállodában érvényesülő enyhe szoc. reál stílus, - és a "lelakottságból" adódó érzés okozta. A folyosói szőnyegek kopottak, szakadtak, a szoba padlózata szintén, fala itt-ott koszos, az ajtók kopottak, - a minibár üresen fogadott, a vizet kérni kellett. A négy csillagnak el kellene bírnia a modern TV.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 26.családjával járt itt
A Húsvéti Ünnepeket töltöttük az Önök szállodájában, és ennél kiválóbb választásunk nem is lehetett volna. Az Utazás Kiállításon egy középkorú ismeretlen hölgy hallotta érdeklődésünket és Ő ajánlotta a Szállodát. Úgy gondolom ennél jobb reklám nem is kell. A személyzet felkészült, bájos, csak a vendég a fontos.
2013. május 16.a párjával járt itt
Nagyon tetszik az uszodájuk, azért jöttünk ide ismét (2009.jan.után) A meleg ételek választéka nem az én izlésemmel találkozott. Látszik, hogy nem magyar vendégkörre koncentrálnak. Szerintem néhány dolog felújításra vár. Pl erkélyajtó kilincse, törülközőszárító csöpögő csapja, fürdőszoba ajtómázolás.
Kiváló 2013. május 4.a párjával járt itt
2013. április végén 2 éjszakát töltöttünk a szállodában. A recepción kedvesen fogadtak bennünket. A szoba tisztán várt minket. Az étterem nagyon hangulatos volt. A pincérek minden óhajunkat lesték és teljesítették. A medencék tiszták voltak, most épülő részben pedig gyermek medence is lesz fedett, ami nagyon jó lesz a gyerekeknek, és ha jól tudjuk ez év júliusában már használatba is vehetik a gyermekes családok.
Kiváló 2013. április 26.a párjával járt itt
Sok ****-os szállodában voltunk, de bizton állithatom, hogy ebben a szállodában éreztük magunkat a legjobban. Minden megfelelt az igényeinknek, a várakozásainknak. A személyzet kézséges, de nem tolakodó. Az étterem ételei finomak voltak, a fürdőrészleg pompás volt. A termál víz hőmérséklete ebben a szállodában volt tényleg annyi, mint a kiirásban szerepelt.