Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Bük, Bükfürdő és környéke
4,7
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2013. április 25. járt itt
két alkalommal jártunk már itt. Először családdal, másodszor születésnapi ajándékként kaptam két éjszakát ebben a minden igényt kielégítő, fantasztikus szállodában. Egyedül szerettem volna lenni,a sok munka és hajtás után. Ahol csend, nyugalom és tökéletes kényelem vesz körül. Ezt itt mind megkaptam.
2013. február 25.gyerekekkel járt itt
Összeségében minden tetszett a szállodában.
Mondjuk a szobában a bútorok kissé kopottak már,azokra ráférne egy csere ha már négy csillagos a szálloda.
A gyermekekre télidőben is gondolhatnának valamilyen csúszdás medencével,amit csak ők használnának.
Sok felnőtt nem nézi jó szemmel a kisgyermekes családokat a medencékben.
2013. február 22.a párjával járt itt
Alapvetően elégedettek voltunk. Ugyanakkor 2 hiányosság zavart minket:
1. érthetetlen, miért nem kötelező a fürdősapka viselése a medencékben! !
2. finoman rá kellene "kényszeríteni" a vendégeket a medencébe lépés előtti zuhanyozásra (pl. úgy, hogy a medencébe vezető lépcsőknél legyen felszerelve egy - esetleg belépéskor automatikusan elinduló - zuhany)
A gyógymedence kimondottan "gyanúsan" néz ki. . .
Kiváló 2013. február 18.barátokkal járt itt
Nagyon jó étel és italválaszték, szolgálatkész munkatársak!
Tiszta szoba és fürdő!
Nem volt egészen egyértelmű a hosszabbítás alatti all inclusive ellátásról a tájékoztatás!
Kevés magyar csatorna fogható a TV-n!
2013. február 14.a párjával járt itt
A szálloda egy kissé már elavult (pedig a 6. emeleten voltunk), de a szolgáltatások színvonalával, az all inclusive ellátással, különösen az étkezések, ételek minőségével, a sütemények sokféleségével, könnyedségével ellensúlyozni tudták, így elsősorban az összbenyomást ez határozta meg.
Gyenge 2013. február 2.a párjával járt itt
Bunkó személyzet az első két napon,13. 01. 26, és 27-én. A szobában hőfok szabályzó nem működött a radiátoron, éjszaka nem lehetett aludni, olyan meleg volt. Meleg tejet nem tudtak kihozni kérés ellenére sem. Szombaton és vasárnap a kiírás ellenére az élményfürdő rész fél kapacitással működött, sokszor több, mint egy óra kimaradt, mire valamilyen szolgáltatás elindult.
2013. január 6.a párjával járt itt
Visszajáró vendégként ismét kikapcsolódtunk és feltöltődtünk a párommal,és valószínüleg nem utoljára voltunk itt! KÖSZÖNJÜK ! Egy apró észrevétel, nem voltak alkoholos és mentes koktélok az étteremben, viszont a kiszolgálás kíváló volt a szálloda egész területén. Az esti müsorok is tetszettek,az éttremben a hangulatos háttérzene pedig különösen!