Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Bük, Bükfürdő és környéke
4,7
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2018. január 1.gyerekekkel járt itt
All Inclusive ellátás pazar, a szoba kényelmes és tiszta, a személyzet nagyon kedves, az ételek bőségesek, változatosak és finomak. A wellness részleg is nagyon jó. 3 napot töltöttünk el, ami szuper volt. Biztos, hogy máskor is megyünk. A kertben a minigolfot a fiam és mi is nagyon élveztük. A megközelítése is jó. A parkoló is tágas rendesen lehet parkolni, nem kell helyet vadászni.
Kiváló 2017. december 19.gyerekekkel járt itt
Már sokadszor látogattam ebbe a szállodába, de legutóbb kisebbik lányommal kettesben mentünk. Nagyszerűen éreztük magunkat. Szépen felújított szobában voltunk és az ellátás valami fenséges. Mindketten megtaláltuk a "fogunkravalót". A személyzet kedves, figyelmes. Máskor is jövünk, és legközelebb az egész család valamint a barátainkat is elhozzuk. :-)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 16.barátokkal járt itt
Mivel nyereményvoucherrel mentünk, elképzelhető, hogy ezért kaptunk nem túl igényes szobát. Értem ez alatt, hogy a festékek és a bútorok is elég kopottak voltak. Bár tényleg ez a legkevesebb számomra. Mindenki írja, milyen kedves a személyzet - valóban. Egy kivétel volt, aki az unott 20-as srác-kategória.
Kiváló 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Mivel nincs kocsink,kissé nehézkesen,tömegközlekedéssel mentünk a szállodába. De amit a Hotelben tapasztaltunk,az mindezért sokszorosan kárpótolt! Igen kedves,udvarias munkatársak,tisztaság
mind a szobában,mind a fürdőrészlegen,kényelmes szoba,és igen kiváló wellness részleg. Kitűnő ételek.
Kiváló 2016. október 25.a párjával járt itt
Szerintem tipikus családi szálloda, ezenkívül nagyon jó baráti társasságnak, vagy csak csupán házaspárnak mint nekünk. Barátokkal érkeztünk kellemes környezet, tiszta rendezett szobák és szuper wellness részleg.

Az étel választék kitűnő, és ízletes. Az biztos aki itt nem találja meg amit keresett akkor sehol sem :)

Csak jót tudunk mondani.
Kiváló 2016. október 24.családjával járt itt
Már több alkalommal jártunk itt. A szoba kényelmes a wellness része a víz hőmérséklete kiváló tiszta. Sok animációs program gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Valtozatos ételek finom sütik all inclusiv ellátás . Személyzet kedves és segítőkész. Igazán jó hely a nyugalom szigete. Kisgyerekeknek és csaladoknak egyaránt ajanlani tudom, szuper jó.
Kiváló 2016. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Második alkalommal nyaraltunk a szállodában, és ismét nagyon jól éreztük magunkat. Két szobában laktunk, így bőven volt helyünk. Teljes kapacitáson üzemeltek, de a sok lehetséges program miatt nem tűnik fel. Nagyon sok a családos kisgyerekkel, nekik az animátorok igazán kellemes programokat szervezetek, de a felnőtt programok is jók voltak.
Átlagos 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Habár impozáns épületben van, a szobák kényelmetlenek, eléggé régi stílust (nem antikot) képviselnek, a szálloda spa és wellness részlegét átlagosnak mondhatom, nagyon ritkán megy a pezsgős része, a kicsiknek szánt medence talpalattnyi vízzel működik és nagyon kicsi. A vendéglő része is a szállodáknak megfelelő de semmi extra, az ebéd időtartama nagyon rövid.
2016. június 5.gyerekekkel járt itt
A választásom azért esett erre a szállodára, mert teljes kényelemre, kikapcsolódásra vágytam. A standard szoba nem túl nagy alapterülerű, 3 főnek kifejezetten kicsi. Bár előzőleg jártam már itt, mégis nehezen szembesültem újra a szoba erkélyéről igen lehangoló képet nyújtó, földszinti éttermi részek lapos tetejének kavicsos borításával.
2016. május 17.a párjával járt itt
Hangulatos szálloda, gyönyörű karbantartott kerttel és teniszpályákkal, kicsit megkopott burkolatú és helyenként feketének látszó fugákkal bíró medencékkel. A szálloda személyzete többnyire udvarias és szolgálatkész! Az étterem a reggeli és vacsora idején kissé zsúfolt, a terítés és az ételek minősége egyaránt kiváló!