Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Bük, Bükfürdő és környéke
4,7
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Egy hétig voltunk ott tavaly a párommal, a rossz idő ellenére jól éreztük magunkat. A wellness, az étel-, italkínálat szuper volt. A programok, a sportlehetőségek kiválóak voltak, a szoba felszereltsége és tisztasága is megfelelő volt. Az első olyan szálloda, amit szívesen javaslok másoknak is, és jó emlékekkel gondolok vissza rá. Idén is visszamegyünk! :D
Kiváló 2014. május 21.gyerekekkel járt itt
Volt szerencsénk egy hosszú hétvégét eltöltenünk itt, minden kifogástalan volt. Kedves a személyzet, nagyon segitőkészek voltak. Az ellátás pedig kifogástalan volt . ) Szerencsére az idő is kedvezett, még a kinti medencét is használtuk. Bár még a tavasz nem köszöntött be, amikor ott voltunk, ettől függetlenül csodaszép a park, kíváncsiak volnánk rá nyáron vagy ősszel is.
Kiváló 2014. május 12.a párjával járt itt
A parommal voltunk itt. Minden tokeletes volt az eteltol a wellnes reszlegig. A fallabda lehetoseg volt a kedvencunk es az oriasi teniszpalya. A szobank gyonyoru volt, furdonk kadas ;) Mindenki nagyon kedves volt. Bo etel valasztek amik nagyon nagyom finoman voltak elkeszitve. Mindenkinek csak ajanlani tudnam.
2014. május 9.a párjával járt itt
A szálloda parkja csodálatos, a medencék vize tiszta.A személyzet udvariasan gondoskodik a szállóvendégek pihenéséről. A szobák lehetnének modernebbek, komfortosabbak. Alapjában véve nagyon jól éreztük magunkat. Az eltöltött 6 nap tökéletes volt a pihenésre a mindennapokból való kikapcsolódásra, feltöltődésre.
Kiváló 2014. március 5.családjával járt itt
Már évek óta járunk a családommal és ismerősökkel ebbe a szállodába és már több éve ez a kedvencünk. Minden évben el szoktunk menni. A hatalmas kertnek köszönhetően nyáron is élvezhető minden, mert a sok vendég szétszóródik. Nagyon kedves a személyzet, a szolgáltatások mennyisége sok, sportolási lehetőségek is vannak és a wellness részleggel is nagyon meg vagyunk elégedve.
Kiváló 2014. február 20.gyerekekkel járt itt
Összességében mindennel meg voltunk elégedve, a szolgáltatások nagyon jók voltak, az ételek is finomak. Talán csak nekünk egy kicsit messze volt a lakhelyünktől. Viszont a sok sportolási lehetőség a különböző wellness szolgáltatások az egész család számára egész napra biztosítottak programot. Kamasz fiam is élvezte, egy percig sem unatkoztunk. Finomak és változatosak voltak az ételek is.
Kiváló 2014. február 13.a párjával járt itt
maximálisan meg voltunk elégedve mindennel,a személyzet kedves és segitőkész A fürdőrészleg tiszta,a medencék kiválóak. Az étkezés fenomenális,bőséges itt mindenki talál magának valami finomságot. De azért két dolog,amire tennék megjegyzést. Én a párommal együtt szeretünk szaunázni,de ezt nem tehettük,mivel a nők és a férfiak csak külön szaunázhatnak.
Kiváló 2014. január 25.gyerekekkel járt itt
Remek hétvégét töltöttünk el a családdal. Az All Inclusive ellátás nagyon tetszett, már rengeteg szállodában jártunk, de még ilyen választékos étel ( sokfajta közül lehetett választani, ami nagyon finom izletes és különleges volt) és italfogyasztásban nem volt részünk (reggelire , ebédre és vacsorára korlátlan pezsgő, üdítők, sör , bor is szerepelt az italok között) Napközben pedig a kávé, üdítő , sütemény, gyümölcs is nagyon jólesett.
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
A szerencsének köszönhetően már 2. alkalommal sikerült itt eltöltenünk 3 felejthetetlen napot! Ha Bükfürdő, csak is ezt a szállodát ajánlom mindenkinek! A szoba, a medencék, a személyzet, az étkezés, a park, mindennel meg voltunk elégedve! Ki sem kell mozdulni a szállodából, minden a helyünkbe jön! Imádom! !
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - WellnessDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Külső képDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - BelsőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - WellnessDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Egyéb
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Egy felejthetetlen év végi pihenőt töltöttem férjemmel a Danubius Health Spa Resort Bükben. Egy nagyon nehéz időszak állt mögöttünk, és igazán vágytunk egy pár napos kényeztetésre. Mindkettőnk véleménye, hogy jól döntöttünk, amikor itt töltöttük el az óév utolsó napjait, a Szilvesztert, és az újév első két napját.