Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő ★★★★

Bük, Bükfürdő és környéke
4,7
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, BükfürdőDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A négycsillagos Danubius Health Spa Resort Bük nyugodt természeti környezetben biztosít minden szolgáltatást, ami a zavartalan pihenést és az aktív feltöltődést szolgálja.

Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2016. május 17.családjával járt itt
A legkedvesebb üdülőhelyem a szálloda. A kiszolgálás és a személyzet is fantasztikus, mindent megtesznek a vendégekért. A gyerekek számára sokféle szórakozás és sportolási lehetőség van. Egy kis versike fogalmazódott meg bennem. Megosztom a kedves játéktársakkal. Szeretem Magyarországot, ezért sokat kirándulok
Kedvenc helyem Bük, tíz éve itt üdülök.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 4 éjszakát töltöttünk el itt a párommal. A wellness részleg kitűnő, az ellátás szuper, a személyzet nagyon kedves és figyelmes. Kitűnő, és változatos ételek és italok, csapolt sör és borok korlátlan fogyasztása, nagyon is rászolgált a 4 csillagra.. Mindenkinek csak ajánlani tudom..
Kiváló 2016. január 15.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes négy éjszaka új év kezdetén! Felüdülés az ünnepek után. Kitünő ellátás szuper masszázs. Kedves személyzet kitünő ételek,bőség mindenből. A bowling kettes pálya zavarodott, a golyók beakadnak. A szaunák,gözfürdő szuper. A szobák jól felszereltek a tévé csatornákból hiányolta legalább egy zene csatornát. Az élmény fürdő kicsit gyakrabban müködhetne!
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - EgyébDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - EgyébDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Szórakozás/SportDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 8.családjával járt itt
2015 karácsonyt töltöttük a szállodában , hárman két szobában , all-inclusive ellátáással . A szobák jól felszereltek , pl hajszárító papírzsepi , sminktükör, nagy gardrób . Az ételek nagyon finomak és változatosak . A pincérek , ahogy befejeztük az étkezést , már szedték is le a kiürült tányérokat .
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - SzobákDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - WellnessDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
All inclusive ellátás keretében mindennel meg voltunk elégedve.Az ételek változatosak, finomak.A szobák kényelmesek, jól felszereltek.A wellness részleg is nagyon tetszett, különösen a kinti medence. Három nagy gyermekem egy percet sem unatkozott :)
Bármikor visszamennék, és ajánlom mindenkinek.
Gyenge 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Üdv. ! Kezdem azzal ami kiemelkedően tetszett: ez pedig a gyermek medencetér élményelemekkel, és a gyermek játszótér. - Utóbbi felett még árnyékolók is ki voltak feszítve. (Ilyen szép gyermekrészleget még nem láttunk. ) A sportolási és szabadidős tevékenységek meglepően széles választéka, magas színvonala.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Először voltunk itt a családdal, tapasztaltunk sok pozitív és negatív dolgot is. A szálloda kívülről és belülről is iszonyú retró. A belső térben a barna színárnyalat dominál, sötét és kicsi. A folyosókon a falakba ívódott az erős dohányszag. Ez szerencsére a szobában nem fordult elő. A szoba is retró, semmi extra, normál méretű, légkondis.
Kiváló 2015. augusztus 13.a párjával járt itt
2015,augusztusba voltunk második alkalommal a szállodába. Véleményünk nem változott sőt erősödött. Egy tökéletesen jó szálloda. Gasztronómia minden igényt kielégit. Izletes finom ételek sokasága. A szobák kényelmesek. Szálloda tiszta. Személyzet a legmesszebb menőkig segítőkész barátságos. Mindenki megtalálja számára való kikapcsolódást.
Danubius Health Spa Resort Bük Bük, Bükfürdő - Egyéb
Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Tavasszal ezen az oldalon böngészve nagyon jó véleményeket olvastam erről a hotelről, ezért mi is ezt választottuk a nyaralás helyszínéül. Szinte már hihetetlennek tűntek az értékelések, de úgy látszik a sok jó tényleg mind igaz! Ide érdemes lesz visszajönni! Az all inclusive ellátás mindenki igényét kielégíthette, mind a választék, mind a minőség megérte az árát.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Ritkán térek vissza egy szállodába, de ez az a hely, ahová visszavágytam, és biztosan vissza is fogok máskor is jönni. Tökéletes szolgáltatások, nagyon jól érezték magukat a különböző generációk: nagyszülők-szülők és gyerekek. Szinte ki sem mozdultunk, elég nagyok a medencék. A szobák kényelmesek. Az ételek finomak, a választék bőséges, ajánlom mindenkinek!