2700 Cegléd, Vörösmarty tér 11/B

Szállások Cegléd városában
Wellness csomagok Cegléd városában

Békebeli Cukrászat Cegléd vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
A város központjától kissé távolabb található a cukrászda,kellemes terasszal.
A kiválasztott süteményekkel elégedettek voltunk, de semmi kiugró extra. Az árak meglehetősen magasak. Ami viszont megdöbbentő, a mosdóhelyiség. Valószínű, hogy manóknak tervezték. Használata szinte lehetetlen. A szabványi előírásoknak messzemenőkig nem felel meg.

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Mint szakmabeli mondhatom, még engem is elkápráztatott a látvány, amint végig néztem a cukrászda kínálatát. Gyönyörű kézműves munkák. Csodálatos színkavalkád. A süteménymázak csillogtak-villogtak. Mindegyik egy-egy remekmű. De ugye ez önmagában kevés lenne, hisz az íz az éppen olyan fontos, mint a kinézet.
Zalakaros

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ismét Cegléden jártunk, igy a korábbi jó tapasztalat alapján bementünk és francia krémest kértünk. A krém gumiszerű volt, mintha olcsó pudingot használtak volna és citromos beütéssel. Nem méltó a cukrászdához.
Ajánlani csak a korábbi látogatás alapján merem, de a francia krémest nem!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Varázslatos az atmoszféra,kiváló a kiszolgálás,a kínált édességek minősége kifogástalan. Az illemhelyiségekre sem lehet panasz. Összességében messze legjobb fagyijuk van közel s távol,talán a Fodor fagyizó közelíti meg őket. Nyáron kint a kanapéjukon tudtunk heverészni,ezért külön piros pont jár a tulajnak.
Zalakaros

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavalyi évben a süteményeket értékeltem,
Most júniusban fagylaltokat kóstoltuk. Hárman voltunk, és mindhármunk véleménye szerint a fagyik igazán finomak. És ár/érték arányban is korrektek. Ami külön pozitívum, hogy a különlegesebb/diétásabb összetételű, pl. glutén, laktóz mentes fagyik sem drágábbak, mint a többi fagyi, és ez igazán barátságos hozzáállás.

cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 17.
Véletlenszerűen keresgélés közben találtunk rá erre a csodálatosan szép cukira. Keresve sem találhattunk volna jobbat. Mind a belső, mind a külső környezete gyönyörű, tiszta. A sütik látványa is már elkápráztató volt, hát még az ízük. A kávé és az utánna következő fagyi is Isteni finom volt. Természetesen a különleges fagyikból választottunk amit máshol még nem láttunk, ettünk.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 26. - 5 látogató hasznosnak vélte
A cím a cukrászda mottója, mostanság divatos szóval a "küldetése", s bizton állíthatom, hogy ez itt nemcsak puszta frázis, a szavak mögött a tények - azaz a jobbnál jobb sütemények, torták, fagylalt, és sok-sokféle egyéb édesség - mind ezt igazolják. Cegléd belvárosától igencsak messze találhatóak, mi is autóval mentünk, s útközben semmilyen útbaigazító táblát nem láttunk.

Legnépszerűbb csomagok Cegléden és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
4 nap/3 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóház használattal, kézműves programokkal, Aquapark belépővel, parkolással
2021.06.13. - 2021.08.31.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2021.06.23. - 2022.06.23.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
Akár 1 éjszaka 29.337,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, aroma masszázzsal, TRX használattal, parkolással
2021.03.01. - 2021.12.22.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 40.750,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, meglepetés bekészítéssel
2020.08.03. - 2021.12.22.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 18.032,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2022.01.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.234 - 25.417,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2021.06.23. - 2022.06.23.

Szállodák Cegléden és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Cegléd
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Édes kettesben (1 éjtől)

Békebeli Cukrászat CeglédX