Hotel Aquarell Cegléd ★★★★

Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd
Hotel Aquarell CeglédHotel Aquarell Cegléd

Hotel Aquarell Cegléd bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Aquarell Cegléden, a termálfürdővel átellenben különböző méretű és felszereltségű szobákkal és apartmanokkal, kiváló étteremmel és színvonalas szolgáltatásokkal várja vendégeit.

A Hotel Aquarell legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hotel Aquarell Cegléd - Aquarell Senior ajánlat (min. 3 éj)
Aquarell Senior ajánlat
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Hotel Aquarell Cegléd vélemények

Kiváló 2015. szeptember 4.a párjával járt itt
Bár a szállóban is elmondtam véleményemet, szívesen teszem meg ismételten. Semmi negatív észrevétel, még ha akarnék, sem tudnék bíráló megjegyzést tenni, csak dicsérő szavak. Nem volt véletlen, hogy a program tervezése során előnnyel indult a hotel, mivel már jártam ott. Külön kiemelést érdemel a konyha és a tálalás, az ételek minősége.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A feleségemet leptem meg egy welness hétvégével ebben a hotelben. A hotelt azért választottam, mert volt olyan szoba amiben bent volt a jakuzzi. A hotelnek is jó volt a welness részlege ,de ha gondoltuk felmentünk a szobánkba és teszteltük a jakuzzit . Többször még éjszaka is használtuk.
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A személyzet és tisztaság kifogástalan. Az ételek minősége elmaradt a megszokottól, igaz csak három napot töltöttünk, de ízletesebb, választékosabb ételekre számítottunk. A cukrász kifogástalan munkát végez, ért a szakmájához! A szobák párnái feltétlen cserére szorulnak! (csomós, nem nyújt kényelmes pihenést!
2015. augusztus 17.családjával járt itt
Családdal töltöttünk pár napot a Cegléd melletti szállodában. A szálloda fekvése nyáron ideális a mellette elterülő fürdő és aquapark kapcsán (ahova ingyen át is mehettünk a csomagajánlat miatt), emellett még állítólag gokart pálya és kalandpark is található a közelben.
Hotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - Külső képHotel Aquarell Cegléd - Külső kép
Kiváló 2015. június 12.gyerekekkel járt itt
Már kétszer voltunk kuponnal hétközben.Nagyon kellemesen, kényeztetve éreztük magunkat, semmi negatív tapasztalat nem volt egyik alkalommal sem.A személyzet kedves,segítőkész, figyelmes.A wellness rész sokféle.Medencét imádtuk, eddig ilyen nagyot kuponnal még nem igazán találtunk.A szálloda modern, tiszta, barátságos.
Kiváló 2015. április 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el a szállodában. Az elmúlt 10 évben jó pár szállodában megfordultunk és elég kritikusok vagyunk de itt semmibe nem tudtunk" belekötni". a személyzet nagyon kedves,segítőkész mindenki köszön többször is 1 nap, az ételek kiválóak voltak a látványkonyha kimondottan pozitív volt, a wellnesben a víz meleg volt nem szóltak ránk este 9 órakor, hogy vége ki a vízből(máshol a zárás előtt fél órával kiparancsolnak).
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Átlagos 2015. március 28.a párjával járt itt
A szobákban nincs internet. . Csak a közös helységekben. Maga a szoba átlagos, de rendkívül foltos volt a padló szőnyeg, az ágy keret szövet anyaga. . mintha kocsmában lettem volna. Meglepődtem mert máshol elfogadható a tisztaság. Az ételek minősége, a külalak jó, de az ízek azok pocsékok voltak, bár volt egy vadpörköltje ami egészen jó sikerült!
Hotel Aquarell Cegléd - Wellness
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2015. február 24.a párjával járt itt
A szálloda és az étterem nagyon jó. Változatosak és finomak az ételek. Amint kicsit hiányoltunk az egy kancsó víz a vacsoránál. Értjük, hogy a vendéglátás szemszögéből, hogy fontos a plusz fogyasztás, de külföldön és szerencsére már itthon is , a négy csillagos szállodákban ez az alap kiszolgálás része.
2014. november 21.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttem itt párommal,összességében jó volt. Óriási zárt parkoló van a Hotelnek ami jó, ami nem jó hogy nincs kitáblázva , hogy csak a főbejáraton lehet az épületbe bejutni, a parkolóbol nem. Ugyhogy némi képzavar után visszabatyogtunk a főbejárathoz. A recepción a hölgy elmondta a lényeget,becsekkoltunk, semmi különös.
Kiváló 2014. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Nyár elején voltunk itt két éjszakát három kisgyermekkel. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel, gyerekbarát szálloda, játszószobával, gyerekek számára is használható és kellemes fürdőmedencével, színes családi programokkal. Az ételek is nagyon finomak voltak és változatosak.
Hotel Aquarell Cegléd a térképen
2700 CeglédFürdő út 24.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • bioszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád