Tenkes Csárda Csarnóta

Tenkes Csárda Csarnóta
Tenkes Csárda CsarnótaTenkes Csárda Csarnóta
Tenkes Csárda CsarnótaTenkes Csárda Csarnóta

Tenkes Csárda Csarnóta bemutatkozása

Pécs és Harkány között, Csarnóta község büszkesége a Tenkes Csárda.
Az ország egyik legnépszerűbb magyar csárdája várja vendégeit hagyományos, hazai ízekre épülő konyhájával, villányi borokkal és a messze híres magyar vendégszeretettel!

Mandula Wellness Apartmanház Harkány - Kedvező ajánlat
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Tenkes Csárda Csarnóta vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 29.családjával járt itt
Egyik év Pümkösdkor jártunk a helyen , ebédelni tértünk be . Nekünk nagyon tettszett . Aki szereti a falusi vendéglátást , annak kíváló . Az asztalon szőttesek , a falakon korsók , paprikafüzér , szekérkerék . Alig múlt dél , de már nagyon tele volt , alig kaptunk asztalt . Mivel rengetegen voltak , elég sokat kellett várni az ételre , de a pincérek sürögtek .
Tenkes Csárda Csarnóta - Külső képTenkes Csárda Csarnóta - Külső kép
Kiváló 2016. március 4.barátokkal járt itt
Megint ott jártunk,hatalmas élményben volt részünk. Olyan sokan voltak, csupa jókedvü emberrel találkoztunk! Persze foglaltunk helyet. Finom krémleves (ajánlat)és sült kacsacomb káposztás cvekedlivel,körteszósszal! Na és a sült túrogomboc az aztán betetőzte! Olyan udvarias kiszolgálást még nem tapasztaltam sehol még a legfiatalabb pincér is tudta mi a dolga!
Tenkes Csárda Csarnóta - Étel/italTenkes Csárda Csarnóta - Étel/ital
Szörnyű 2015. július 30.családjával járt itt
Kezdjük az elején szép és igényes környezet, de a többi. . . Már az gyanús kellet volna, hogy legyen, hogy az étterem étlapját nem lehet elérni. Belépve rettenetesen tömény szalonna szag fogadja az embert. Az étlap egy Magyaros csárdához képest kifejezetten szegényes és drága.
Kiváló 2015. július 6.családjával járt itt
Tényleg igaz a csárda szlogenje. Ízig-vérig magyar! Még nem jártam ennyire jó magyar étteremben. Tökéletes ízek, hatalmas adagok, változatos étlap, finom pálinkák, házi szörpök, és hatalmas borkínálat.
Közel 10 féle pörkölt mellett, lazac, pisztráng, rengeteg libamáj, és osztályon felüli desszertek! Imádtam, még jövünk! ! ! !
Tenkes Csárda Csarnóta - Külső képTenkes Csárda Csarnóta - Étel/ital
Kiváló 2015. május 17.barátokkal járt itt
Amikor beléptem, már tudtam, hogy jó helyre kerültem. Udvarias, de egyáltalán nem tolakodó pincérek, tiszta, rendezett étterem. Az étlapon levő ételek ínycsiklandozóak. Mi gyümölcslevest rendeltünk és roston halat. Hamar kihozták az ételeket. A gyümölcslevest egy nagymama-féle nagy levesestányérban tálalták, nagyon jópofa ötlet volt, és a leves rendkívül finom volt.
Tenkes Csárda Csarnóta - BelsőTenkes Csárda Csarnóta - Étel/ital
Átlagos 2014. szeptember 20.a párjával járt itt
Nemrég jártunk a csárdában,a hely hangulatos ,magyaros ételek, a kiszolgálás jó,a pincérek kedvesek, az ételt túl gyorsan hozták ki, a cigánypecsenye rágós volt, a Tenkes tálon lévő húsokból csak a csirke comb volt frissen sütve ,a többi melegítve volt. A minőséghez képest drágának találom. Gyermekeknek játszó lehetőség ,állat simogató ami pozitiv.
Kiváló 2014. április 22.barátokkal járt itt
Nemrégen jártam a csárdában. Hangulatos cigány zene kiváló prímás, udvarias kiszolgálás. Príma magyaros ételek. A berendezés igazi magyaros hangulatot áraszt. A csárda udvara magyaros látványosság, állataival, kecskék,szamár,kacsák,lovak,órákig lehet nézelődni.
Gyermekeknek igazi élmény,de a felnőtteknek is látványos. Ajánlani tudom mindenkinek aki a környéken jár ki ne hagyja.
Tenkes Csárda Csarnóta - BelsőTenkes Csárda Csarnóta - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 20., kollégákkal járt itt
Egy konferencia keretén belül sikerült eljutnom ebbe a csárdába. Welcome pálinkával fogadtak minket az ajtóban, ami már meg is hozta a jó hangulatot a vacsorához :)
Több fogásos vacsorában volt részünk a magyar ételek főszereplésében. A babgulyással jól laktunk már igazából, annyira gazdag volt.
Kiváló 2014. február 12.barátokkal járt itt
Egy éve jártam itt, teltház volt, de az ott dolgozók a temérdek vendég ellenére mindenkivel úgy bántak, mintha egyedüli vendég lett volna. Udvarias kiszolgálás, finom étel, hatalmas adag, egyszóval tízből tíz pont! Ha erre járok, biztosan betérek - és az ismerőseimnek is rendszeresen ajánlom :-)
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2014. január 5.a párjával járt itt
Január 03. -án délbe tértünk be a Csárdába, mint első vendégek. Meglepetések sora ért bennünket az ott dolgozók részéről. Az udvariasság az illem tudás, tisztaság szépség a precízség stb-stb. Jó pár évvel ezelőtt voltunk már itt és akkor már eldöntöttük, hogy ha egyszer úgy járunk erre, hogy időnk is engedi bejövünk.
Tenkes Csárda Csarnóta - BelsőTenkes Csárda Csarnóta - BelsőTenkes Csárda Csarnóta - BelsőTenkes Csárda Csarnóta - Belső
Tenkes Csárda Csarnóta a térképen
7811 CsarnótaKültelek hrsz. 011
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar