Tenkes Csárda Csarnóta

Tenkes Csárda Csarnóta
Tenkes Csárda CsarnótaTenkes Csárda Csarnóta
Tenkes Csárda CsarnótaTenkes Csárda Csarnóta

Tenkes Csárda Csarnóta bemutatkozása

Pécs és Harkány között, Csarnóta község büszkesége a Tenkes Csárda.
Az ország egyik legnépszerűbb magyar csárdája várja vendégeit hagyományos, hazai ízekre épülő konyhájával, villányi borokkal és a messze híres magyar vendégszeretettel!

Mandula Wellness Apartmanház Harkány - Kedvező ajánlat
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Tenkes Csárda Csarnóta vélemények

2019. április 29.gyerekekkel járt itt
Pécsről mentünk siklósra és örültünk hogy pont arra van a csárda. . . . . rég akartunk itt enni de tőlünk elég messze van kb 270km. . . de vegyesek az érzelmeim mert a csárda tényleg jó hangulatos igazán magyaros stb . . a kiszolgálás nem mindenki de egyeseknél kritikán aluli a zene kb 5 szám ment végig ott voltunk és sem csárda zene hanem koós jános zalatnai cini.
Kiváló 2019. március 3.barátokkal járt itt
Előzetes foglaĺas nélkül érkeztünk nyolcan, de vendéglátóink pillanatok alatt összetoltak nekünk két asztalt. Profizmus és figyelmesség jellemezte ténykedésüket, igyekeztek, hogy minden téren jól érezzük magunkat. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet!
Kiváló 2018. november 15.gyerekekkel járt itt
Az ételek, íze jó volt, mennyisége megfelelő. A kiszolgálás is megfelelő volt. Rengetegen voltak így időnként kicsit várni kellett. A környezet és a csárda szép. A gyereknek nagyon tetszett a játszótér és a sok állat. Jól éreztük magunkat, ajánljuk másoknak is.
Tenkes Csárda Csarnóta - Belső
Kiváló 2018. szeptember 24.a párjával járt itt
Gyerekkorom óta ismerem a Tenkes csárdát, aztán hosszú szünet. Most pedig leesik az állam. A berendezés egy hibátlan csárdaberendezés történelmi épületben. Hogy itt milyen jól megférnek egymás mellett az óriási fatálak, a kisbogrács, a délszláv, vagy az egyéb mediterrán ételek. Csodálatosak az előételek.
Tenkes Csárda Csarnóta - Étel/ital
2017. április 3.gyerekekkel járt itt
Ebédelni voltuk a családdal. Az ételek isteni finomak voltak. Ami kissé visszataszító, hogy az ital árak és desszert árakat aranyárban mérik. Hangsúlyozom, minden finom, de azért nem ár érték arányos hely! A tisztaság kifogástalan. A kinézete az étteremnek nagyon hangulatos. A felszolgálók segítőkészek, sőt talán már "kicsit sok" is a segítőkészségük.
Kiváló 2017. március 2.családjával járt itt
Egy hete ünnepeltük itt a nagyapám 73. születésnapját. Egyik kedvenc éttermünk Harkány és Máriagyűd közt áll, körülölelve a szőlőültetvényekkel, amiket az ablakból is jól beláthatunk. Igen jól főznek itt és magas színvonalú a kiszolgálás. A pincérek humorosak, de nem zavaróan és nagyon megértőek, segítőkészek.
Kiváló 2016. november 12.a párjával járt itt
Sokat hallottunk a csarnótai Tenkes Csárdáról. Siklós környékén járva gondoltuk, ellátogatunk a híres nevű étteremben. Azt hiszem, nyitás előtt pár perccel érkeztünk, ennek ellenére barátságosan fogadtak bennünket. A kemencében ropogott a tűz, így mindjárt mellé is telepedtünk. Aztán gyorsan megtelt a hely.
Tenkes Csárda Csarnóta - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 8., kollégákkal járt itt
Nem tudok és nem is akarok rosszat írni. Bármikor újra eljönnék ide. A kemence hangulata, a berendezés, visszarepít egy kicsit a múltba.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Gyors, figyelmes kiszolgálás, pedig telt ház volt--> mégis! ! ! Szakszerű, segítőkész eligazítás és tanácsok a pincérektől az ételekkel kapcsolatba. Ritkaságnak számít manapság a jókedvű mosolygós pincér:)
Az adagok nagyon-nagyok, ízletesek, külön dicséret a Szakács(ok)nak! ! ! Mindenkinek ajánlani fogom, aki arra jár, feltétlenül térjen be!
Kiváló 2016. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
A hétvégén jártunk a csárdában. A kíváncsiság vitt be bennünket na meg az üres hasunk. Nem csalódtunk a Csárdában,mert tele gyomorral távoztunk. Nagyon jól főznek hatalmas adagokat kaptunk. A pincérek nagyon figyelmesek,kedvesek és gyorsak. Az ebédre nem sokat kellett várnunk. Ha arra járunk, máskor is bemegyünk. A cigánypecsenyéjük isteni finom. Csak ajánlani tudom.
Tenkes Csárda Csarnóta a térképen
7811 CsarnótaKültelek hrsz. 011
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar