Napsugár Étterem Cserkeszőlő

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Napsugár Étterem Cserkeszőlő vélemények

2017. július 8.a párjával járt itt
A Royal Panzió étkezési kuponjával étkeztünk itt, így nem volt időhöz kötött a félpanzió elfogyasztása és nem kellett a fürdőt sem elhagyni. A választék 15-féle főétel, amihez vagy kis adag levest vagy desszertet lehetett választani, ami úgy gondolom mindenki igényét kielégítheti.
2017. június 13.a párjával járt itt
A panzió „jóvoltából” étkeztünk itt, mert egyébkén eszembe nem jutott volna, hogy a strand önkiszolgálójában álldogáljak sorba, ebédre vagy vacsorára várva, izzadtan és olajszagban… Végül is viszont, annak ellenére, hogy a panzió, vagy a nemzetközi és jó nevű szállásfoglaló jelezhette volna előre, hogy a szállástól legalább félkilométernyit kell gyalogolni, nem volt kellemetlen.
Napsugár Étterem Cserkeszőlő - Étel/italNapsugár Étterem Cserkeszőlő - Külső képNapsugár Étterem Cserkeszőlő - BelsőNapsugár Étterem Cserkeszőlő - Belső
Kiváló 2017. február 28.barátokkal járt itt
2017. februárban 3 alkalommal étkeztünk az étteremben barátnőmmel. A panzió, ahol laktunk, ide adta az ebéd, vagy vacsorajegyet. 15 féle ételből lehetett választani. Az ételek nagyon finomak, a mennyiség pedig irtózatosan nagy volt. Második és a harmadik alkalommal már csak fél adagot kértünk, az is bővel elég volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. november 24.gyerekekkel járt itt
Az étlapon átlagos rántott ételek és sült húsok (pl tarja) található egy-két extrább étel mellett, mint pl. a birkapörkölt. Hús és köret ára együttesen elég sok szerintem. Mi félpanzió esti étkezését vettük itt igénybe, a félpanziós étlapról a kacsacombot vagy a birkapörköltet javaslom. Kiadósságban pedig a milánói borda a jó választás.
Gyenge 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Nagyon kedves, rugalmas a személyzet, tiszta és tágas az étterem, sajnos az étel nem ízlett. Utoljára a menzán ettem hasonló ételeket. A félpanziónk része volt az étteremben való fogyasztásunk. 15 "féle" ételből lehetett választani, ami majdnem mind ugyanaz volt.
Átlagos 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Átlagosnál kicsit jobb strandétterem, mert szerencsére elég nagy választékban van frissensült. Sőt, a cserkei borzaska nagyon jó választás volt, bőséges adagokkal, és gyorsan készült. Vegákranem igazán gondolnak, mert a klasszikus rántott sajt-karfiol-gombán kívül számukra csak a sültkrumpli marad.
Átlagos 2016. április 12.a párjával járt itt
Egy szombati fürdőzés után tértünk be vacsorázni,de csalódnunk kellett. Lehet, hogy este 7 óra után, már nem olyan friss minden mint délután, de nekünk ez volt a főétkezésünk. A marhapörköltet úgy túl mikrózták- szerintem- hogy a szaft a tetején száraz kérget képezett, a tányér szélére pedig ráégett.
Kiváló 2016. március 31.a párjával járt itt
A szomszédos apartmanban szálltunk meg. Ott kaptunk egy reggelire érvényes kupont. Átérve meglepődtünk. Tényleg széles választékkal várták a vendégeket, ha valami elfogyott gyorsan pótolták. Ami nekem nagy pozitívum, hogy volt fehér és barna magvas kenyér is. Innivalóból is széles választék: tea, tejeskávé, tej, 2 féle szűrt és rostos üdítő.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Kiváló 2016. február 22.egyedül járt itt
Ha Cserkeszőlőn járok mindig itt szoktam étkezni. Ide szól ugyanis a panzióban rendelhető félpanziós ellátás. Kicsit retrós hangulatú, a régi üzemi étkezdékre emlékeztető hely, de a jobbik fajtából. Tisztaság, kedve és gyors kiszolgálás, nagy választék finom, jóízű ételek, és bőséges adagok jellemzik.
Kiváló 2016. január 5.családjával járt itt
Először jártunk Cserkeszőlőn a gyógyfürdőben,és mivel megéheztünk,átmentünk az étterembe. Nagy tömeg fogadott minket,de nagyon gyors volt a kiszolgálás. Nagyon sokféle ételből lehetett választani,és viszonylag olcsón. Mindannyiunknak nagyon ízlett a választott étel,én például még ílyen finom gyümölcslevest nem ettem máshol.