Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Májusban töltöttünk itt 3 napot kevesemmel és kisgyermekünkkel. Mindhárman nagyon élveztük. Luxus apartmanban voltunk, ami tényleg méltó elnevezés: egy szállodai szobához képest tágasabb (nappali+2 szoba), fürdőszobában szauna, és az ár uaz, mint egy szoba esetében. Egyetlen hátránya, hogy nem egy épületben van a wellnessel, csak kb.
2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron voltunk itt két gyermekemmel. Nagyon fontos számomra, hogy gyerekbarát helyet találjunk és ez megfelelt ennek az elvárásomnak. Faházban laktunk a hangulatos kertben. Az élménymedence elvarázsolta a gyerkőcöket, mivel kint még hűvösebb idő volt a kinti medencét nem tudtuk élvezni.
2016. május 3.csoporttal járt itt
Volt szerencsém kétszer is élvezni a szálloda adta pihenést. Nagyon kedvesen fogadtak, és hamar eltudtuk foglalni a szobánkat. Az első alkalommal az Apartmanban volt a szállásom. A szobák mérete megfelelő, de a tusolókabin nekem kényelmetlen volt. Az ételek finomak, mivel svédasztalos, így a mennyiséggel nem volt gond.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Medence/kert
2016. április 4.kollégákkal járt itt
Kellemes, csendes és hangulatos szálloda. Van Bungalow :) A szoba kellemes, de a fürdőszobával nem tudtam megbékülni valahogy a színösszeállítás. . . nekem nem jött be. Egyébként tiszta és rendezett szoba. Van külső és belső medence,gyermekmedence és "közel" a termálvízes medencék. Udvarias kiszolgálás, változatos ételek, kedves és udvarias személyzet. Családdal még visszatérek.
2014. október 27.a párjával járt itt
2014 október 20-22-én voltunk itt párommal és St. Pétervári rokon vendéggel. A szállás bungalowban volt, nagyon jó, kényelmes, tiszta, kettő hálószoba, nappali, konyha, fürdőszoba, terrász, stb. A bungalow a kinti termalvíz és úszómedencéhez csupán 10 m gyalog, szép gyönyörű parkzona. A személyzet kedves.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
2014 márc. hóba voltunk itt. Nagyon elégedettek voltunk. Tudom ajánlani másoknak is. Csak egy a baj aki nem kocsival megy az nem sok látni valót lát a településből. Kora tavasszal még minden nagyon kihalt és ha esetleg az idő is szomorkás az a hangulatot is nagyon befolyásolja . A kinti fürdő ami üzemelt nagyon lelakott, csempék hiányosak, viz hideg és elég piszkos volt.
2014. június 4.a párjával járt itt
A hotel apartmanjában volt a szállásunk, ami nagyszerű volt. Kényelmes bútorok , tágas tér, tágas erkély és egy infra szauna a fürdőben. A csomagajánlatban felsorolt szolgáltatások 100%-ban teljesültek. A személyzet kedves, segítőkész, a hotel színvonalához méltóak. Külön ki kell emelnem a szaunamestert, aki remek szauna programot szervez kis csoportok számára.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. január 22.gyerekekkel járt itt
Egy családi hétvégét töltöttünk itt szeptemberben. Sajnos a kinti medencéhez hideg volt már, de a forróvizes jakuzzi nagyon kellemes volt. A benti medence is tetszett. Amikor mi voltunk, szerencsére nem voltak sokan. Luxusapartmanban voltunk, a ház gyönyörű volt! Igényes, ízléses, tágas, a fürdőszobában infraszauna is volt!
2013. augusztus 15.családjával járt itt
Nagyon jónak találtuk a luxus apartmant, amiben eltöltöttük pihenésünket. Két hálószoba a gyerekek a nappaliban tökéletesen elfértek és persze a fürdőszobában lévő szauna mindenkit elbűvölt. Az étkezést én inkább csak jónak mondanám, bár azért otthon lenne ilyen fogás mindennap. Mi a külső medencéknél már csak a meleg pezsgőfürdőt tudtuk használni.
2013. április 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely. Udvarias, barátságos személyzet, szép, kulturált szoba és környezet. Szerencsénkre jó idő volt így a kinti medencét használtuk, de a benti wellnes bár kicsi, de jó. Visszamennénk családostól, de a nyári telt ház miatt erre még várnunk kell. Az étkek jók, a választék elfogadható
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Külső kép