Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Solaris Apartman & Resort CserkeszőlőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Solaris Apartman & Resort CserkeszőlőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő bemutatkozása

A Solaris Apartman & Resort Magyarország legdinamikusabban fejlődő üdülőfalujában, Cserkeszőlőn, a Gyógy-és strandfürdővel szemben helyezkedik el.

A Solaris Apartman & Resort legnépszerűbb csomagjai

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn (min. 2 éj)
Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2024.06.18-ig
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Páratlan pihenés Cserkeszőlőn (min. 2 éj)
Páratlan pihenés Cserkeszőlőn
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2019. szeptember 19.a párjával járt itt
Szeptember közepén töltöttünk itt négy csodás napot. A két penthouse lakosztály egyikét foglaltuk, a lakosztály 72 nm, a terasz U alakban öleli körben a lakosztályt, és több mint 150 nm, a 3. emeleti teraszról pompás panoráma nyílik. A személyzet kedves segítőkész, a szállás jól ötvözi a hotel és az apartman ház előnyeit.
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - FürdőszobaSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2022. december 18.a párjával járt itt
November közepén töltöttünk három remek napot a szállodában. Korábban három évvel ezelőtt voltunk itt, akkor pethouse lakosztályban, most a legolcsóbb, standard lakosztályban kaptunk helyet. Igényeinknek ez is tökéletesen megfelelt, 40-45 nm-es az appartman, konyhasarkos nappali és és egy kis méretű hálószoba, gardrob szoba szerű előtér, fürdő és terasz ami alkotja.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2015. december 31.családjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk az apartmannba 3-an 2 felnött 1 gyermek ami tiszta volt jó elrendezésű és a fürdőkádba tényleg termálviz folyott amit nagyon kiélveztünk még a szemben lévő termálfürdő után is mert köntösbe futkároztunk át és azért addig fáztunk mig visszaértünk!
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - KörnyékSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - KörnyékSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - KörnyékSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2013. július 21.a párjával járt itt
Jó napot kívánok. Cserkeszőlőn ebben az apartmanban nem először voltunk,és úgy érezzük,még visszatérünk. Az éven, július 13-tól 18-ig szálltunk itt meg. Középkorú házaspár vagyunk. Nagyon kényelmes az apartman, tiszta, a dolgozók segítőkészek.
Átlagos 2022. március 8.a párjával járt itt
Akciós csomagot vásároltunk 3 éjszakára. Az elhelyezkedés nagyon jó, szemben van a fürdővel és az étteremmel. Télen, nagy szélben nem ideális kabátban, csizmában menni reggelizni, de ezen túltettük magunkat. Az apartman nagyon szép, elegánsan berendezett - apró hiányosságokkal. A TV mindössze az alapcsatornákkal rendelkezik - rossz időben ez kevés.
2023. május 31.egyedül járt itt
A fürdő közelsége,nyugodt,csendes környezet,modern berendezés,kényelmes bútorok.(bár a fürdőszobába kád volt..?..a wc
az ajtóba.

Hiányoltam a kukát a bejáratnál,vagy az udvaron elhelyezhetnének egyet,
csoki papírt,zsebkendőt,esetleg a csikkeket,amit a parkolóba eldobálnak,
mert nincs hová dobni.
2023. május 30.a párjával járt itt
2 hálószobás családi szobát foglaltunk. Meglepett és ne tetszett, hogy az egyik szobán nem volt ablak, így fény és szellőzés sem. A szállodában alig volt mobil vétel, persze mobil adat sem. Tudom, ez nem a szállás hibája, nincs adótorony a közelben. Viszont az igen, hogy a wifi, amit szerettem volna használni, tökéletesen használhatatlan.
Kiváló 2023. április 18.a párjával járt itt
A szàllás maximálisan ígenyesen kialakított ,tisztaság felszereltség szuper. Penthaus lakosztályban laktunk fennsèges a nagy tetőtéri tersz a wellness rèszleggel
Feltètlenül visszteèrünk ide baràtainkkal! Egyedü ami sajnos borzalom volt, az a csomagajánlatok jãró fèlpanzió.
2021. június 24.a párjával járt itt
Már nem első alkalommal jártunk ott, de a recepció felújítása óta még nem voltunk. Nagyon szép lett, szükség is volt rá! A superior apartmant választom mindig, mert kényelmes, 2 légterű, hatalmas erkéllyel. Jól felszerelt, ami hiányzik, az a kávéfőző, de nem nagy gond, mert a recepción is nagyon finom kávét lehet kapni!
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - EgyébSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Egyéb
Kiváló 2019. március 11.a párjával járt itt
Korábban már többször jártunk itt,és mivel mindent megkaptunk amit ígértek mindig,ezért választottuk ajándékképpen magunknak. Igazi pihenésben és kényelemben volt részünk az itt eltöltött időben. A fürdőzések közötti pihenőt kényelmesen tudtuk eltölteni a fürdőben az emeleti nyugágyas területen.
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő a térképen
5465 CserkeszőlőFürdő utca 30.
• szauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)