Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Fürdő utca 30.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő a térképen

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő értékelése:

1. helyezett a 29 cserkeszőlői szállás közül
9. helyezett Észak Alföldön - 680 szállás közül

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - vélemények, kritkikák

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Második alkalommal jártam a szállodában és most sem csalódtam benne. A személyzet szolgálatkész. Kiváló helyen van szemben a fürdővel. Remek, hogy az ár tartalmazza a fürdőbelépőt is. Két negatívumot említenék meg. A sok fecske miatt az erkély tele van ürülékkel. A 348-as apartman fürdőszobájában a WC pont a legrosszabb helyen ajtóban van, pedig elég nagy a helyiség.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 28.
Központban lévő tiszta, rendes, szálláshely udvarias személyzettel , a félpanzió 25 méterre lévő Elizabeth étteremben mely a korábbi rossz tapasztalattal szemben kedvezően megváltozott, félpanziós ellátással . Az apartmanok tágasak jól felszerelt kényelmesek . A fürdő 30 m-re a hoteltől a belépő a szoba árban benne van. Ajánlani tudom a pihenni vágyóknak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban már többször jártunk itt,és mivel mindent megkaptunk amit ígértek mindig,ezért választottuk ajándékképpen magunknak. Igazi pihenésben és kényelemben volt részünk az itt eltöltött időben. A fürdőzések közötti pihenőt kényelmesen tudtuk eltölteni a fürdőben az emeleti nyugágyas területen. A szállodában minden adott volt ami szükséges ahhoz,hogy a vendég szinte otthon érezze magát.

2018. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül szép, kényelmes, tiszta, felszerelt apartman, először jártunk itt, de biztosan vissza fogunk menni. Kedves és segítőkész a személyzet, az étterem szemben van a szállóval, de ez nem okozott problémát, hiszen onnan közvetlen átjárás van a termálfürdőbe. Amennyiben nem akarunk átmenni, a fürdőszobában egy külön csapon termálvizet engedhetünk a kádba.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Nagyon tetszett, hogy a fürdő közel van és sokféle étterem közül lehet választani, amelyek egy rövid sétával elérhetőek. A személyzet kedves volt és mosolygós. Az apartman tiszta volt és kényelmes. Kellemes három napot töltöttünk itt!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párszor már jártunk a Solarisban, idén ősszel ismét visszatértünk. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, tiszta szobák, kedves személyzet, jól megközelíthető, közel a fürdő, de a leszerződött étterme nyomdafestéket nem tűrő. Újramelegített, langyos, nem friss ételek. A reggeli még úgy ahogy tűrhető, de a félpanzió másik része garantált gyomorrontás.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk Cserkeszőlőn. Nagyon jól döntöttünk, hogy őket választottuk. A szállás tényleg modern, jól felszerelt, igényesen kialakított. Két kis gyerekkel, minden igényt kielégítő. A recepciósok kedvesek, segítőkészek. A félpanziós ellátásról sajnos az előttem szólóknak igazat kell, hogy adjak.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 22.
Évek óta járunk ide nyáron 1-1- hétre, illetve ünnepeken is meglátogatjuk a helyet. Ár/érték arányban nagyon jó, a többi szállodához viszonyítva. Csend van, kényelmesek a szobák, nagyon jó, hogy a fürdő közvetlen szemben van, így bármikor át lehet "ugrani". Az étterem lehetne egy kicsit változatosabb, illetve a személyzet sem mindig a legkedvesebb.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Alapjáraton a szálloda tiszta , szép és rendezett, a franciaágy baromira recsegett, fordulni nem lehetett benne! ! A recepciós hölgyek kedvesek voltak, információkészek! a reggeli valami iszonyúan szegényes, az asztalon alig lehetett férni és kiönteni akármit is a pohárba, rövid idő alatt lehetett csak reggelizni, mert 9 körül semmi se volt!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 21.
4napos hétvégére érkeztünk márciusban.Szülők is itt szálltak meg,szerettünk volna minél közelebbi szobát kapni hozzájuk,de mielőtt kérhettük volna már fel is ajánlották a foglaláskor.Személyzet kedves segitőkész,pòtágy kihuzásakor pici takaritási hiányt találtunk,de semmi extrát.Strand pár lépés,nyáron biztos jobb.

Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással
Érvényes: 2021.05.31-ig
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dream Horse Apartman
Érvényes: 2022.01.03-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Tisza Alfa Hotel
Neon 2 Panzió
Orosháza
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 18.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaglás oktatással, fürdőbelépővel, wellness részleg és sportpálya használattal, állatsimogatással, parkolással
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Príma Vendégház
Tiszakécske
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 9.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Karácsony ünnepe (min. 3 éj)
1956-os Forradalom ünnepe (min. 2 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

CserkeszőlőX