Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Solaris Apartman & Resort CserkeszőlőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Solaris Apartman & Resort CserkeszőlőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő bemutatkozása

A Solaris Apartman & Resort Magyarország legdinamikusabban fejlődő üdülőfalujában, Cserkeszőlőn, a Gyógy-és strandfürdővel szemben helyezkedik el.

A Solaris Apartman & Resort legnépszerűbb csomagjai

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn (min. 2 éj)
Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2024.06.18-ig
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Páratlan pihenés Cserkeszőlőn (min. 2 éj)
Páratlan pihenés Cserkeszőlőn
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2014. március 16.a párjával járt itt
Az apartman, amelyben megszálltunk tágas, tiszta és praktikusan berendezett. Törölközőt 1-et adnak fejenként, fürdőköntös bekészítés nincs a szolgáltatásban. Igen előnyös, hogy kb. 50 m-re van a városi -igen szép- fürdő, ahová a vendégéjszakákkal azonos számban biztosít belépőt a szállás-szolgáltató.
Kiváló 2014. március 14.a párjával járt itt
Nagyon kedves fogadtatás, semmi macera, minden egyszerű és udvarias személyzet. Finom bor és pogi várja a vendéget. Kényelmes az apartmann. A fürdő közel, jó a karszalagos megoldás is. Mindenkinek ajánlom, az ár is megfelelő, nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel. A fürdő nagyon közel van, nagyon jó a Napsugár étterem önkiszölgáló megoldása is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Nagyon tágas kényelmes és tiszta kis garzonlakásban van az elhelyezés. Nyugdíjasként életvitelszerüen is alkalmas lenne számunkra. Udvarias személyzet, nagyon finom Cserke vitéz bor köszöntőként. Még úgy érezzük, hogy vissza fogunk térni ide. A gyerekektől kaptuk ajándékba. Köszönjük szépen.
Kiváló 2013. július 21.a párjával járt itt
Jó napot kívánok. Cserkeszőlőn ebben az apartmanban nem először voltunk,és úgy érezzük,még visszatérünk. Az éven, július 13-tól 18-ig szálltunk itt meg. Középkorú házaspár vagyunk. Nagyon kényelmes az apartman, tiszta, a dolgozók segítőkészek.
Kiváló 2013. június 12.egyedül járt itt
Nagyon jól éreztem magam. A dolgozók kedvesek, és szolgálatkészek. Az apartman tisztaságára rendkívül odafigyelnek. Nagyon jól éreztem magam. Az ingyenes fürdőbelépő is hozzájárul ahhoz, hogy legközelebb hosszabb ideig maradok. A élelmiszer vásárlása közel van, választék nagy, és mindenki nagyon kedves. 5/4éjszaka
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Medence/kert
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
A belső szobában kicsit kevés a levegő, de ezzel együtt szerintem ez a hely így jó ahogy van. Mindenhez nagyon közel a központban helyezkedik el, ám így is viszonylag csendes. Jól lehet itt pihenni. Ha valaki strandolni, megismerni az alföld ezen részét vagy ha csak egyszerűen pihenni szeretne, úgy gondolom, hogy ideális helyszín lehet bárki számára.
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - BelsőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - KörnyékSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Belső
2013. március 6.a párjával járt itt
Az apartman belső elosztása és felszereltsége tökéletes.
Sajnos porcica akadt gazdagon, a teafőző belül penészes volt, a fürdőben nem világított a mosdó fölötti lámpa, illetve 1 db WC papír tekercs volt csak.
Ezzel együtt elégedettek voltunk a párommal!
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő a térképen
5465 CserkeszőlőFürdő utca 30.
• szauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)