Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Solaris Apartman & Resort CserkeszőlőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Solaris Apartman & Resort CserkeszőlőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő bemutatkozása

A Solaris Apartman & Resort Magyarország legdinamikusabban fejlődő üdülőfalujában, Cserkeszőlőn, a Gyógy-és strandfürdővel szemben helyezkedik el.

A Solaris Apartman & Resort legnépszerűbb csomagjai

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással (1 éjtől)
Napi árak önellátással (1 éjtől)
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Páratlan pihenés Cserkeszőlőn (min. 2 éj)
Páratlan pihenés Cserkeszőlőn
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2019. március 11.a párjával járt itt
Korábban már többször jártunk itt,és mivel mindent megkaptunk amit ígértek mindig,ezért választottuk ajándékképpen magunknak. Igazi pihenésben és kényelemben volt részünk az itt eltöltött időben. A fürdőzések közötti pihenőt kényelmesen tudtuk eltölteni a fürdőben az emeleti nyugágyas területen.
Kiváló 2019. január 22.gyerekekkel járt itt
Rendkívül szép, kényelmes, tiszta, felszerelt apartman, először jártunk itt, de biztosan vissza fogunk menni. Kedves és segítőkész a személyzet, az étterem szemben van a szállóval, de ez nem okozott problémát, hiszen onnan közvetlen átjárás van a termálfürdőbe. Amennyiben nem akarunk átmenni, a fürdőszobában egy külön csapon termálvizet engedhetünk a kádba.
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2018. november 12.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, hogy a fürdő közel van és sokféle étterem közül lehet választani, amelyek egy rövid sétával elérhetőek. A személyzet kedves volt és mosolygós. Az apartman tiszta volt és kényelmes. Kellemes három napot töltöttünk itt!
2018. november 4.a párjával járt itt
Párszor már jártunk a Solarisban, idén ősszel ismét visszatértünk. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, tiszta szobák, kedves személyzet, jól megközelíthető, közel a fürdő, de a leszerződött étterme nyomdafestéket nem tűrő. Újramelegített, langyos, nem friss ételek. A reggeli még úgy ahogy tűrhető, de a félpanzió másik része garantált gyomorrontás.
Egy ilyen jó apartmannak el kellene gondolkozni az étterem váltáson.
Kiváló 2018. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Először jártunk Cserkeszőlőn. Nagyon jól döntöttünk, hogy őket választottuk. A szállás tényleg modern, jól felszerelt, igényesen kialakított. Két kis gyerekkel, minden igényt kielégítő. A recepciósok kedvesek, segítőkészek. A félpanziós ellátásról sajnos az előttem szólóknak igazat kell, hogy adjak.
Kiváló 2018. április 22.a párjával járt itt
Évek óta járunk ide nyáron 1-1- hétre, illetve ünnepeken is meglátogatjuk a helyet. Ár/érték arányban nagyon jó, a többi szállodához viszonyítva. Csend van, kényelmesek a szobák, nagyon jó, hogy a fürdő közvetlen szemben van, így bármikor át lehet "ugrani".
Az étterem lehetne egy kicsit változatosabb, illetve a személyzet sem mindig a legkedvesebb.
Átlagos 2018. április 12.a párjával járt itt
Alapjáraton a szálloda tiszta , szép és rendezett, a franciaágy baromira recsegett, fordulni nem lehetett benne! ! A recepciós hölgyek kedvesek voltak, információkészek! a reggeli valami iszonyúan szegényes, az asztalon alig lehetett férni és kiönteni akármit is a pohárba, rövid idő alatt lehetett csak reggelizni, mert 9 körül semmi se volt!
Kiváló 2018. március 21.gyerekekkel járt itt
4napos hétvégére érkeztünk márciusban. Szülők is itt szálltak meg,szerettünk volna minél közelebbi szobát kapni hozzájuk,de mielőtt kérhettük volna már fel is ajánlották a foglaláskor. Személyzet kedves segitőkész,pòtágy kihuzásakor pici takaritási hiányt találtunk,de semmi extrát. Strand pár lépés,nyáron biztos jobb.
Kiváló 2018. február 26.a párjával járt itt
Nagyon örültem hogy a Solaris Apartmant választottam a hétvégi kikapcsolódásra.Nagyon megvoltam elégedve a személyzet segítőkészségével.Mindenben nagyon udvariasak voltak.
2017. november 11.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk az apartmanban 2 kisgyerekkel. Tiszta és tágas (bár a poharak koszosan maradtak ott az előző lakóktól és a mikro is hagyott némi kívánnivalót maga után), otthonos, kényelmesen elfértünk. A fürdő nagyon közel van, még így hűvös (nappali 10 fok) időben is át tudtunk menni köntösben.
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő a térképen
5465 CserkeszőlőFürdő utca 30.
• szauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)