Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

2014. május 3.a párjával járt itt
Április elején töltöttünk 2 éjszakát ebben a szállodában. Megvoltunk elégedve a kiszolgálással,tiszta egyszerű szép szoba várt minket. A kaja finom volt,kedvesek voltak velünk,a pincér nagyon kedves és segítőkész volt! A szauna is kiváló,a benti medence picit hideg volt :(
A parkolásért nem tetszett ,hogy fizetni kelet :( Összességében egy jó kis hétvégét töltöttünk el a férjemmel a Hotel Superior Hévízben!
2014. január 22.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, kellemes volt a környezet, nagyon finomak voltak az ételek, italok. Igazán figyelmes a személyzet, flexibilisek voltak, ételallergiám sem okozott problémát nekik. Kocsival érdemesebb látogatni, elég messze van minden gyalog, de szép a környék, úgyhogy kirándulni is érdemes.
2014. január 22.a párjával járt itt
Mi is kicsit félve érkeztünk meg a Hotelbe,miután annyi negatív kritikát olvastunk itt. Szerencsére, a megérkezésünk pillanatától kezdve, minden nagyon jól alakult! A kilátás csodaszép, a Hotel családias hangulatú. Az étterem,a szobák és a fürdő is tiszta és igényesen berendezett.
2014. január 21.a párjával járt itt
Párommal látogattuk meg a hotelt. Korábban nem nézegettük az internetes fórumokon írt kritikákat, így előítélet nélkül érkeztünk, de nem is csalódtunk. A hotel szép, a szoba amelyben voltunk teljesen tiszta volt, a fűtés rendben működött. A kilátás pazar volt. A wellness részlegre se lehetett panaszunk. Kicsi de igényes volt.
2014. január 20.a párjával járt itt
A sok negatív hozzászólás/értékelés ellenére csak jó tapasztalataink voltak a hétvége során. A személyzet nagyon segítőkész és kedves volt, a kiszolgálásra sem lehetett panaszunk. Az ételek nagyon finomak voltak,és a tálalás is ízléses volt, a pincér készségesen szolgált fel minden fogásból ráadást, kérés esetén.
2013. szeptember 16.a párjával járt itt
A párommal, 3 nap 2 éjjelt voltunk kuponnal. Az ár érték arány szerintem rendben volt. Minden zökkenőmentesen és simán zajlott. A személyzet kedves és szolgálat kész. A szoba is tiszta volt. Jól éreztük magunkat! A kupon áráért nem vártunk csodát de amit kaptunk érte az megfelelő volt. Gyorsan eltelt az idő, csak jó élményekkel távoztunk a helyszínről.
2013. április 23.a párjával járt itt
Csodálatos környéken van, nagyon szépen felújítva. A felszolgált ételek ízletesek voltak, a személyzet szolgálatkész. Ami nem tetszett az az, hogy a szállodai részről a wellness részre a kerten keresztül lehet eljutni, ami télen meglehetős macerával+a megfázás esélyével jár.
2013. április 23.a párjával járt itt
A személyzet segítőkész. Adott lehetőségekből igyekeznek kihozni a legtöbbet. Az ellátás kiváló. Az ételek finomak. Helyi bort kínálnak minden étkezés mellé.
A wellness részleg kicsit szegényes, de azt rendben tartják és teljesen alkalmas pihenésre.
A tisztaság első osztályú, panasz nem lehet rájuk. Néhány apróságot leszámítva kimondottan ajánlott.
Kiváló 2023. augusztus 22.barátokkal járt itt
Imádjuk a zalai táj varázsátSzuper wellness részleg finom étrlek kellemes pezsgős esték kedves személyzet
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 12.családjával járt itt
A sok negatív megjegyzések után örömmel láttuk,hogy egy szép környezetben szép modern szálloda és étterem fogadott. Az ételek mennyisége és minősége kiváló volt. A hotel jakuzzija és a medencéje
tiszta kellemes volt. A szobák mindegyike teraszos.
Mivel nagyon jó időt fogtunk ki,igy meglátogattuk a közeli Kehidakustyáni fürdőt. Hazafelé még egy Hévizi séta is belefért.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - WellnessHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Külső képHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Külső képHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Környék