Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

2017. május 20.a párjával járt itt
Nagyon szép környezet! A konyha szuper, Lajos segített a gluténmentes étkezésben. A jacuzzi működését javaslom átprogramozni, mert most akkor is működik mikor senki nincs, amikor sokan vannak akkor meg nem elégszer működik! Egy nyomógomb kellene amivel el lehet indítani! Csak két nap tudtuk használni, mivel 10. ó-kor indul.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Medence/kert
2017. április 17.a párjával járt itt
Közvetlenül 1-2 km-re van a Hotel Hévíztől, Cserszegtomajon. Családi szobában voltunk férjemmel. Minden kifogástalan volt, egyetlen dolog a hajszárító hiánya (csak a recepción van). Igaz ez nem is előírás a besorolás szerint. A konyha viszont nagyon rendben van. A FŐÉTELEK KIFOGÁSTALANOK voltak, a desszertek szépen néztek ki, de az ízvilággal voltak gondjaink.
2017. február 2.a párjával járt itt
Kupon akcióban vásároltam a párom szülinapja alkalmával ezt a lehetőséget. A kupon vásárlásakor nagyon jó akciós árnak tűnt a megállapított összeg a többi ajánlathoz képest. Később jöttem rá, hogy a plusz járulékos költségek, mint időszaki felár, parkolási díj stb. kifizetése után már semmivel sem jobb az ára, mint a többi kínálat.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. július 26.a párjával járt itt
Július elején voltunk itt. Az itteni bejegyzések alapján nem sok jót reméltünk, de ajándékba kaptuk a kupont, hát mentünk. A regisztrációs díj rendezve volt, a parkolási díjjal - ami azért nem teljesen egyedi dolog -, tisztában voltam, és bár szokatlan, de az sem zavart, hogy előre kellett kifizetni a superior felárral együtt.
2016. május 8.barátokkal járt itt
A főút mellett található az épület, gyönyörű kerttel, tóval és kilátással. A kislányommal voltam itt és egy barátnőmmel. A superior szobában
a fürdőszoba ajtaján egyedi megoldású szellőző volt, egy 3-5 cm átmérőjű lyuk! Ettől és a zörgő hűtőtől eltekintve szuper volt a kiruccanásunk, a hátsó udvari sport részleg és a belső medence is kiváló!
2016. május 6.kollégákkal járt itt
Látogatásunk a cserszegtomaji Hévíz Resort & Spa-ba meglehetősen spontán volt. Barátnőmmel egy pénteki napon munka közben nagy egyetértés volt köztünk, amikor szóba jött, hogy milyen nehéz hét van a hátunk mögött. „Rajtam most csak egy fürdő, és masszázs segítene” – mondtam, és elkezdtünk viccelődni vele, hogy munka után indulunk wellnesselni.
2016. május 5.a párjával járt itt
Tavaly decemberben döntöttünk úgy párommal, hogy karácsony előtt meglepjük magunkat egy kis pihenéssel! Mi egy 3 nap/2 éjszaka ajánlatot találtunk ennél a szállásnál ami félpanziós ellátást tartalmazott. Megnéztük, és le is foglaltuk. Nagy várokozás előzte meg ottlétünket. Mivel még nincs személyautónk , így tömegközlekedéssel kellett mennünk.
2015. május 14.a párjával járt itt
Május elején voltunk itt a párommal -szintén egy kuponos csábításnak engedve. Az valóban meglepő volt, hogy nem Hévízen van, de minket igazából nem zavart. Pihenni mentünk, nem bulizni. A hotel környezete nagyon szépen gondozott, parkosított. A szoba is kellemes volt - földszinten voltunk. Az ételek finomak voltak és frissek.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat
2015. március 13.a párjával járt itt
A szüleimtől kaptam karácsonyra egy all inclusive kupont ebbe a hotelbe. Megmondom őszintén rettegve indultunk útnak, miután elolvastuk az értékeléseket. . . Felkészültem a legrosszabra: Éhen fogok halni, ha előbb nem visz el a szomjúság, vagy nem esznek meg éjjel a csótányok a lepukkant szobában. . .
2014. július 24.a párjával járt itt
Tegnap jöttünk haza a férjemmel voltunk, két éjszakát töltöttünk el. A szálloda nagyon tiszta, kellemes környezetű. Személyzet rendkívül segítőkész, barátságos, kedves. Az étkezés változatos, mennyisége kielégítő. Mindenkinek ajánlom, aki csendes ,nyugodt pihenésre vágyik. Mi összességében jól éreztük magunkat.