Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Kiváló 2015. november 11.barátokkal járt itt
2015. júniusában voltunk a párommal először, majd baráti társasággal szeptemberben másodszor. Mindkét alkalommal jól éreztük magunkat. Sokan lehúzták ezt a helyet, de nekünk tetszett. A személyzet figyelmes és udvarias volt, még a születésnapomról is megemlékeztek! Az ételek mennyisége és minősége kifogástalan.
Kiváló 2015. június 18.a párjával járt itt
Kicsit félve indultunk útnak párommal június közepén, miután rengeteg negatív kritikát olvastam. Az anyagi részével megbékéltünk, ebben a parkolást sokalltuk csak, illetve az érkezéskor majdhogynem ránk erőszakolt privát jacuzzis kupont, ami ugye 1500 ft, aminek ha lefoglalod az időpontját, ha mész ha nem, fizetni kell.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2015. március 25.a párjával járt itt
2015 március 21-22-23-án voltunk a Hévíz Resort & Spa-ban a párommal. A szálláshely és a környéke is nagyon szép és hangulatos, közel van Hévíz és Keszthely, ahol ezer a látnivaló. A kiszolgáló személyzet munkája kifogástalan: körültekintőek, udvariasak,kedvesek, figyelmesek. . . A szakács nagyon tudja a dolgát és az adagok is kiadósak.
Kiváló 2014. november 30.a párjával járt itt
Elolvastam az eddigi -sajnos igen nagy számban- negatív kritikákat. Én a férjemmel töltöttem el a szállodában 3 napot, (2014. november 28, 29, 30. ) A recepción egy kedves, udvarias fiatalember, Sándor állt mindenben a szolgálatunkra-aki egyébként a 3 ott töltött nap alatt folyamatosan leste a vendégek kívánságait.
Kiváló 2014. április 1.a párjával járt itt
Nagyon tetszett,mert az üdülőben bármilyen szórakozást szerettem volna kipróbálni,mindegyiket sikerült. a személyzet nagyon figyelmes és kedves vot,sőt még az ellátás is nagyon jó volt,lehetett inni egésznap kávét,bort,teát,ásványvizet ki mit szeretett,és háromszori étkezés,és nem kellett sokat várni a kiszolgálásra,és az étteremből a panoráma is gyönyörű volt.
Kiváló 2014. január 12.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon udvarias,segítőkész. A hotel egész területe tiszta. Az ételek nagyon finomak voltak,bőséges választék volt. A hotel wellness részén hiányoltuk,hogy a szaunában nem működött a vészjelző. Sok vendég volt,így a wellness részleg kissé kicsinek bizonyult. Szilveszterkor voltunk,sajnos a zenész hibájából a fergeteges buli elmaradt.
Kiváló 2014. január 5.a párjával járt itt
2014 január elején jártunk itt a párommal. Nagyon sok negatív véleményt olvastunk indulás előtt a szállásról, ami miatt ódzkodva indultunk útnak, vajon mi várhat ránk? A többi vendégtársunk is ugyanilyen érzésekkel érkezett. Ezekből mi (és állíthatom a többiek is) igazán semmit nem tapasztaltunk, SŐT ! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2013. április 30.a párjával járt itt
2013. április 2-án érkeztünk, hát igazi tél fogadott bennünket. Nyaralás volt a célunk, de csak igazi pihenés lett belőle. Hó esett szél fújt. Az étteremben igazi meleg fogadtatás . Úgy a kajával, mint a személyzet kedvességével. A szoba igazán kellemes érzést nyújtott. Az 5 szoba volt a miénk. Minden szép és jó volt.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - WellnessHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Wellness