Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Szörnyű 2013. szeptember 25.gyerekekkel járt itt
Egyáltalán nem is értem mit várnak el, hogy visszatérjen az ember vagy ajánlja bárkinek is! ? Még az ellenségeimnek sem ajánlanám annyira borzalmas egy hely! Augusztus elején töltöttünk el 3 nap 2 éjszakát itt, mivel 10 hónapos kisgyerekkel érkeztünk, akinek kialakult napirendje van ezért kértük, hogy korábban foglalhassuk el a szobát.
Szörnyű 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Kedvesem hívta fel nemrég a figyelmem egy Kupon világ által kínált pihenési lehetőségre, miszerint 30 000 forintért az ember a párjával kettesben két éjszakát, és három napot tölthet el all inclusive körülmények között egy wellness szállodában. Azt gondoltam ez még a Budapest-Cserszegtomaj-Budapest útiköltséget beleszámítva sem egy indokolatlan befektetés, így megegyeztünk, hogy belevágunk.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - EgyébHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Egyéb
Szörnyű 2013. augusztus 13.a párjával járt itt
A 2 éjszakás wellnes szállást a páromtól kaptam ajándékba a kuponos rendszeren keresztül. Sajnos az apró betűs részeket nem olvasta el jóhiszeműen, így csak később derült fény néhány kínos részletre. A szállodának semmi köze sincs Hévízhez, ugyanis Cserszegtomaj szélén van.
Gyenge 2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Felújítottnak van hirdetve, de minden lerakott betonkocka mozog, még az emeleti teraszon is. Van ugyan benti medence, de linóleummal van beborítva, ugyanis az alatt is billegnek a csempék, vagyis nem tudom mik, de ilyet még nem láttam. Kissé veszélyes hely olyannak, aki nem készül rá, hogy eleshet bármikor.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Környék
Gyenge 2018. február 17.a párjával járt itt
Nyugdíjas házaspár vagyunk, szeretünk néha kimozdulni, új helyeket felfedezni, régi kedveltekre visszajárni, nyugodtan nézelődni, pihenni. Nincsenek túl nagy igényeink: tisztaság, kedvesség, korrektség - nagyjából ennyi. De, ha valahol azt érzem, hogy be akarnak csapni, - azt nehezen viselem, nem érzem jól magam tőle.
Gyenge 2016. január 8.a párjával járt itt
Előre szólok, nem lesz rövid, de annyira hosszú sem, hogy elolvashatatlan, nem regényt akartam írni, de a tisztán látás miatt ennyi kellett. Szállás: direkt előre felhívtam a "szállodát", beszéltem a diszpécserrel, aki közölte velem, hogy biztosan (! ) francia ágyak vannak a superior szobákban, NEM összetolt ágyak.
Gyenge 2015. augusztus 15.a párjával járt itt
Barátom kapta a szülinapjára ezt a bónuszt, mi pedig nagyon örültünk neki, hogy elmegyünk mert a képek nagyon szépek voltak. Aztán jött az email, hogy mennyi mindenért kell még pluszban fizetni. . . szerencsétlen anyuka fizethette tovább az összegeket ha már ajándékba szánta alapból lerakott 28.
Gyenge 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Hol is kezdjem. Pici pontokba szedném a gondolataim a helyről. Pozitívum: Felszolgáló fiatalember nagyon kedves, segítőkész és érti azt amit csinál. A megérkezést követően körbevezettek minket a hotel főbb részein. 3*-os szállodától elfogadható méretű wellness. És úgy nagyjából ennyi is lenne a pozitívum. . .
Gyenge 2014. szeptember 1.a párjával járt itt
Nem akarok olyat írni amit már előttem leírtak, nekünk is negatív élményünk volt, a többiek által tapasztaltakat mi is átéltük.
Soha senkinek nem ajánlanám. A tulaj egy modortalan, arrogáns ember aki lesi minden pillanatban, hogy ki mit csinál.
A pincéren kívül a személyzet teljesen alkalmatlan a vendéglátós feladatra, az idegenforgalom szégyene a hely.
Nagyon gáz hely:(
Gyenge 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
Azt hittük, hogy az összes negatív kritikát elolvasva mi már felkészülten érkezünk a hotelbe. Azt nem kalkuláltuk bele, igen kevés csak olvasni, érezni is kell! P. l. a szörnyű, kávénak még a színe alapján se nevezhető folyadékot. Az biztos, nem ettől megy fel a pihenni vágyó vérnyomása. A többi italt sem lehet annak nevezni aminek ki volt írva.