Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

Ensana Thermal Sárvár

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Gyenge 2014. július 26.családjával járt itt
Tiszta hotelszobank volt, viszont mindig tv 7 csatornával. :(
A felszolgalo jofej, viszont a kínálat nem uti meg a superior színvonalat. Reggeoihez osszes zoldseg a paradicsom, tobbi luxus. Azert felfedeztem nemi kaja recycling :)))) jelet is. . . . Deli maradekbol este leves. Kave es uditok borzalom, borokhoz nem értek, de azok sem lehettek jobbak.
Gyenge 2013. december 31.a párjával járt itt
Ez a második akciós utunk nem sikerült olyan jól. Csak a foglaláskor derült ki,hogy nem Hévízre megyünk,hanem Cserszegtomajra. Mível a busz közlekedés nem a leg jobb oda ,autóval kellett mennünk ami megdrágitotta a dolgot. Annyi elönye volt,hogy bejártuk a környéket. A szálloda vezetője nem egy vendégbarát illető/persze lehet,hogy csak azért mert"akciósok" voltunk. /Minden esetre többet nem megyünk! !
Gyenge 2013. november 5.a párjával járt itt
Nem mondom, hogy szörnyű volt, de igazán nem volt messze a szörnyűtől! Soha többé nem mennék vissza!
A szaunát nem akarták befűteni, mert akkor csak épp mi kértük volna! Semmit nem lehetett használni a nagy hatalmas welness hotelben! az étterem és a szállás elviselhető lett volna ezért az árért! de összességében én azért nem ajánlanám!
Gyenge 2013. október 7.a párjával járt itt
A hotel szerintem csak a kuponoldalon kínált csábításnak köszönhetően van tele. Viszont amit ott ajánlanak korántsem felel meg a valóságnak. Valóban nagyon csábítóan hangzik az all inclusive, és ennek ahogy sokan, mi is bedőltünk. De higgyétek el jobban jártok egy szinvonalas félpanzióval! Már az felháborító, hogy külön kell fizetni a parkolásért.
Gyenge 2013. október 7.a párjával járt itt
Mi a párommal tavaly decemberben voltunk a Hotel Superiorban. Nekem sincsenek olyan jó emlékeim. A személyzet kedves volt, a szoba is elég szép és tiszta. Viszont a kuponban feltüntetett terasz nem olyan volt, mint ahogy elképzeltem. Inkább csak egy folyosóféle a szobák előtt. Számomra az volt katasztrófa, hogy a wellness részleg külön van a szobáktól.
Gyenge 2013. május 3.a párjával járt itt
Tavaly novemberben voltunk, 3 napot töltöttünk a szallodaban, inkabb panzionak neveznem, az elsö este a vacsora nagyon gyenge volt, valami gulyaslevesfelenek hivtak, de alig volt benne hus es krumpli, inkabb csak üres le volt, amitöl kesöbb a közerzetünk olyan rossz lett mindkettönknek a ferjemmel.
Gyenge 2013. április 23. járt itt
Hát mivel is kezdjem. inkább apartmannak megfelelő jelzést használnék. Az ételek kritikán aluliak voltak! ! ! Megérkezés estélyén a vacsora krumpli gulyás helyett vízben főtt krumpli,palacsinta parti helyett két feketére égett valami volt. Reggelire az előző estéről megmaradt krumplit belesütötték a rántottába.
Gyenge 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
A meghirdetett szolgáltatások nem feleltek meg a ténylegesnek. A medencék kicsik és hidegek,4 db pihenőágy volt a pihenésre. Az étterem tölti be a recepciótól kezdve mindent. Az ételekkel talán minőségileg nem is volt annyira probléma, mint a választékkal. A gyerek nem kapott külön még egy üres tányért sem, csak kérésre, ételt pedig a sajátunkból adtunk Neki.
A többit nem is írom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 11.családjával járt itt
Vegyes benyomások. Szép, tágas szoba, kényelmes fekhely, laptévé--kár , hogy mindezt a pozitívumot teljesen lerontotta a minimális, vaksi világítás. Képtelenség volt olvasni este, talán 25-ös égők lehettek a szobában. A reggeli választéka jó, kivéve a felvizezett italokat, s híg kávét.
Átlagos 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Augusztus 31 től voltunk 4 fővel sajnos ezért az árért jobbat lehetett volna kérni, de mivel ezt csak később vagyis ott tudtuk meg, hogy még fizetni kell 28. ooo Ft a két kuponér amit előre fizettem 55800 Ft előre utaltam, a 8ooo Ft os ajándék kuponokat nem hiszem hogy valaki felhasználta.