Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj

2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj vélemények

Átlagos 2016. május 13.a párjával járt itt
Történt,hogy pár héttel ezelőtt szörfözgettem egy közösségi oldalon és megakadt a szemem egy hirdetésen. 17900 Ft-ért 3 nap 2 főnek éjszakára félpanzióval allinclusive italfogyasztással CSAK ezen a hétvégén. Gyorsan-gyorsan katt ide-katt oda és már tudtuk,hogy szombat reggel kezdődik a pihenés! ! ! !
Átlagos 2015. november 10.családjával járt itt
Elég sokan írtak, és sokszor elmarasztalót a helyről. Nehéz megszabadulni a szubjektivitástól, amit a megérkezés utáni csalódás vált ki az emberből. Mivel én már másodszor (igen! ) látogattam el ide, az (igen találóan! ) „apróbetűs” csalódásokra fel voltam készülve.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Medence/kertHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - VendéglátásHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Külső képHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - SzobákHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - BelsőHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - SzobákHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - VendéglátásHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - EgyébHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Külső képHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Medence/kertHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Belső
Átlagos 2014. április 13.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk a szállodában. Kicsit nagyobb szállásra és wellnessre gondoltam a fényképek és a leírás alapján. De fáradságűző hétvégének tökéletes volt. A személyzet kedves és mosolygós volt. Mondjuk a parkolásért szerintem nem kellene pénzt kérniük, de ez van/volt.
Átlagos 2014. március 26.barátokkal járt itt
Elolvastam pár hozzászólást, de úgy gondolom, hogy többek között a Csabeszka értékelése teljes mértékben megfelel a valóságnak. Mi négyen voltunk ott, pár órája érkeztünk haza. Kupon világ által jutottunk a "kecsegtető" kikapcsolódási lehetőséghez.
Átlagos 2014. február 20.a párjával járt itt
Jó kiszolgálás, csak kicsi a választék. Az all inkluziv lehetőség a csekély felárért viszont pozitívum. Mi 2 éjszakát töltöttün ott összesen 28. 000,-Ft-ért allink. ellátással. Főleg a tavaszi és az őszi időszakban választanám ezt hotelt még egyszer. Az ételek választéka lehetne jobb és több is.
Átlagos 2014. február 7.a párjával járt itt
2014. február elején töltöttünk itt 2 éjszakát. A szoba tiszta, könnyen megközelíthető volt. Nem voltak nagy elvárásaink a hellyel szemben, nyugodt helyen szerettünk volna eltölteni pár napot. Ez sikerült. A wellness részt 10 órától 19 óráig használhattuk, nem küldtek ki bennünket, sőt. . .
Átlagos 2013. április 28.gyerekekkel járt itt
A szobák átlagosak,de tiszták. A medencék hidegek, gyerekeknek nem jó egyik sem. Az ételek jók voltak. A személyzet közül egy fiatal srác nagyon figyelmes és segítőkész volt, a többiek csak úgy ott voltak. Lovagolni sétálni, kirándulni lehet a közelben, ezzel együtt nem volt rossz. Csak alvásra és evésre alkalmas, az ott tartózkodás nem túl élménydús.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Medence/kert
2017. október 18.a párjával járt itt
Pozitív: Parkolás megoldott, teljesen rendben van, wifi is erős. Tiszta szoba, kulturált, kellemes környezet, nagyon szép kert medencével. Segítőkész személyzet, gyors be- és ki jelentkezés, kielégítő tájékoztatás, bő választék wellness programokban. Medence, szauna kellemes, float spa fantasztikus!
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Medence/kertHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - KörnyékHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - WellnessHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - WellnessHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 29.családjával járt itt
Számomra összességében jó volt, mert messziről utaztam ide(5 átszállással)és a csábítást a HÉVÍZ szó jelentette. (igaz ez különálló település,kicsit körülményes volt tömegközlekedéssel a híres tavat megközelíteni,csak a személyautóval érkezőknek tudnám ajánlani). Az ellátással elégedett voltam.
Hévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Külső képHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj - Környék
2017. augusztus 4.családjával járt itt
A recepciót nehezen lehet elérni telefonon, viszont ha végre sikerül, akkor kedvesen segítenek mindenben. 3 nap/ 2 éjszakát töltöttünk itt. Földszinti szobánk volt, amivel nem teljesen voltunk megelégedve, képek alapján jobbat vártunk és hiányosságok is voltak.