Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 214 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 734 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Az étterem berendezése nagyon tetszett. A kiszolgálás remek volt, a pincér kedves és figyelmes volt végig. Az ételek magas színvonalúak, szép tálalás, finom ízek. Ajánlom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Nagyon hangulatos hely, a kiszolgálás és az ételek is kifogástalanok! Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a helyet, ha Debrecenben jár!

Értékelt: 2018. október 20.
Udvarias és gyors kiszolgálás. Kiváló ételek kedvező áron. Csülköt és oldalast kóstoltam, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. október 20.
Finom étel, kellemes hangulat, jó kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mind az ételek állaga, mind a minősége kiváló.

Értékelt: 2018. október 20.
Fantastikus hely, az ebédünk isteni volt. A fogásokkal nem akadt semmiféle prombléma. A kiszolgálás villámgyorsan zajlott.

Értékelt: 2018. október 20.
Fantasztikus, ízletes ételek. Barátságos, szakmailag helytálló kiszolgálás. A hely aurája önmagában is bevonzza az erre járót.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Nagyon finom volt a Csokonai leves. Legközelebb mást is megkostolunk. Kedves volt a kiszolgálás is. Köszönjük szépen!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Nagyon jó kis hely, mindenkinek ajánlom, pároknak legfőképp. Az adagokkal vigyázzatok, nem kímélnek! :)

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
A családban sok szülinapot tartunk itt. Nagyon szeretjük a helyet, az ételeket, a hangulatot. Az új design nagyon szép!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Igényesen felújított Modern és egyben “régies” belső tér, kellemes színhasználattal.Kitűnő ételek, profi és kedves kiszolgálás. Csak ajánlani tudjuk!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 6.250,- Ft/fő/éj között: választott ellátással
2020.06.12. - 2020.12.30.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Járja Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 9.323 - 14.384,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2021.12.20.
Skorpió Lak
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Kastély Panzió
4 nap/3 éjszaka 4.250 - 4.550,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2021.01.31.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és napozóterasz használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.07. - 2020.12.29.
Betty Apartman
5 nap/4 éjszaka 21.475,- Ft/család/éj ártól: önellátással, ital és sütemény bekészítéssel, 2 db fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.04.
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Hotel Négy Évszak
4 nap/3 éjszaka 25.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor pezsgőbekészítéssel, szilveszteri vacsorával, tombolasorsolással és zenés esti fellépőkkel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Miki Apartmanok & Vendégházak
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Négy Évszak Debrecen
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX