Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Sosem csalódtunk még ebben a helyben. Az ételek minősége, mennyisége és a tálalás is kiváló. A személyzet is nagyon kedves és segítőkész.

Értékelt: 2018. augusztus 5.
Remek ételek, tökéletes kiszolgálás, egy jó ebédhez vagy vacsorához csak ez az étterem jöhet szóba! Imádjuk

Értékelt: 2018. augusztus 5.
Nagyon hangulatos, klimatizált helység. Izlésesen tálalt ételek és italok magas minőségben.

Értékelt: 2018. augusztus 5.
Debreceniek vagyunk és időnként ellatogatunk ebbe az étterembe. Soha sem okozott csalódást. Az ételek finomak, a környezet hangulatos és a kiszolgálás udvarias. Szerintünk itt készítik a legjobb tatár beefsteak-et.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
A kedvenc éttermünk Debrecenben, amikor valami jeles alkalmat szeretnénk emlékezetessé tenni mindig ide jövünk. Az ételek rendkívül finomak a kiszolgálás gyors és mintaszerű, az alkalmazottak kedvesek és segítőkészek, a házi szörpök szél és kedvenceim. Rengeteg ismerősömnek ajánlottam már a helyet és a jövőben is boldogan ajánlom majd bárkinek.!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
Tiszta, rendes, a konyha kiváló, bár nekem a régi berendezés jobban tetszett. Bár lehet, ez már a korom miatt van... :-)

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Finom kaja bőséges. GYors kiszolgàlàs. Jó a hangulata a helyek meghitt és modern. Az etlapon mindenki talál magànak valót

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 26.
Figyelmes és barátságos pincérek,kiváló ételek,jó hangulat.
A tatár beefsteak,a rántott csirkemell csíkok és a Csokonai leves fenomenális!Finom limonádék!
Évtizedek óta jellemző magas színvonal. Hangulatos terasz.
Ajánlom azoknak akik mindenből szeretik a jót!Aki Debrecenben jár feltétlenül próbálja ki az éttermet!
Mi hamarosan újra jövünk!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Teljesen meg vagyok elégedve mindenkinek ajálom ezt a remek hejet nagyon szép és hangulatos kis éterem

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Nagyon szuper, hangulatos kiszolgalas.
Gyors szemelyzet, finom etelek, hangulatos helyseg

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Garden Vendégház
2019.05.01. - 2019.09.30.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 19.933,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.01.
Kastély Panzió II.
3 nap/2 éjszaka 8.025,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
2018.10.16. - 2018.12.20.
Média Panzió és Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 3.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Liliom Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.333 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Márvány Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.663,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri vacsorával és műsorral, téli programokkal
2018.12.28. - 2019.01.01.
Hotel Pávai
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal
2018.12.28. - 2019.01.03.
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2019.12.22.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
Napi árak, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.12.10. - 2018.12.28.
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.22.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Debrecen
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX