Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 728 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Évente itt ünnepeljük évfordulónkat, és ez a jövőben is így lesz. Finom ételek, meghitt hangulat és kedves kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Amikor csak tehetjük, ellátogatunk ide, mert eddig ebben az étteremben ettem a legfinomabb ételeket! Habár Miskolc nincs közel, megéri az utazás! A kiszolgálás nagyon kedves, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki értékeli az igényesen elkészített, mégsem horribilis árú ételeket!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiatalos, fancy étterem, bőséges étel választékkal, amik nem mellesleg isteni finomak.
A felszolgálás udvarias és professzionális.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias kiszolgálás.
Finom limonádé és vacsi.
Szép kultúrált környezet.
Ajánlom mindenkinek aki erre jár

Értékelt: 2018. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata, kialakítása magával ragadó, a kiszolgálás udvarias, kedves. Az ételek nagyon finomak, az pedig külön dícséretes, hogy ilyenkor, ősz végén is vannak limonádé különlegességek. Nem először voltunk itt és nem is utoljára. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom volt a főétel és a desszert is. Kellemes hangulat, udvarias kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
nagyon finom étel es kedves kiszolgalas! máskor is szivesen visszajövünk! nagyon kedvesek a kiszolgalok

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tradicionális hely. A pincérek a vendégekért vannak. Az étel ízletes és friss. A hely Debrecen belvárosában, remek helyen van.

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon igenyes szep hely, finom etelek es deszertek.
Kellemes hangulat, elozene. Nagyon ajanlom mindenkinek!

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulat, figyelmes kiszolgálás és remek ételek. Negyed évszázada törzsvendégei vagyunk, leszünk.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
4 nap/3 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan termálfürdő, szauna és strandmedence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.11. - 2020.08.31.
Kristály Hotel
3-7 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.31.
Anna Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.10. - 2021.07.09.
Attila Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, páros kezeléssel, páros lovaglással és hintózással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Kastély Panzió
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, futótérképpel és asztalitenisz használattal, internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.31.
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással
2020.10.20. - 2020.11.02.
Miki Apartmanok & Vendégházak
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Divinus Debrecen
Hűsítő pillanatok (min. 2 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX