Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Ajánlom mindenkinek! Minden tekintetben kifogástalan! Nagyon Udvariasak a pincérek és finomak az ételek.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Kedves, rugalmas pincérek, kiváló ételek. Ár érték arányban kiváló. Voltunk már többször is, ezután is szívesen fogunk idejonni. Mindenkinek ajánlom.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
A párommal nagyon finomat vacsoráztunk itt. :) Kiváló hely :* voltunk már itt klór is megfelelő volt a kiszolgálás és most is :)

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Tökéletes finom csendes meghitt örömteli!
Kitűnő ételek jó felszolgálás fújom italok
Jó borok:)

Értékelt: 2018. október 21.
Szuper hely, nagyon hangulatos es nagyon finomak az etelek! A kiszolgalas pedig kifogastalan! Ajanlom masoknak is hogy probaljak ki!

Értékelt: 2018. október 21.
Az étterem berendezése nagyon tetszett. A kiszolgálás remek volt, a pincér kedves és figyelmes volt végig. Az ételek magas színvonalúak, szép tálalás, finom ízek. Ajánlom mindenkinek.

Értékelt: 2018. október 21.
Nagyon hangulatos hely, a kiszolgálás és az ételek is kifogástalanok! Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a helyet, ha Debrecenben jár!

Értékelt: 2018. október 20.
Udvarias és gyors kiszolgálás. Kiváló ételek kedvező áron. Csülköt és oldalast kóstoltam, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. október 20.
Finom étel, kellemes hangulat, jó kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mind az ételek állaga, mind a minősége kiváló.

Értékelt: 2018. október 20.
Fantastikus hely, az ebédünk isteni volt. A fogásokkal nem akadt semmiféle prombléma. A kiszolgálás villámgyorsan zajlott.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Kossuth Lajos Kollégiumok
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.600 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2020.07.18.
Hotel Járja
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.22.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 3.613,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.18.
Kálvin Utcai Apartmanok
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2020.07.18.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.995,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2017.07.01. - 2019.12.22.
Campus Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2020.07.18.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2021.01.02.
Medhotel HRC
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.06.21. - 2019.09.15.
Gardenia Apartman
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2019.09.30.
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2019.12.27.
Viola Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.720,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.07.18. - 2019.09.03.
Muskátli Apartman 2
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Napi árak

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX