Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Ajánlom mindenkinek! Minden tekintetben kifogástalan! Nagyon Udvariasak a pincérek és finomak az ételek.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Kedves, rugalmas pincérek, kiváló ételek. Ár érték arányban kiváló. Voltunk már többször is, ezután is szívesen fogunk idejonni. Mindenkinek ajánlom.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
A párommal nagyon finomat vacsoráztunk itt. :) Kiváló hely :* voltunk már itt klór is megfelelő volt a kiszolgálás és most is :)

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 22.
Tökéletes finom csendes meghitt örömteli!
Kitűnő ételek jó felszolgálás fújom italok
Jó borok:)

Értékelt: 2018. október 21.
Szuper hely, nagyon hangulatos es nagyon finomak az etelek! A kiszolgalas pedig kifogastalan! Ajanlom masoknak is hogy probaljak ki!

Értékelt: 2018. október 21.
Az étterem berendezése nagyon tetszett. A kiszolgálás remek volt, a pincér kedves és figyelmes volt végig. Az ételek magas színvonalúak, szép tálalás, finom ízek. Ajánlom mindenkinek.

Értékelt: 2018. október 21.
Nagyon hangulatos hely, a kiszolgálás és az ételek is kifogástalanok! Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki a helyet, ha Debrecenben jár!

Értékelt: 2018. október 20.
Udvarias és gyors kiszolgálás. Kiváló ételek kedvező áron. Csülköt és oldalast kóstoltam, csak ajánlani tudom.

Értékelt: 2018. október 20.
Finom étel, kellemes hangulat, jó kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Mind az ételek állaga, mind a minősége kiváló.

Értékelt: 2018. október 20.
Fantastikus hely, az ebédünk isteni volt. A fogásokkal nem akadt semmiféle prombléma. A kiszolgálás villámgyorsan zajlott.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 13.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Medhotel HRC
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.02.18. - 2020.01.05.
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 15.314 - 22.104,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2019.01.09. - 2020.01.03.
Stop Panzió
Debrecen
Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.02.18. - 2019.12.30.
Kálvin Utcai Apartmanok
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nóri Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.09.30.
Prima Villa 3
3 nap/2 éjszaka 5.245,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2019.12.22.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 2.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Best Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Gambrinus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zöld Béka Vendégház
Miki Apartmanok & Vendégházak
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Deák Vendégház Debrecen
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX