Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 210 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 709 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
nagyon finom étel es kedves kiszolgalas! máskor is szivesen visszajövünk! nagyon kedvesek a kiszolgalok

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tradicionális hely. A pincérek a vendégekért vannak. Az étel ízletes és friss. A hely Debrecen belvárosában, remek helyen van.

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon igenyes szep hely, finom etelek es deszertek.
Kellemes hangulat, elozene. Nagyon ajanlom mindenkinek!

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulat, figyelmes kiszolgálás és remek ételek. Negyed évszázada törzsvendégei vagyunk, leszünk.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évfordulónk alkalmából jártunk itt. Nagyon szép lett a felújított étterem. Kedves,gyors kiszolgálás és finom ételek. A jövőben is visszatérnénk és ajánlanánk másoknak.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves kiszolgálás és profin elkészített ételek, ajánlom! A Csokonai leves nagyon jó, új élmény, a Vetrence leves pedig zseniális.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvenc éttermem, minden nagyon finom! Nyíregyházáròl szoktam ide utazni csak az ételek miatt!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Megújult étlap, változatlanul magas minőség. Kedves, udvarias, készséges kiszolgálás. Bárkinek szívesen ajánlom akár céges, akár baráti rendezvényekre...

Értékelt: 2018. október 23.
Nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással és az étellel egyaránt! Jól éreztük magunkat a vacsora alatt.

Értékelt: 2018. október 23.
Ajánlom mindenkinek! Minden tekintetben kifogástalan! Nagyon Udvariasak a pincérek és finomak az ételek.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Best Apartman
2020.03.02. - 2021.02.19.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.04.10.
Járja Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2018.09.16. - 2020.12.22.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.800 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.29.
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, futótérképpel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.23.
Muskátli Vendégház
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Major Panzió & Étterem
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.08.29.
Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2017.01.10. - 2020.12.31.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.266,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX