Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 679 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2018. november 14.
Fantasztikus ez az étterem!! Másodjára jártunk itt a párommal és most sem csalódtunk! Remek kiszolgálás, nagyon finom ételek!! Csak ajánlani tudjuk!!!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Az ételek nagyon finomak, és bőséges adagok. A személyezet udvarias és kedves volt. Hangulatos atmoszféra, Debrecenben mindenképp ajánlott.

Értékelt: 2018. november 14.
Remek kiszolgálás remek ételek hatalmas adagok remek ízvilág csodás vacsora egy szép novemberi progaram

Értékelt: 2018. november 14.
Gyönyörű étterem,remek kiszolgálás. Az ételek különlegesek és kiválóan vannak elkészítve.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Keszseges kiszolgalas, es remek fogasok. A Csokonai steak kulon ajanlott.
Ar ertek aranyban remek, megerdemli a maximum ertekelest.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Márton napján ki libát nem eszik. . . . elv alapján,ülünk be a Csokonaiba,óvatosságból előre asztalt foglalva. Az óvatosság indokolt, telt ház van,parkolni is nehéz a környéken,a család a Piac utcán parkol le,mig én őrzöm az asztalt. Érkezés 14,00-kor. Pincérünk rutinos,nem ma kezdte a szakmát. Ét és itallap azonnal,minden kérdésre tud válaszolni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Fantasztikus hely, a kiszolgálás ahogy a kinálat és tökéletes. Nem kell sokat várni a megrendelt ételre, az ital kínálatuk is kiváló! Személyzet figyelmes, és segítőkész.
Debrecen egyik legjobb étterme.
Csak ajánlani tudom, mindenkinek, aki Debrecen belvárosát veszi célba, és megéhezne a nap bármely szakaszában!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Végigkóstoltuk a Márton napi ajánlatot, nagyon finom volt minden eleme! Kicsiknek és nagyoknak is ajánljuk!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedes segítőkész pincérek fogadtak. Ebédidőben még bőven volt helyünk. Az étlap csalóka, mivel az ételek nevei melleti fotókon nagyon kicsinek tűnnek az addagok, ellenben amit kihoznagy nagyon nagy, laktató es nagyon finom.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Ahogy bejelöltem az előbbiekben is minden kiváló volt, csak ajánlani tudom!
Kifogásolhatatlan,igényes helyszín,kiváló ételek,fantasztikus kiszolgalás!

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Relax Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, infra- és finn szauna használattal
2020.11.02. - 2021.06.30.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.063 - 26.078,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny használattal
2021.05.01. - 2022.01.10.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kuponokkal és kedvezményekkel
2021.06.18. - 2021.12.22.
Valentin Deluxe Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.805 - 19.141,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.
Járja Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2021.12.31.
Hotel Aqua Blue
6 nap/5 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.02. - 2021.08.31.
Napsugár Apartmanok
6 nap/5 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kerékpározási és sportolási lehetőséggel
2021.03.01. - 2022.12.23.
Termál Apartman Panzió
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 18.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, soft italcsomag szobai bekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX