Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 212 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Fantasztikus hely, a kiszolgálás ahogy a kinálat és tökéletes. Nem kell sokat várni a megrendelt ételre, az ital kínálatuk is kiváló! Személyzet figyelmes, és segítőkész.
Debrecen egyik legjobb étterme.
Csak ajánlani tudom, mindenkinek, aki Debrecen belvárosát veszi célba, és megéhezne a nap bármely szakaszában!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Végigkóstoltuk a Márton napi ajánlatot, nagyon finom volt minden eleme! Kicsiknek és nagyoknak is ajánljuk!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedes segítőkész pincérek fogadtak. Ebédidőben még bőven volt helyünk. Az étlap csalóka, mivel az ételek nevei melleti fotókon nagyon kicsinek tűnnek az addagok, ellenben amit kihoznagy nagyon nagy, laktató es nagyon finom.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Ahogy bejelöltem az előbbiekben is minden kiváló volt, csak ajánlani tudom!
Kifogásolhatatlan,igényes helyszín,kiváló ételek,fantasztikus kiszolgalás!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Profi kiszolgálás, pazar ételsor, a város méltán legnevesebb étterme!Az igazi nagybetűs VENDÉGLÁTÁS!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Remek hely, nagyon finom ételekkel és remek kiszolgálással. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Évente itt ünnepeljük évfordulónkat, és ez a jövőben is így lesz. Finom ételek, meghitt hangulat és kedves kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Amikor csak tehetjük, ellátogatunk ide, mert eddig ebben az étteremben ettem a legfinomabb ételeket! Habár Miskolc nincs közel, megéri az utazás! A kiszolgálás nagyon kedves, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki értékeli az igényesen elkészített, mégsem horribilis árú ételeket!

Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiatalos, fancy étterem, bőséges étel választékkal, amik nem mellesleg isteni finomak.
A felszolgálás udvarias és professzionális.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias kiszolgálás.
Finom limonádé és vacsi.
Szép kultúrált környezet.
Ajánlom mindenkinek aki erre jár

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Plage Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.01.02.
Kastély Panzió
6 nap/5 éjszaka 4.250 - 4.850,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.19. - 2020.12.18.
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.04.07.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.22.
Hotel Divinus
Debrecen
2-3 éjszaka 24.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Járja
6 nap/5 éjszaka 8.220,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Aqua-Palace fürdőbelépővel, masszázsággyal, parkolással
2019.01.02. - 2020.12.22.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 18.500 - 19.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2021.01.02.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX