Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 198 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom volt a főétel és a desszert is. Kellemes hangulat, udvarias kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
nagyon finom étel es kedves kiszolgalas! máskor is szivesen visszajövünk! nagyon kedvesek a kiszolgalok

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tradicionális hely. A pincérek a vendégekért vannak. Az étel ízletes és friss. A hely Debrecen belvárosában, remek helyen van.

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon igenyes szep hely, finom etelek es deszertek.
Kellemes hangulat, elozene. Nagyon ajanlom mindenkinek!

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulat, figyelmes kiszolgálás és remek ételek. Negyed évszázada törzsvendégei vagyunk, leszünk.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évfordulónk alkalmából jártunk itt. Nagyon szép lett a felújított étterem. Kedves,gyors kiszolgálás és finom ételek. A jövőben is visszatérnénk és ajánlanánk másoknak.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves kiszolgálás és profin elkészített ételek, ajánlom! A Csokonai leves nagyon jó, új élmény, a Vetrence leves pedig zseniális.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvenc éttermem, minden nagyon finom! Nyíregyházáròl szoktam ide utazni csak az ételek miatt!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Megújult étlap, változatlanul magas minőség. Kedves, udvarias, készséges kiszolgálás. Bárkinek szívesen ajánlom akár céges, akár baráti rendezvényekre...

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással és az étellel egyaránt! Jól éreztük magunkat a vacsora alatt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, min. 5 éj esetén fürdőköntös és sütemény bekészítéssel, ingyenes gyógykezelési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.30. - 2019.12.23.
OEC West Hostel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.18.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2020.07.18.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 17.550,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2018.10.17. - 2019.12.31.
Kastély Panzió
6 nap/5 éjszaka 4.250 - 6.300,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.04. - 2020.07.18.
Garden Vendégház
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2019.09.30.
Boutique Hotel Régi Posta
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2020.07.18.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő bekészítéssel, kedvezményes belépőkkel, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.29. - 2019.12.29.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással
2016.11.20. - 2020.04.30.
Derényi Apartman
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.15.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.07.16. - 2020.06.30.
Plage Hotel
5 nap/4 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.08.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Karneváli hét az Atlantisban (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Napi árak

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX