Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 210 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 709 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedes segítőkész pincérek fogadtak. Ebédidőben még bőven volt helyünk. Az étlap csalóka, mivel az ételek nevei melleti fotókon nagyon kicsinek tűnnek az addagok, ellenben amit kihoznagy nagyon nagy, laktató es nagyon finom.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Ahogy bejelöltem az előbbiekben is minden kiváló volt, csak ajánlani tudom!
Kifogásolhatatlan,igényes helyszín,kiváló ételek,fantasztikus kiszolgalás!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Profi kiszolgálás, pazar ételsor, a város méltán legnevesebb étterme!Az igazi nagybetűs VENDÉGLÁTÁS!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Remek hely, nagyon finom ételekkel és remek kiszolgálással. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Évente itt ünnepeljük évfordulónkat, és ez a jövőben is így lesz. Finom ételek, meghitt hangulat és kedves kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Amikor csak tehetjük, ellátogatunk ide, mert eddig ebben az étteremben ettem a legfinomabb ételeket! Habár Miskolc nincs közel, megéri az utazás! A kiszolgálás nagyon kedves, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki értékeli az igényesen elkészített, mégsem horribilis árú ételeket!

Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fiatalos, fancy étterem, bőséges étel választékkal, amik nem mellesleg isteni finomak.
A felszolgálás udvarias és professzionális.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Udvarias kiszolgálás.
Finom limonádé és vacsi.
Szép kultúrált környezet.
Ajánlom mindenkinek aki erre jár

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata, kialakítása magával ragadó, a kiszolgálás udvarias, kedves. Az ételek nagyon finomak, az pedig külön dícséretes, hogy ilyenkor, ősz végén is vannak limonádé különlegességek. Nem először voltunk itt és nem is utoljára. Csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom volt a főétel és a desszert is. Kellemes hangulat, udvarias kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, futótérképpel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.23.
Park Hotel Ambrózia
8 nap/7 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, reumatológiai szakvizsgálattal, gyógykezelések esetén fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2021.01.31.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 8.498,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, kedvezménnyel a fürdőbelépő árából, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.05. - 2020.05.27.
Stop Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 5.050,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.30.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.266,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2020.12.22.
Relax Apartman
2020.02.19. - 2021.02.19.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.22.
Tóth Magánszállás
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.28. - 2020.10.31.
Zöld Béka Wellness Apartmanok
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.20. - 2021.04.30.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2020.12.22.
Best Apartman
2020.03.02. - 2021.02.19.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Húsvéti ajánlat (min. 3 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX