Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom volt a főétel és a desszert is. Kellemes hangulat, udvarias kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
nagyon finom étel es kedves kiszolgalas! máskor is szivesen visszajövünk! nagyon kedvesek a kiszolgalok

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tradicionális hely. A pincérek a vendégekért vannak. Az étel ízletes és friss. A hely Debrecen belvárosában, remek helyen van.

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon igenyes szep hely, finom etelek es deszertek.
Kellemes hangulat, elozene. Nagyon ajanlom mindenkinek!

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulat, figyelmes kiszolgálás és remek ételek. Negyed évszázada törzsvendégei vagyunk, leszünk.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évfordulónk alkalmából jártunk itt. Nagyon szép lett a felújított étterem. Kedves,gyors kiszolgálás és finom ételek. A jövőben is visszatérnénk és ajánlanánk másoknak.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves kiszolgálás és profin elkészített ételek, ajánlom! A Csokonai leves nagyon jó, új élmény, a Vetrence leves pedig zseniális.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvenc éttermem, minden nagyon finom! Nyíregyházáròl szoktam ide utazni csak az ételek miatt!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Megújult étlap, változatlanul magas minőség. Kedves, udvarias, készséges kiszolgálás. Bárkinek szívesen ajánlom akár céges, akár baráti rendezvényekre...

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással és az étellel egyaránt! Jól éreztük magunkat a vacsora alatt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Rákóczi Panzió
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.070,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.21. - 2020.04.20.
Silver Major
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szabadtéri strand használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.08.31.
Demeter Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2019.10.15.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2019.12.31.
Villa Toscana
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet használattal
2019.03.01. - 2019.05.01.
Kastély Panzió
4 nap/3 éjszaka 4.050,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500 - 25.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
2019.01.18. - 2020.03.30.
2017.07.01. - 2019.12.22.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
Derényi Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.04.20.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman Debrecen
A különböző épülettömbökből álló, díszkapukkal körbelhatárolt Prima Villa 2 -...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Príma kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX