Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 208 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 712 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Remek a kiszolgálás, a legjobb tatar beef steak Debrecenben, a hely is hangulatos. A házi linonádéjuk is remek, különösen az epres.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Már sokadjára vagyunk itt kedvesemmel. Még a Hajdú-Bihar - i Napló által ismertük meg. Nyertünk egy kétszemélyes vacsorát amelyet minden ide látogatás alatt fel elevenítünk. Szeretünk ide vissza térni. Szuper a kiszolgálás és finomak az ételek. További eredményes munkát az itt dolgozóknak. Debrecen legjobb étterme. A jövendőbeli feleségemet szoktam ide hozni,mert szeretem.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Nagy adag, különleges ízvilágú ételek, kellemes hangulat, a felszolgálók kedvesek, figyelmesek.

Értékelt: 2018. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legfinomabb ételek egész Debrecenben!
Kitűnő kiszolgálás igényes környezet, mindenkinek ki kell próbálni.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Gyors kiszolgálás, laktató bősèges ételek! Nagyon élveztük az élő zenét! Szép környezet, remek a belső parkolasi lehetőség.

Értékelt: 2018. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindig ide jövünk a finom ételek és a szuper kiszolgálás miat.Nagyon kedvesek és figyelmesek a pincérek.Nagyon szeretünk ide járni !

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Párommal visszajárunk erre a helyre. Minket nagyon megfogott minden, az ételek minősége, íze, a kiszolgálás és a hangulat is. Szuper hely.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
A legigényesebb, leghangulatosabb hely, elsőosztályú kiszolgálással igényes környezetben.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Mindig jókat ettünk. Barátságos kiszolgálás, hangulatos hely. 19 éve írok ide, ismerősek az arcok, egyszer sem csalódtam. Hosszú ideig baráti társaságom törzshelye volt, míg szét nem széledt a csapat.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Eddig is az egyik kedvencünknek számított Debrecenben, de a designváltás óta még az eddigieknél is kedvesebb hely számunkra a Csokonai Étterem. Gusztusos, ízletes ételek, és remek kiszolgálás várja itt veendégeket. Mi még biztosan visszatérünk ide.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2021.12.23.
Margit Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Honey Hotel Family Resort
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.11.06. - 2021.04.30.
Villa Toscana
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2021.12.20.
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal
2021.03.11. - 2021.03.15.
Major Panzió & Étterem
2-6 éjszaka 5.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.07.04.
Anna Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.02. - 2022.01.24.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.03.31.
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.
Napsugár Apartmanok
7 nap/6 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék üveg borral, kerékpározási lehetőséggel.
2021.03.01. - 2021.12.23.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)
Nyári Silver napok (min. 4 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX