Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 196 debreceni étterem közül
2. helyezett Észak Alföldön - 679 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Remek a kiszolgálás, a legjobb tatar beef steak Debrecenben, a hely is hangulatos. A házi linonádéjuk is remek, különösen az epres.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 27.
Már sokadjára vagyunk itt kedvesemmel. Még a Hajdú-Bihar - i Napló által ismertük meg. Nyertünk egy kétszemélyes vacsorát amelyet minden ide látogatás alatt fel elevenítünk. Szeretünk ide vissza térni. Szuper a kiszolgálás és finomak az ételek. További eredményes munkát az itt dolgozóknak. Debrecen legjobb étterme. A jövendőbeli feleségemet szoktam ide hozni,mert szeretem.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Nagy adag, különleges ízvilágú ételek, kellemes hangulat, a felszolgálók kedvesek, figyelmesek.

Értékelt: 2018. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A legfinomabb ételek egész Debrecenben!
Kitűnő kiszolgálás igényes környezet, mindenkinek ki kell próbálni.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Gyors kiszolgálás, laktató bősèges ételek! Nagyon élveztük az élő zenét! Szép környezet, remek a belső parkolasi lehetőség.

Értékelt: 2018. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mindig ide jövünk a finom ételek és a szuper kiszolgálás miat.Nagyon kedvesek és figyelmesek a pincérek.Nagyon szeretünk ide járni !

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 23.
Párommal visszajárunk erre a helyre. Minket nagyon megfogott minden, az ételek minősége, íze, a kiszolgálás és a hangulat is. Szuper hely.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
A legigényesebb, leghangulatosabb hely, elsőosztályú kiszolgálással igényes környezetben.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Mindig jókat ettünk. Barátságos kiszolgálás, hangulatos hely. 19 éve írok ide, ismerősek az arcok, egyszer sem csalódtam. Hosszú ideig baráti társaságom törzshelye volt, míg szét nem széledt a csapat.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Eddig is az egyik kedvencünknek számított Debrecenben, de a designváltás óta még az eddigieknél is kedvesebb hely számunkra a Csokonai Étterem. Gusztusos, ízletes ételek, és remek kiszolgálás várja itt veendégeket. Mi még biztosan visszatérünk ide.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Lycium
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.12.22.
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Valentin Deluxe Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tahiti Resort Apartments
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness használattal, parkolással
2021.08.19. - 2021.08.22.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.22.
Attila Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.902 - 12.293,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2021.06.01. - 2021.09.11.
Napsugár Apartmanok
6 nap/5 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kerékpározási és sportolási lehetőséggel
2021.03.01. - 2022.12.23.
Centrum Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 20.125,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
2019.10.02. - 2023.01.31.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.063 - 26.078,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny használattal
2021.05.01. - 2022.01.10.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 9.000 - 11.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencék használatával, szabadidős játékokkal, heti mozgásprogramokkal, masszázskuponnal
2021.05.02. - 2021.12.23.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
4=5 akció - aludjon rá egyet

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX