Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom volt a főétel és a desszert is. Kellemes hangulat, udvarias kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
nagyon finom étel es kedves kiszolgalas! máskor is szivesen visszajövünk! nagyon kedvesek a kiszolgalok

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tradicionális hely. A pincérek a vendégekért vannak. Az étel ízletes és friss. A hely Debrecen belvárosában, remek helyen van.

Értékelt: 2018. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon igenyes szep hely, finom etelek es deszertek.
Kellemes hangulat, elozene. Nagyon ajanlom mindenkinek!

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hangulat, figyelmes kiszolgálás és remek ételek. Negyed évszázada törzsvendégei vagyunk, leszünk.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évfordulónk alkalmából jártunk itt. Nagyon szép lett a felújított étterem. Kedves,gyors kiszolgálás és finom ételek. A jövőben is visszatérnénk és ajánlanánk másoknak.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves kiszolgálás és profin elkészített ételek, ajánlom! A Csokonai leves nagyon jó, új élmény, a Vetrence leves pedig zseniális.

Értékelt: 2018. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvenc éttermem, minden nagyon finom! Nyíregyházáròl szoktam ide utazni csak az ételek miatt!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Megújult étlap, változatlanul magas minőség. Kedves, udvarias, készséges kiszolgálás. Bárkinek szívesen ajánlom akár céges, akár baráti rendezvényekre...

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással és az étellel egyaránt! Jól éreztük magunkat a vacsora alatt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Óbester
Debrecen
Akár 1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.19. - 2019.12.27.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szoláriumhasználattal, kedvezményekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.01. - 2019.05.31.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.18. - 2019.12.20.
Relax Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Enter Center Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Prima Villa 3
Zsuzsa Apartman Szoboszló
2019.05.01. - 2019.09.30.
Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 11.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Toscana
4 nap/3 éjszaka 4.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, napi friss házi sütemény vagy gyümölcs/tea választékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.11. - 2019.03.17.
Hotel Aqua Blue
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.03.31.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Deák Vendégház Debrecen
A Deák Vendégház a Hajdúszoboszlói termálfürdővel szemközt, az 5 csillagos Aqua Palace...
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Téli relax napok (min. 2 éj)
Napi ár 2 vagy több főre (min. 2 éj)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX