Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 21.

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen értékelése:

1. helyezett a 187 debreceni étterem közül
1. helyezett Észak Alföldön - 599 étterem közül

étterem, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene:
Soproni

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - vélemények, kritkikák

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9.
Kellemes és hangulatos hely! Nagyon ízlett minden fogás! A kiszolgálás is remek volt, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 8.
Nagyon kellemes hangulatu etterem kivalo etelekkel es kiszolgalassal! Javaslom mindenkinek, aki Debrecenben jar. Egyik legjobb hely a varosban.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Első alkalommal jártunk itt évfordulót ünnepelni.Elegáns, hangulatos, ünneplésre alkalmas hely.Bátran ajánlom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Kellemes légkör, segítőkész személyzet. Isteni házias ízek. Szép tálalás. Sokfajta ételválaszték.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 19.
Az ételek nagyon finomak voltak. A kiszolgálás gyors és magas színvonalú. Bátran ajánlom a helyet másoknak is.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Kellemes hely, kedves, segítőkész pincérek, nagyszerű koktélok, isteni, különleges ételek, jó árak! Ide mindenképpen visszajövünk, és hozzuk a családunkat is!:) Köszönjük a estét!:)

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Hangulatos helyszín, kedves, barátságos felszolgálás, kiváló és ízletes ételek. Aki itt jár, próbálja ki ! ;)

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Eddigi tapasztalataim alapján ez Debrecenben a legjobb étterem. Finom ételek, gyors kiszolgálás, kedves és barátságos személyzet. Teljes mértékben meg voltunk elégedve mindennel.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
Nagyon finom volt minden étel, kiváló setvice. Remek limonádé, leves, és a főételek is nagyon finomak voltak. csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A város legjobb étterme, magas színvonal minden tekintetben, jó árakon. A kiszolgálás is tökéletes, az étlap is változatos. Mindenkinek ajánlom.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2019.12.09.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 7.760,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.18. - 2019.03.29.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 12.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.
Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.01. - 2019.03.31.
Hotel Napsugár
5 nap/4 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőkúrával
2018.10.30. - 2018.12.22.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.24. - 2019.06.29.
Liliom Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2019.12.09.
Mary Apartman
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.12.28. - 2019.01.01.
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2019.12.09.
Park Hotel Ambrózia
Akár 1 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2017.02.01. - 2019.01.31.
Prima Villa 3
6 nap/5 éjszaka 5.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2017.07.01. - 2019.12.20.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2019.12.31.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Járja Debrecen
A háromcsillagos színvonalú Hotel Járja 2011 áprilisától várja vendégeit. A közvetlenül a...
Hotel Rudolf Debrecen
Pihentető hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Kedvezményes téli pihenés (1 éjtől)

Csokonai Söröző & Étterem DebrecenX