Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen

4,6
a 285 debreceni étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő DebrecenErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen bemutatkozása

A négycsillagos Erdőspuszta Club Hotel 100 férőhelyes a’la carte Fenyves Vendéglőjének étlapján elsősorban a hagyományos, magyaros ízek dominálnak, de a kínálatban szép számban megtalálhatóak az európai konyha remekei is.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen vélemények

Kiváló 2014. február 6.a párjával járt itt
A mai vacsorát fogyasztottuk itt el. Az ételek minősége kíváló, a választék bőséges és ínycsiklandó! A kérdésünkre hogy körbe nézhetünk-e a hotelben, még segítséget is kaptunk! Nagyon figyelmesek és segítőkészek! Gyönyörű környezetben a legfinomabb és legjobb minőségű ételek.
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2014. február 3.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt a családommal, néha pedig barátokkal is. A hotelben megszálltunk, és az étteremben fogyasztottunk. Mindenkinek tudom ajánlani az éttermet, ízletes , finom ételeket ettünk. Figyelmes, gyors kiszolgálás(pl a gyerekek extra igényeit is , szinte külön szülői kérés nélkül is elkészítették) Nyáron is voltunk már, és finom grillételek rendelhetőek.
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
A hotelben szálltunk meg, és a félpanzió keretén belül kóstolhattuk meg az étterem kínálatát, ami annyira bőséges, hogy ezen étkezéseken felül is betértünk ide. A séf igazán érti a dolgát, az ételek ízletesek, kiadósak, a személyzet barátságos, segítőkész.
A hely pedig igazán exkluzív.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! ! ! !
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen értékelését Chefünk és a személyzet és az Erdőspuszta Club Hotel**** nevében is. Remélem hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket.
Üdvözlettel:
Erdőspuszta Club Hotel**** és csapata
2014. január 14., Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő, EPCH
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom, ízletes ételek. Nagyon bőséges kiadós ebéd. Gyönyörű környezet.
Családommal voltunk svédasztalos ebéden. Mindenki meg volt elégedve, köszönjük az udvarias kiszolgálást. A gyerekek nagyon élvezték az ebéd utáni sétát a parkban. Következő alkalommal is szívesen igénybe vesszük szolgáltatásukat.
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük pozitív értékelését. A vendégek elégedettsége nálunk az első és legfontosabb. Reméljük hamarosan ismét vendégül láthatjuk!
Üdvözlettel:
2013. november 27., Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő, EPCH
Kiváló 2013. október 27.családjával járt itt
Családdal jártunk itt tavaly,nekem nagyon tetszett svédasztalos ebéden voltunk. A kiszolgálás (személyzet), és az ételek mind kielégítőek voltak. Nagyon tetszett a park, így aztán a kellemes ebéd után nagyot sétált a család és gyönyörködött a táj szépségében. Lakodalmak-esküvők megfelelő helye.
Kiváló 2013. október 3.családjával járt itt
Mi vasárnap voltunk svédasztalos ebéden. Maximálisan meg voltunk elégedve a minőséggel, mennyiséggel és a személyzettel is. Jómagam és a családom nevében szeretnék köszönetet mondani a személyzetnek : Köszönjük!! Gratulálok, még biztos menni fogunk!! :-)
Átlagos 2013. augusztus 14. járt itt
Az étterem gyönyörű erdei környezetben helyezkedik el. Hiába az elhelyezkedés, egy étteremben a legtöbbet az ételek íze, minősége számít. Sajnos egyáltalán nem voltunk megelégedve az ételekkel. A marha fajtas pörköltből készült egy kis kaliforniai paprikával megszórva, mindenféle mexikói fűszert nélkülözve, jó sok borssal.
Kiváló 2013. július 4. járt itt
Hiába kell kiautózni a városból, szívesen járunk ide. Rengeteg étel szerepel az étlapon és ami a legjobb benne, hogy a húsok egy része az ottani tanyáról származik. Még jó pár kiszemelt étel vár rám itt, amit eddig nem tudtam a bőség hiányában megkóstolni. A kiszolgálás néha picit lassú, de ezt nem merem általánosságban írni.
2013. június 11., csoporttal járt itt
Egyik ismerősöm esküvője alkalmával volt szerencsénk megismerni ezt az éttermet és kínálatát, ízvilágát. Gyönyörű a természetben kialakított hotel milliője, varázslatos és nagyon hangulatos a környezet. Az étterem elegáns, de mégis egyszerű. Az ételkínálat igen bőséges, mindenki megtalálja az étlapon a kedvére valót.
Kiváló 2013. május 16.családjával járt itt
Festői környezetben, egy különleges hangulatú étterem. Egy ismerősünk ajánlotta, aki többször megfordult már családjával ebben az étteremben. Finom ételek, remek kiszolgálás.
A lányom névnapját és a céges bulit is itt tartottuk. Nyáron újra visszatérünk egy újabb családi esemény megünneplése végett. Mindenkinek ajánlom, aki a minőséget keresi és kedveli.
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen a térképen
4002 DebrecenPanoráma-Diószegi út
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • csoportokat szívesen fogad • DJ • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi