Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen

4,6
a 285 debreceni étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő DebrecenErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen bemutatkozása

A négycsillagos Erdőspuszta Club Hotel 100 férőhelyes a’la carte Fenyves Vendéglőjének étlapján elsősorban a hagyományos, magyaros ízek dominálnak, de a kínálatban szép számban megtalálhatóak az európai konyha remekei is.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen vélemények

Gyenge 2016. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Svédasztalos vasárnapi ebéd, ne válasszák! Pár napja sajnos a Fenyves étterem svédasztalos ebédjét választottuk, kár volt. Eddigi tapasztalatunk jó volt de a svédasztalos megoldást felejtsék el. Teljesen kollégiumi menzán éreztük magunkat egy nagyobb teremben terítettek meg a vendégeknek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 17.családjával járt itt
Rendkívül sokfajta ( 70 fajta főétel) és ízletes ételek a 4* -gos besoroláshoz képest elfogadható árak. Rendkívül előzékeny és figyelmes pincérek . Az étterem klíma berendezése a júliusi hőségben gyenge, a teraszon az állattartó telep közelsége miatt kicsit sok a légy. Összeségében ajánlom mindenkinek aki jól akar enni és jól akarja érezni magát
2016. május 4.családjával járt itt
Egy nagyon szép környezetben található az étterem, ahol hotel is van. Belső őrzött ingyenes parkolóval. Május 1-én anyák napján látogattuk meg a Rendezvénytermet, ahol svédasztalos ebéd volt. Aznap reggel foglaltunk asztalt, nagyon rugalmas kedves volt a hölgy akivel beszéltünk. Megérkezésünkkor
asztalunkhoz kísértek bennünket.
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Egyéb
Kiváló 2015. december 5.a párjával járt itt
Szép, modern étterem! A pincér ajánlata maximálisan megfelelt, az adag is kielégítő volt! Bár eléggé kint van a városból, megéri meglátogatni!!!
Szörnyű 2015. május 10., kollégákkal járt itt
Az ételek ízetlenek, rossz minőségűek vagy nagyon nem frissek...svedasztal volt, de egy finom kaja sem volt...brr
Kiváló 2015. május 3.a párjával járt itt
A Fenyves Vendéglő, egy olyan csodás környezetben fekszik, mely kikapcsolódást nyújt mindenkinek. Messze a nyüzsgő várostól, a rohanó világtól, a stressztől, a gondoktól. A külső környezet látványos, rendezett, szépen karbantartott. Az étterem belső elrendezése szemet gyönyörködtető.
2014. október 14.barátokkal járt itt
Az Erdőspuszta Club Hotel festői környezetben működik, mi két ízben jártunk itt, mind a kétszer télen, így sajnos nem ülhettünk a gyönyörű teraszon. Értékeltük, hogy a beltér is elegáns, hangulatos, kellemes, az étkezéshez alkalmas zene szól szép csendesen, a pincérek remekül végzik a dolgukat, de van pincérhívó is.
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Külső képErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/italErdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2014. március 20.a párjával járt itt
Az ételek finomak, hétvégén bőségesen fogyaszthatók, amennyit csak tudsz, annyit ehetsz! Ha 4-nél többen indultok neki az étel-ital estnek, akár le is teheted az autót, és ihatsz nyugodtan, hisz taxi áll a rendelkezésetekre. A hely hangulatos, akár lovagolhatsz, teniszezhetsz, szétnézhetsz a farmon,ahol akár egy faluban láthatsz háziállatokat:) (nyuszi, kacsa, tyúk stb.
Kiváló 2014. március 11.a párjával járt itt
Fantasztikus 3 napot töltöttünk itt a párommal. A szobák a környezet maga a csoda. A személyzet barátságos,segítőkész és nagyon kedves. Ezek tudják mi az igazi vendéglátás. A tisztaság a birtok magáért beszél. Az ételek minősége,változatossága egyedi. Mindenkinek ajánlani tudom. Akár idős akár fiatal. Erdős puszta maga a tökély! :)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
Szép környezetben igazán minden igényt kielégítő helyen lehet étkezni, ünnepelni, kikapcsolódni.Nagyon finom ízek, ételek biztosítják, hogy mindenki elégedetten távozzon nagyszerű élményekkel.Kedves személyzet, odafigyelő munkát végez!Mindenkinek ajánlani tudom, ha minőségi helyen akar eltölteni egy jó vacsorát.
Erdőspuszta Club Hotel - Fenyves Vendéglő Debrecen a térképen
4002 DebrecenPanoráma-Diószegi út
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • brunch • csoportokat szívesen fogad • DJ • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi