Hotel Aranybika Étterme Debrecen
4025 Debrecen, Piac u. 11-15.

Hotel Aranybika Étterme Debrecen a térképen

Hotel Aranybika Étterme Debrecen vélemények

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Konferencián vettünk részt melynek részét képezte egy svédasztalos ebéd. Szebb korokat is megélt hajdanán az Aranybika, sajnos mára megkopott a fénye, a régi önmagához képest határozottan rosszabb lett a környezet. Nem fordítanak a felújításokra elegendő tőkét. Belépve az éttermi részbe, azonnal szembeötlővé vált, hogy a pincérek nem rendelkeznek egységes munkaruházattal.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 15.
Bármikor betérhetsz, nagyon sokféle ételből választhatsz. Ne hagyd ki a töltöttkáposztájukat, ha szereted. Min. kétféle leves, frissensültek, főételek, főzelékek, sokféle sütik. Minden hónapban egyszer ott ebédelünk baráti körben. A pincérek folyamatosan leszedik a tányérokat, de a terítőket cserélni nem ártana időközben.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már az Arany Bikában, de most elöször élveztük a déli svédasztalos ebéd kinálatukat. Nagyon jó áron óriási választék áll a vendégek rendelkezésére. Nagyon sokan is voltak, de nem kellett várakozni, sorban állni, mert a felszolgálok folyamatosan hordták ki az ételt és tisztították az asztalokat az új vendégek részére.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 20. - 4 látogató hasznosnak vélte
A város központjában, az Arany Bika épületében, gyönyörű környezetben van az étterem. Ízléses terítéssel, és bőséges választékkal találkoztunk most is. Levesek, sült húsok, főzelékek, köretek, savanyúságok finomak. Folyamatosan cserélik a tálakat. A sütemények a szokásos nagyüzemi szintnek felelnek meg. Az árak minden évben emelkednek, jelenleg 1500,.

marcsula TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Délben érkeztünk a szálláshelyre és felajánlották, hogy ha gondoljuk nézzük meg az aznapi svédasztalos ebéd kínálatukat. 3 féle leves és legalább 10 féle főétel desszertek és savanyúságok sokasága várt bennünket. Az ételek ízletesek, a pincérek kedvesek udvariasak voltak és tisztaság mindenütt. Minden ételt nem tudtunk volna megkóstólni de amiből fogyasztottunk az a kíváló minősítést kapta tőlünk!

UtazóMia TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Amikor beléptem egy nagyon előkelő étterem benyomását tükrözte, maximálisan tetszett az épület nem csak kívül , hanem belül is. Önkiszolgáló étterem, ha jól emlékszem 1100 ft-ért annyit ehettél, amennyi beléd fér, de van egy időkorlát. Én egy órára, a párom fél órára emlékszik, ettől tovább nem lehet foglalni az asztalt.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.29. - 2020.12.31.
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 13.619 - 23.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.22. - 2020.12.22.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Prima Villa 3 Debrecen
A hajdúszoboszlói strandtól 150 méterre fekvő Prima Villa 3 négy darab kétágyas,...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Napi árak
Akciós kihagyhatatlan hétköznapi kényeztetés (min. 5 éj)

Hotel Aranybika Étterme DebrecenX