Malom Hotel étterme Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Malom Hotel étterme Debrecen vélemények

2023. szeptember 7.egyedül járt itt
A Malom hotelt egy valódi malomban rendezték be, étlapján fősodratú magyar ételek. Érdeklődtem, hogy pacal van-e, éppen reggeli után voltam, de egy pacalt szívesen elvittem volna csomagolva. Maga a tulaj válaszolt, aki ott ült az egyik asztalnál, mondta, hogy a pacal rétegétel, nincs igény rá. Nem vitatkoztam vele.
Malom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - Egyéb
Átlagos 2020. november 15.családjával járt itt
Régen jártunk a Hotel Malom éttermében. Ma sem. A karantén miatt ma is házhoz rendelünk. Az étterem 30 perces kiszállitási időt igér. Rendelés ideje 14. 02 perc
Tárgya:
skandináv lazacleves
Vasalt csirkecomb
Citromkarikával sült lazacsteak
Jércemellsteak
A futár 14. 29-kor érkezik időn belül. A csomagolás preciz és szép.
Malom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - EgyébMalom Hotel étterme Debrecen - Külső képMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étlap/itallapMalom Hotel étterme Debrecen - Külső képMalom Hotel étterme Debrecen - Étlap/itallapMalom Hotel étterme Debrecen - Étlap/itallapMalom Hotel étterme Debrecen - Étlap/itallapMalom Hotel étterme Debrecen - Étlap/itallapMalom Hotel étterme Debrecen - Étlap/itallapMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - Étel/italMalom Hotel étterme Debrecen - BelsőMalom Hotel étterme Debrecen - Étlap/itallapMalom Hotel étterme Debrecen - Étlap/itallapMalom Hotel étterme Debrecen - Külső kép
Kiváló 2018. december 8.családjával járt itt
A két legutóbbi találkozásunk nem sikerült túl jól,ezért ,,leirtuk,, az éttermet. Viszont pár hónapja (digitális)
,,hirnök jő,s pihegve szól,,! Megújúlt a Malom étterme,átszervezés,új étlap stb. Na lássuk. A múlt hét nem jött össze,rendezvény miatt,de mi szivósan beküzdjük magunkat,asztalt foglalunk 14,30-ra,ahova pontosan meg is érkezünk.
Átlagos 2016. március 5.családjával járt itt
A múltkor nem jutottunk be, de mivel a Casablancával a múlt héten szerencsénk volt, itt is megpróbáljuk ismét. Okulva a tapasztalatokból A benzinkút túloldalán parkolunk, mert a hotel előtt kevés a hely, s nincs nálunk cipőkanál. A hely nagyon hangulatos a régi malomból átalakítás után.
Szörnyű 2015. november 18.családjával járt itt
Szombat délután szerettünk volna ebédelni az étteremben. A hely jól megkozelithető, a parkolás nehézkes, szűk a hely, de sikerült. Ebédelni viszont nem, mert a pincér közölte hogy zártkörű rendezvény van 6 órától. Ekkor 1/2 4 volt. Így elmentünk máshova ebédelni. Jelzem, egy lélek nem volt az étteremben, 6 óráig kétszer megebédeltünk volna.
Kiváló 2015. október 10.gyerekekkel járt itt
Különleges hangulatú, exkluzív hely. Kiváló konyha, nem túl hagyományos, de annál finomabb és felnőttek valamint gyerekek számára is elegendő adagokkal. Kedves személyzet, pontos, gyors kiszolgálás, makulátlan tisztaság. Fantasztikus élményt jelent maga a hely is, hiszen egy múlt században működő valódi malomból került kialakításra, 21.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 27.egyedül járt itt
Nagyszerű szép a hotel központi helyen,ízléses és hangulatos. Változatos és nagyon finom ízű ételek közül választhatunk kedvünkre. Csak jót hallottam róla, ezért is tettem próbát, és mondhatom nem csalódtam. A személyzet tudja a dolgát, és udvarias segítőkész mindenkivel. Szívesen megyek vissza, és én is csak rábeszélek mindenkit, egyen a Malomban! ! !
Kiváló 2014. december 12.barátokkal járt itt
Nagycsaládos anyukaként ritkán jutok el étterembe,leginkább csak a gyorsétterem marad. Mégis három alkalommal étkeztem a kiváló ízléssel kialakított Malom Hotel éttermében. Kétszer ebédeltem a menüből, egyszer egy társas rendezvényen vacsoráztam, és mindannyiszor nagyon ízlettek az ételek! A kiszolgálás is teljesen korrekt volt.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2014. február 1.barátokkal járt itt
Barátnőmmel egy hétvégi bevásárlás közben tértünk be a Malom Étterembe, ahová már vagy két hónapja készültünk benézni. Az étterem lenyűgözött minket az egyszerű , de nagyszerű berendezésével, olyan jó volt beülni érzést sugallt. A személyzet közvetlensége , gyors és udvarias kiszolgálása.